Reklama

Náušnice u kluků?

Steve (Pá, 16. 10. 2020 - 14:10)

To normální rodič neudělá .... a to není "no a co!".

Markéta (Čt, 15. 10. 2020 - 09:10)

Prodávám v drogérii. Chodí tam jeden pán. Stále hezky oblečený, sportovní postava,strniště a nosí v uších malé kroužky černé zdobené kamínky. ač mu je 50 nevypadá na to a je to frajer od pohledu. neumím si ho představit bez náušnic. A ani nechci.

Lenka 43 (Čt, 15. 10. 2020 - 06:10)

Pro mne chlap s náušnicema byla vždy vyší třída. působili na sebevědomě. oni mají na to dělat si co chci a je jedno co si ostatní myslí. mám pro ně slabost. a v dnešním světě nazývat někoho takového úchylem mi příjde dost jednoduché a přibržděné.

Ajax (Čt, 15. 10. 2020 - 10:10)

Lenka co dělá ve školce.

Roman (St, 14. 10. 2020 - 07:10)

když jsem řekl ženě že si dám propíchnout ucho tak na mě koukala jako na blba. zeptala se a to chceš jedno nebo obě? řekl jsem že zatim jedno a časem až si já i olkolí zvykne tak i druhé. to vyvalila oči a řekla že to je pěkná kravina a že jetli chci do obou tak at si nechám propíchnout hned obě. koukla se na mě a důrazně řekla prostě jestli chceš náušnice tak si dej hned propíchnout obě uši a nos je v obou. dát si jedno a pak druhé je úchylnost. tato scéna mi v hlavě zůstane navždy a pak ten pohled do zrcadla s náušnicema v ušich, super pocit.

Lada (St, 14. 10. 2020 - 07:10)

Máme děti 8 let od sebe. Dcera ve 13 zblbla syna že by mu slušeli náušničky. Jsem dost moderní žena a matka, ale morální zábrany tam byli. Nakonec jsem souhlasila. Po čase přesvědčila i tatínka. Po čase zmizeli předsudky a morální zábrany, nebo jsem si prostě zvykla. A musím uznat že se mi to začalo opravdu líbit. Dnes má dcera ročního syna a já už jako správná babička koukám po náušničkách. Je to jen o tom si zvyknout a neřešit předsudky.

Návštěvník (St, 14. 10. 2020 - 18:10)

To je úchylné!!!

Pavla (Út, 13. 10. 2020 - 13:10)

ježiš vy naděláte. tak rodiče dají píchnout klukovi uši!! no a co?? jiní dětewm valí nesmysli do hlavy, učí je od mala krást. atd a TO JE SNAD LEPŠÍ ? když bude z kluka dobrý člověk tak je jedno jestli s náušnicema nebo bez a jestli to bude hajzl tak je to jedno a měli mu propíchnout ještě cokoli jiného.

Návštěvník (Čt, 29. 10. 2020 - 17:10)

Nejste zhulená a nebo sluníčkářka? Je to týrání dětí a měli by si vše rozhodnout až dospějí, jestli chce vypadat jako trans a nebo kluk. Co to má co společného s kradením? Vymývání je spíš spojené s těmi náušnicemi.

Roman (Ne, 1. 11. 2020 - 08:11)

Já tomu rozumím. Myslím že jsem pochopil co tím chtěla říct. Děti rodiče ovlivňují od malička a jsou jejich odrazem. Ty náušnice se dají sundat a skoro o nic nejde. Ale jsou tací kteří dítě ovlivní na celí život a s tím se nedá nic dělat. Jestli od mala vedu dítě k tomu že si má urvat ze života co chce a za jakou koly cenu. Nebo ho vedu k oddanosti k nějaké sektě, tak je to skoro nevratné a mnohdy to ovlivní i život okolních lidí. Když můj syn bude mít náušnice, tak je může sundat nebo si je nechat. Ale neudělá to z něho vraha, zloděje, příživníka a nebo teroristu. 90% holek je má od mala tak si nemyslím že u kluka by to bylo týrání.

:-))) (Čt, 15. 10. 2020 - 11:10)

ježiš vy naděláte. tak rodiče dají píchnout klukovi uši!! no a co?? jiní dětewm valí nesmysli do hlavy, učí je od mala krást. atd a TO JE SNAD LEPŠÍ ? když bude z kluka dobrý člověk tak je jedno jestli s náušnicema nebo bez a jestli to bude hajzl tak je to jedno a měli mu propíchnout ještě cokoli jiného.

? (Pá, 11. 8. 2023 - 07:08)

Nejste zhulená a nebo sluníčkářka? Je to týrání dětí a měli by si vše rozhodnout až dospějí, jestli chce vypadat jako trans a nebo kluk. Co to má co společného s kradením? Vymývání je spíš spojené s těmi náušnicemi.

Návštěvník (So, 21. 11. 2020 - 14:11)

Nejste zhulená a nebo sluníčkářka? Je to týrání dětí a měli by si vše rozhodnout až dospějí, jestli chce vypadat jako trans a nebo kluk. Co to má co společného s kradením? Vymývání je spíš spojené s těmi náušnicemi.

? (So, 21. 11. 2020 - 14:11)

že by na i..a ..y nezáleží

Návštěvník (Pá, 11. 8. 2023 - 06:08)

ježiš vy nadĕláte.píchnout klukovi uši!! no a co?? jiní dětewm valí nesmysli do hlavy, učí je od mala krást. atd a TO JE SNAD LEPŠÍ ? když bude z kluka dobrý člověk tak je jedno jestli s náušnicema nebo bez a jestli to bude hajzl tak je to jedno a měli mu propíchnout ještě cokoli jiného. :-))) sam

:-))) (Po, 15. 2. 2021 - 09:02)

ježiš vy naděláte. tak rodiče dají píchnout klukovi uši!! no a co?? jiní dětewm valí nesmysli do hlavy, učí je od mala krást. atd a TO JE SNAD LEPŠÍ ? když bude z kluka dobrý člověk tak je jedno jestli s náušnicema nebo bez a jestli to bude hajzl tak je to jedno a měli mu propíchnout ještě cokoli jiného. :-))) sam

,Bla§bla(.lábl… (So, 2. 7. 2022 - 17:07)

Jejich mámu znám,je totiž cinklá, jako on.Samej neandrtálec,fakt dementi.

Bla§blab)lábléblů (Ne, 3. 4. 2022 - 14:04)

Jejich mámu znám,je totiž cinklá, jako on.Samej neandrtálec,fakt dementi.

Lukas (Út, 16. 2. 2021 - 02:02)

Jejich volba a navíc dnes už je to běžné.

Marie (Út, 16. 2. 2021 - 11:02)

Rodiče by si měli ujasnit, co je důležitější! Vnuk má už tři roky, stále nosí plenky, ale hlavně že má nastřelenou náušničku a mají to zdokumentováno videem a na sociálních sítích!

Reklama

Přidat komentář