Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Luboš (Po, 22. 2. 2021 - 21:02)

Jo ták, tak proto ty nic nechceš ty kaňourko. Nechceš se mi o tom jen mezi námi svěřit víc? Přece si nebudeš kvůli něčemu co se ti nelíbí,upírat dotyky?

M. (Po, 22. 2. 2021 - 22:02)

Luboši, proč jsi udělal ženě další dítě, když už tě štve?

Návštěvník (Po, 22. 2. 2021 - 18:02)

Proč pořád vyhrožuješ sebevraždou, to se máme bát? Já se o tebe nebojím, ty to nikdy neuděláš, jen o tom fantazíruješ.

Miluna (Po, 22. 2. 2021 - 19:02)

Proč bych to nikdy neudělala? Já tim nevyhrožuju.Jen když bude potřeba je to muj plán.A právě si to teď ospravedlňuju abych ještě vydržela bojovat a měla sílu ještě žít a vydržela než se děti osamostatní.Pak už budu mít volnější pocit že budu vědět že to udělat už budu moct pokuď bude potřeba.

fakt (Po, 22. 2. 2021 - 19:02)

myslíš že se člověk narodí proto, aby pak léta plánoval svou vlastní sebevraždu?

Miluna (Po, 22. 2. 2021 - 20:02)

Tak nemělo by to tak být a vim že sem divná a nějak se do toho světa sem nehodim.To nezmění nic.Ale obávam se když už se takhle cítim v pomalu 33 letech tak jak bych měla vydržet dál? 40 a víc už mě začíná strašit a 50+ šílený a 60 a víc radši bez komentáře.Už teď začínam být v prdeli i fyzicky.Přiznejme si že na to nemam vydržet tak dlouho.Mam nervy za ty roky už vratký a to se nespraví.Žít se tu dá vždy jen půl roku jaro-léto,kde by se to dalo snáž vydržet ale podzim a zima je katastrofa.Každej den se povzbuzuju ať vydržim.Prostě já nevim co to mam za hnus v sobě.Někde u šamanů sem četla že tohle cítí lidi to co já který jsou víc nad ostatníma a ostatní je považujou za blázny ale pravda je taková že právě jsme jediný normální a máme skrytý schopnosti a sem se nehodíme.Že se budeme mít dobře až v onom světě.Nevim jak už to tam přesně psali ale něco takovýho si pamatuju.

M. (Po, 22. 2. 2021 - 22:02)

Milčo, o tobě si myslím, že jsi hodně narušená z dětství. Jenomže za skoro 33 let jsi nenašla odvahu to řešit s odborníkem. Nebo mi to uniklo. Navíc je u tebe problém snížené IQ, tak ani nevím, jestli bys byla schopna pracovat na svém uzdravení. Takhle, bez psychoterapie, se budeš životem jen potácet. Je to škoda,,protože jsi mladá a život je moc hezký. Promiň za upřímnost, ale na ty tvý, jak píšeš skrytý schopnosti, se nedalo nereagovat. Pro mě jsi oběť úchylných příbuzných, která se v tom do teď těžce plácá. A bez léčby se tomu nedivím.

Návštěvník (Po, 22. 2. 2021 - 20:02)

Přesně tak, bohyně. Jsi nad námi všemi.

Návštěvník (Po, 22. 2. 2021 - 18:02)

Miluna se vrací do starých kolejí. Za chvíli sekne s prací a jsme tam, kde jsme byli nedávno.

Miluna (Po, 22. 2. 2021 - 18:02)

Proč bych se měla vracet do starých kolejí? Čim? Život ve stylu podzimu už bych psychicky nevydržela a sebevraždu ještě nemůžu dokuď nebudou zaopatřený.

Miluna (Po, 22. 2. 2021 - 18:02)

Co je špatnýho jen na popovídání??? Potřebuju vedle sebe někoho normálnějšího.Byla sem se Sergejem na procházce a roušku nosí i venku,když jde někdo proti nám tak začne přecházet nadruhou stranu,jenže to je pořád někde někdo.Jak pak chce být v práci! Když se vyhýbá i venku! A od zítra povinný respirátory nebo dvě roušky! To už je psycho.Vždyť takhle to pořád nosit tolik hodin tak i to může poškozovat zdraví.Denně tolik hodin bez normálního přísunu kyslíku.Chci si popovídat s někym normálnim (bez sexu).A chybí mi tu Alešek.

Návštěvník (Po, 22. 2. 2021 - 17:02)

Haha, vrána k vráně sedá.

Návštěvník (Po, 22. 2. 2021 - 12:02)

Luboši věnuj se a pomahej své těhotné ženě.

Miluna (Po, 22. 2. 2021 - 11:02)

Tak přijeď popovídat.Jako mam dnes pocit že potřebuju s někym povídat."Jen povídat" ..jako kamaráda tě moc potřebuju.

Návštěvník (Po, 22. 2. 2021 - 12:02)

Zalez a nech Luboše být. Snad vidíš, že má děti a těhotnou ženu. Poslední co ta rodina potřebuje jsi ty,

? (Po, 22. 2. 2021 - 13:02)

Vždyť Luboš s Milčou chce taky být, tak proč to Milče píšeš?

Anonym (Ne, 21. 2. 2021 - 22:02)

Luboši, jsi docela risker, Milča je nemocná,to kdyby ti dala, tak pak vlitnes na manželku?No fuj

Luboš (Po, 22. 2. 2021 - 10:02)

Milču chci i jako kámošku a styk jsem nemyslel.

Anonym (Ne, 21. 2. 2021 - 20:02)

Luboši,to neumíš naladit manželku?Jestli ona není utahaná, nebo má třeba jiného, který umí

Luboš (Ne, 21. 2. 2021 - 21:02)

To jsem se snažil jí naladit ale vzdal jsem to.Kdybych píchal gumovou pannu vyjde to na stejno.Mám jí dost. Jinýho nemá protože nikam nechodí.

Reklama

Přidat komentář