Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

K. (St, 24. 2. 2021 - 23:02)

To jsem v tom šílenství potřebovala :))...skvělé :D

L. (St, 24. 2. 2021 - 23:02)

:)))))

No (St, 24. 2. 2021 - 20:02)

Taky děkuju, jste fakt dobří.

Pils (St, 24. 2. 2021 - 19:02)

Jo, zasmála jsem se. :) Některé obraty jsou fakt výborné.

povídkáři (St, 24. 2. 2021 - 18:02)

Pro Váš, váš i náš úsměv:

Tak (St, 24. 2. 2021 - 18:02)

co je Už byla povídka?

Miluno (St, 24. 2. 2021 - 18:02)

tebe je věčná škoda. Mazej do Prahy dělat poradce Babišovi a ostaním, oni si neví rady a ty to všechno víš.

Luboš (St, 24. 2. 2021 - 13:02)

To neni chyba že bych nevyndaval M.,Chtěla ještě druhý dítě. V létě to vypadalo že už s tím sajrajtem to bude postupně dobrý a tak mě přemlouvala že chce pro kluka sourozence a teď je spruzelá že je všechno horší. Celkem se s ní ani doma nedá vydržet. A když pak tady vidim jakej Aleš má svatej klid tak si říkám že jsem asi udělal chybu. Je to na palici.

povídkáři (St, 24. 2. 2021 - 11:02)

Odpoledne nová Povídka na objednávku....Lidé bděte, ech

Návštěvník (St, 24. 2. 2021 - 15:02)

Bdíme a čekáme.

Miluna (St, 24. 2. 2021 - 09:02)

Ale já si teď stěžuju M. že mě vytáčí nosit respirátory.Něco jinýho chvíli na nákup ale být v něm celou směnu,nevim jak to mam řešit když vim že to nevydržim.Kamarády mam pokuď vidim že píšou dál i když nechci sex tak to kamarádi jsou.A Luboš i kámoš z mládí ve psaní pokračujou.Sex mi chybí s tou pani jak šla sedět ale za to nemůžu.Tak Sergejovi tohle fakt neřeknu,ví to jen Luboš.A podle čeho myslíš že bych si rozuměla s Peterkovou? A ať mi někdo vysvětlí jestli jsme ohrožený mutacema proč nezavřou hranice i letecký spoje.Jestli nás zavřou doma a tohle vše nechaji otevřený tak po rozvolnění to zase bude to samé.Tak buď ať se na to už vyserou a zahodí testy a nechaj nám vzduch nebo ať řeší hranice!!! Dyť to je do prdele jako kdyby jen někdo hasil požár uprostřed něčeho a k tomu tam přihazoval odjinud hořící věci.

Ota (St, 24. 2. 2021 - 10:02)

Vypadá to že je to nějakej zasranej plán. Jsme ve třetí světové válce. Nejspíš na nás něco vypouští a svádí to na mutace Kovidu. Postupná likvidace všeho.

ytong (St, 24. 2. 2021 - 01:02)

Stále tu hledám ty cikány a ono nic ! Jen žvanění o hovně a o ničem !

Návštěvník (St, 24. 2. 2021 - 06:02)

Pokud si chceš popovídat se svými, tak tu nech vzkaz a oni si tě možná najdou. Občas sem někdo z nich napíše, jsou to většinou takoví ti polovičatí.

ytong (So, 27. 2. 2021 - 01:02)

Jen mě zajímá,proč,když to tady má být o cigoších-což sice nejsem,se tu řeší debility kolem blbé chřipky ?? Chápu,že se mentálové musí nějak odreagovat,když nemohou souložit,či se ožrat-ale tohle ??

Návštěvník (So, 27. 2. 2021 - 03:02)

Zkus se chytit na jinym vlakne, tady je to asi pro tebe nesrozumitelny

ytong (Ne, 28. 2. 2021 - 05:02)

Proč bych se měl chytat jinde,když naprostá většina místních blbů píše o nějaké debilní chřipce-místo o cikánech!! /Jak napovídá úvodní téma/

Miluno (Út, 23. 2. 2021 - 21:02)

Když tě děti poslední dobou zajímají nejvíc, napiš jak se jim věnujes.

Návštěvník (Út, 23. 2. 2021 - 21:02)

Tak se mi zdá že
M. už to povzbuzování také pomalu vzdává.

M. (Út, 23. 2. 2021 - 21:02)

Vždyť ta holka nevydrží ani týden být v klidu. Pořád si bude vymýšlet další a další důvody, proč být nešťastná. Děti i rodiče má zdravé, Sergejovi nic zlého nenašli, jí se nemoc nerozvíjí, má domov, práci, ale pořád jí je to málo. Pamatuju si doby, kdy chtěla chodit v lajntuchu kolem hlavy. Tak se jí to vyplnilo. A zase je to špatně. Všechno je špatně a Sergej se neusmívá, tak je to óbr špatně. Teď je nervní, tak volá po Alešovi, aby ji utvrdil, že je vše špatné. Se divím, že ještě nekontaktovala Peterkovou na FB. By si holky rozuměly.

Reklama

Přidat komentář