Reklama

Obřízka

Shabbatot-Jahoda (Pá, 26. 2. 2021 - 18:02)

Šmankote,ono toto vlákno ještě existuje..?.? Náhodou sem na něj narazil a jak tak koukám,nic se zde nezměnilo.Tony,zkoumal,Steve,nona,..tady je to všechno furt stejné.Ahoj Tóny,jsem rád že tě nepřešel zápal,to je dobře.Bohuzel nepřešel ani mě.ohledne pití petkového piva a banalita se vrátila.Opizlat se ale stejně nenechám,asi to byla z mé strany blbost sem pro ni psát.Takze nazdar po sokolskou a drž se!!

Tony (So, 27. 2. 2021 - 08:02)

Dělám co můžu. Držím se. Přehodnotil jsem mnoho,byl jsem neznalý. Krutý ponaučení v šedesáti.

Steve (Pá, 26. 2. 2021 - 17:02)

Je to už trapný se zde za něho vydávat ... Už by bylo vhodné toho nechat. Mrtvý se má nechat v klidu.

Tony (Čt, 25. 2. 2021 - 17:02)

Já mám radost...17:58 .

nona (Čt, 25. 2. 2021 - 17:02)

Koukám, že vám Toník pořád nenechá spát :)

Martin (Ne, 28. 2. 2021 - 17:02)

Noni, ne nenechá....je mi to líto, co se mu stalo..tím více, když se blíží jeho výročí..dovedu se do něj vžít, co prožíval a jak mu bylo....byl strašně moc sám....pohltil ho boj za jeho ideál a přišel kvůli němu úplně o nadhled, zdravý úsudek..... Měli jsme mu pomoci a ne se mu posmívat a nadávat...jenže on špatně radil maminkám a do budoucna i udělal hodně chlapečků nešťastných ....fakt mě to s odstupem času strašně moc mrzí..... úplně celé a ze všech stran ...

nona (Út, 2. 3. 2021 - 19:03)

Martínku, uzavři v sobě kapitolu Tony a nepřemýšlej co mělo nebo nemělo být. Už to nemá smysl, věci jsou jak jsou, Tony už se netrápí a ani nebojuje proti svým větrným mlýnům. A ty hlevně netrap sebe, Tony by to nechtěl, to vím na 100%.

Martin (Út, 2. 3. 2021 - 21:03)

Nepříjímám. Nemohu.

pro Martina (St, 3. 3. 2021 - 02:03)

Proč jsi Tonymu neřekl, že ho miluješ? Třeba by dneska žil, štastně s tebou, a na ty svoje inaktivistický aktivity by se vykašlat. Tak to teď pozdě bycha honit no...

Tina (Po, 1. 3. 2021 - 17:03)

Prosím tě, vždyť jemu nebylo pomoci a ani nebylo možné s ním vést rozumnou debatu. Obřezaným mužům říkal opižlanci a odborníkům na zákrok hraboši bodoví. Navíc chlastal a měl místo mozku z piva kostku. A kdokoliv mu odporoval, tak byl hned Zkoumal.

tak tak, (Út, 2. 3. 2021 - 17:03)

kdo s ním nesouhlasil tak byl označen za Zkoumala, a též za cirkumfetišistu a evangelikála, a kdo to měl udělaný tak byl prostě vopižlanec. A takhle stále dokola. A není divu že se za něj pořád někteří rádoby-vtipálci vydávají. A vůbec - existoval nějaký opravdový Zkoumal, nebo to byl pouhý Toníkovo vejmysl?

Zkoumal (Pá, 5. 3. 2021 - 09:03)

tak tak anonyme, ano pochopitelně Zkoumal existoval a stále existuje, a nebyl to Tonikův výmysl, nýbrž jeho strašák a pak i paranoia. Zkoumal vznikl jako odezva na neustálé výpady Gina a aby prozkoumal co nejvíce " vláken " kde se gin vyskytoval a pod jakými nicky působil a o co mu šlo. Jeho zápřah byl neuvěřitelný a kontroverzní, a zcela jasně ho postihl Touretteův syndrom, TS, GTS) je vrozené neuropsychiatrické onemocnění charakterizované pohybovými a zvukovými tiky. Syndrom se začíná projevovat během dětství nebo v období dospívání. Tiky jsou často doprovázeny změnou chování (ADHD, neovladatelná impulzivnost, obsedantně kompulzivní porucha), mimoto jeho zatížení na chlapečky a tahání kůžiček bylo patologické a vyústilo do neomalenych diskusí na gay seznamce , pochopitelně "nakluky" kde jen nemístně tlachal. Také si za to vysloužil nenávist a Zkoumali ohodnocení "multinick" což si vzal za své a začal to hodně používat. Zkoumal ho prostě vyzkoumal a napsal mu pravdu . Neměl sebereflexi a trpěl y syndromem absolutní jedničky, něco jako náš " súdruh" teď již Pánko Velkomomožný s příznačným Nickem Bureš. Ano samozřejmě si dělal legraci z karmy a pak ho ve finále dostihla...No a stále tu žije jeho duch a diskuse se celá rozpadla, a to byl jeho cíl. Už to bude rok...

Martin (Pá, 5. 3. 2021 - 09:03)

A proto na něj vzpomínáme. Mj. LIBORE poklona za tu pietu. Dost osobní vyznání.

Tony (Ne, 28. 2. 2021 - 22:02)

Jak pozemské je pomýlené. Proto poznání přichází s nicotou všeho jako vyšší uvědomění.

přesně (Čt, 25. 2. 2021 - 17:02)

tak. Tony vulgo Gin by měl mít pomník v podobě obřezaného p., a nebo pamětní desku sešitou z předkožek, a tam věnování od mistra Zkoumala (za kterého už byl označen kdekdo, ale nikdo neví proč) a všech evangelikálů, cirkumfetišistů a dalších podobných

Návštěvník (Po, 22. 2. 2021 - 22:02)

Ale zanechal tady nezapomenutou stopu. Někdo jiný odejde a neštěkne po něm ani pes. Čest jeho památce.

Je (Út, 23. 2. 2021 - 13:02)

potřeba si jej připomínat. On promlouvá prostřednictvím mého nitra. Prožili jsme spolu mnohé.

Martin (Po, 22. 2. 2021 - 22:02)

Nedělejte si z něj pořád srandu..... I když tady je to, jak jsme se s ním hádali ještě slabý odvar....na jiných diskusích a vláknech je to ještě mnohem drsnější....narazil jsem na vlákno JHVJ tady na doktorce a to je něco....nebo i jiné diskuse, kam Toník psal....brzy bude mít výročí..... opravdu je mi to hodně líto, že jsem se s ním nesmířil předtím než zemřel....mohli jsme si opravdu někde spolu sednout .. třeba u toho Kapitána a vyříkat si názory...najit společnou shodu....mohl se přidat i Zkoumal a další....

Martin (Út, 16. 2. 2021 - 13:02)

Bohužel už ne

Tony (Út, 16. 2. 2021 - 13:02)

Sejdeme se hned jak otevřou .

Reklama

Přidat komentář