Reklama

Trestání dospívajících dětí

Návštěvník (Út, 28. 9. 2021 - 12:09)

Je ti čtrnáct a máš dva čtrnáctileté bratry? To jste trojčata?

Z (Út, 28. 9. 2021 - 11:09)

Z

Aja (Po, 21. 6. 2021 - 21:06)

Ahoj, jako dospívající jsem od mamky dostala na prdel dvakrát. Nebo dospívající..no..asi v jedenácti, když jsem zvenku přišla pozdě večer - hned v chodbě mě mamka ohnula v podpaží, legíny s kalhotkama šly dolů a vařečkou jsem dostala napleskáno přes půlky požehnaně... A podruhý ve čtrnácti když jsem blbka něco ukradla v krámu. Jen co mě policajti dovezli domů a zavřely se za nima dveře, už jsem byla ohnutá přes koleno a dostávala naplácáno rukou snad ještě víc než poprvý tou vařečkou. Zadek jsem měla rudej jak rajče a pár dnů jsem na něm měla takový modřinky. Bulela jsem tenkrát jak želva. Ale teď v pětadvaceti dostávám přes prdelku od přítele a to si nechávám libit :))

warp (Po, 28. 6. 2021 - 11:06)

Něco na tom bude. Když holka dostávala na zadek od rodičů, tak potom spíš akceptuje, když pak má dostat od partnera. Moje manželka dostávala na zadek od mámy až do dospělosti a možná proto ani moc neprotestovala, když jsem to chtěl zkusit později ve vztahu i já. Více méně s tím souhlasila, a tak dostává na zadek dodnes i když je jí přes čtyřicet. Je to stále ohromně vzrušující, když jí sundávám kalhotky a rukou nebo i nějakou pomůckou jí pak seřežu ten její baculatý zadek pěkně do červena.

M (So, 19. 6. 2021 - 19:06)

No od urciteho veku 14 atd. nepomaha prez zadek asi, max ja sem dceri dal 2 facky a bohuzel sem byl obvynen za tyrana, ale nelituju. Nejvetsi trest pro dnesni mladez je, zabavit mobil ci zakazat internet. To udela vice nez nejaky vyprask.

Jana (Po, 22. 2. 2021 - 20:02)

Můj syn si přijde říct o potrestání sám.

A (So, 22. 5. 2021 - 14:05)

Nasi 11 a 13 cekaji az to praskne i kdyz vi ze to bude horsich 25 rakoskou a hodina kleceni

David (St, 24. 2. 2021 - 11:02)

A kolik je Janou synovi mě táta bohužel trestá hodně přes zadek, koule záda, stehna a chodidla vzrušuje ho to

Z (Po, 29. 3. 2021 - 20:03)

Z

Boris Dyk (Po, 29. 3. 2021 - 20:03)

Nahlásit na socilaku!

René (Út, 23. 2. 2021 - 15:02)

to je dobře,za co ho trestas a jak?

Návštěvník (So, 6. 2. 2021 - 23:02)

já viděla jak kamarád chtěl seřezat dceru , a ta se počůrala do pyžama dřív, než k ní vůbec došel s řemenem tak jí poručil aby se šla do pokojíčku převlíct, a jen 20min klečela , pak rovnou do postele.

Z (Po, 29. 3. 2021 - 20:03)

Z

Tomsa (Čt, 4. 2. 2021 - 23:02)

Viděli jste to video spoutaná dívky co dostala pepřákem ?
Docela by mě zajímalo jak to pokračovalo.
Jestli jí po výslechu pustili ,nebo opravdu skončila na psychiatrii .

Návštěvník (So, 6. 2. 2021 - 21:02)

Podle mě ji odvezli do nemocnice kde jí vysprchovali ,kvůli tomu pepřovému spreji v očích a udělali základní příjem do nemocnice a dali na samotku aby se uklidnila , pokud dělala bordel i tam něco jí píchli na uklidnění ,nebo jí pivzali do postele. Ráno si jí vzal do parády psicholog a pár dní tam zůstane na pozorování.

Tomas (St, 20. 1. 2021 - 12:01)

Zdravim, vedle naseho bytu v baraku bydli pani s dvema holkama a klukem. Ani nevim kolik jim je, tem holkam je tak 11-13 a klukovi pod 10. Nekdy i pres zed, ale hlavne na chodbe pres dvere je docela casto slyset jejich buleni a pleskot pres jejich prdelky. Odhaduju to na ruku nebo spis varecku a urcite to je na holou. No jsem zvedavej do kolika budou dostavat, jakozto milovnika spankingu me to nenechava chladnym :)

z (So, 6. 2. 2021 - 21:02)

z

Návštěvník (Pá, 1. 1. 2021 - 17:01)

Nevím jestli to vycucal z...Učitel Šuk (výtvarná výchova + tělesná výchova) říkal, že má na nás zlobivé kluky v kabinetu SPECIÁLNÍ VYSVĚTLOVACÍ ZAŘÍZENÍ.

Návštěvník (So, 22. 5. 2021 - 14:05)

Naš tridni ma v kabinete svihadlo a rakosku a od rodicu papirek ze nas muze serezat. Ale az po vyucovani, sme byl rad ze byla online vyuka ale zase byl doma tata tak to vyslo na stejno. Uz od treti tridy dostavame s brachou kazdy patek vecer na zadek, ted sem v sesty a bracha v sedmy. Nasi jsou mimo a ja mam zaracha. Bracha je venku inkdyz trosku prsi nebo u kamose na compu

David (Po, 28. 12. 2020 - 16:12)

Táta mě při výpraskách na koule dává kroužek na koule

Reklama

Přidat komentář