Reklama

Sex s kondomem - ano nebo ne

Návštěvník (Ne, 28. 2. 2021 - 17:02)

Před 3 lety jsem se na fesťáku opila a kluci se na mě střídali, kámoška s klukem prý spočítala 12 kluků a pak už počítání nedávala a taky se nechala od pár kluků ošukat. Byly jsme obě pěkně naplněné semenem až z nás teklo. A bylo to super. Jen jsme měly nějakou dobu strach, jestli jsme něco nechytily. Kámošku její kluk radši šukal s kondomem, než bylo jisté, že je vše v pohodě. A protože mu dám i já, tak do mě šel taky s kondomem. Ale nic moc, jak jsme zvyklé šukat bez. Bez je prostě super.

ytong (Ne, 28. 2. 2021 - 04:02)

Šukat se šprckou, je jako olizovat plný sud piva !!

Návštěvník (Ne, 28. 2. 2021 - 11:02)

Dobré přirovnání :-)))))

Radim85 (So, 27. 2. 2021 - 12:02)

Tak je jasný, že se šprckou sex není úplně ono - prostě pláštěnka :-D Ale když jsem měl novou známost, jednorázovku - tak rozhodně s ochranou. Se stálou partnerkou samozřejmě bez..

Pavel1 (Pá, 26. 2. 2021 - 01:02)

Čau Abe,hele, co Marie,už se nechce ozvat,ty si s ní v kontaktu jinak? Abych se zbytečně nesnažil?

Jan (Út, 23. 2. 2021 - 19:02)

Zásadně bez, není nad tu svobodu se krásně vystříkat bez té blbé pláštěnky.

venca (Po, 22. 2. 2021 - 07:02)

Teď s manželkou bez , ale má první byla vdaná sousedka , proto jedině s kondomem , tehdy jsem se dost styděl , protože když mi ho nasazovala , někdy jsem se jí vystříkal do ruky nebo i na obličej , ale pak se mi to začalo líbit , doteď když jsem s cizí ženskou , nechám si ho nasadit , je to fajn , když mi ho bere do ruky ještě pŕed sexem.

Honza (Ne, 21. 2. 2021 - 17:02)

Moje žena souloží zásadně s kondomem. Pak ho opatrně sundá udělá uzel a přinese mi ho domů.

Návštěvník (Po, 22. 2. 2021 - 10:02)

Skvělé řešení, gratuluji. Lepší by byla čerstvě naplněná a hned na to jít.

Mirek (Ne, 21. 2. 2021 - 16:02)

Když je možnost, tak jedině bez něj, není nad ten nádherný pocit výstřiku do ní a ona je taky spokojená.

Návštěvník (Pá, 19. 2. 2021 - 19:02)

Správný věřící kondomy nepoužívá.

Návštěvník (So, 20. 2. 2021 - 01:02)

Jo a pak má dvacet harantů....

ytong (So, 20. 2. 2021 - 01:02)

No a ? Od čeho je socialka ?

Návštěvník (So, 20. 2. 2021 - 15:02)

Sociálka pošle příspěvky a je za vodou.

Petr (Po, 15. 2. 2021 - 17:02)

Není nad ten krásný výstřik, buď do ní, nebo do pusy, někdy na prsa. Prostě záleží na momentální situaci a poloze.

ytong (So, 13. 2. 2021 - 02:02)

Šprcka zdržuje od sexu! Koupit,rozbalit,nasadit,zasunout a pak s pomocí boží se udělat ? To ne !

Jan (So, 13. 2. 2021 - 11:02)

Pravda, rozvášnit ji a šup ho do ní a pěkně se do ní i vystříkat.

Aleš (Pá, 12. 2. 2021 - 11:02)

Vždy bez, buď semeno stříknu do přítelkyně a nebo ji pěkně postříkám. Ona má stříkací orgasmy a tak zase na oplátku postříká mě. Úplně normální, od toho vše snad je, krásně si vše užít.

Abe (St, 10. 2. 2021 - 00:02)

Opět budu za úchyla. Za celý svůj život jsem neplánovitě nepočal potomka. Všechny děti na první ránu. Se stoprocentní spolehlivostí bez kondomu, když jsem neplodil. Všechny mé partnerky mi oprávněně důvěřovaly bez obav. Steve to se ti nebude líbit.,

Steve (St, 24. 2. 2021 - 16:02)

Proč by se mi to nemělo líbit? Nevidím k tomu důvod ... Jo jde to tak, vím ... ale 100% se přerušované souloži věřit nedá, i když může to u někoho být OK po celý život s partnerkou.

Pokud se partnerky střídají, tak je lépe používat kondom ... protože jí může hrozit rakovina děložního hrdla nebo nějaké jiné interní potíže. To je přeci známo ... Jinak je každého věc jaký má sexuální život a jak si ho vede.

Jinak dle Katechismu je i přerušovaná soulož z pohledu církve zakazována ... to jen tak pro informaci abys věděl. Já osobně s tím samozřejmě nesouhlasím a je to dle mne totál nesmysl blábol, ale to si holt vymysleli panáčkové ve Vatikánu na nějakém z koncilů.

Reklama

Přidat komentář