Reklama

Fixní rovnátka

Lumpik (Ne, 7. 11. 2021 - 21:11)

Nebo si kup přímu tu sadu. Já mám tuto https://www.krasnyusmev.cz/vitalcare-white-pearl-system-na-beleni-zubu-130-ml a to teda je síla. Zuby mám úplně jiný, rozdíl tak 3 odstíny určitě.

Lenka (So, 6. 11. 2021 - 23:11)

nezkoušela si tu bělící pastu ? Ta by ti mohla pomoct :)

Sandra (So, 16. 10. 2021 - 23:10)

Taky vám zůstaly po sundání rovnátek takové flíčky na zubech ? Pomůže mi bělení ?

Andy (Pá, 12. 11. 2021 - 23:11)

Mně hodně pomohl bělící prášek co najdeš taky na stránkách krásný úsměv :)

Návštěvník (Pá, 10. 9. 2021 - 16:09)

"' + SELECT * FROM Users

Návštěvník (Út, 31. 8. 2021 - 22:08)

Ahoj, nejaka divka, zena na pokec o tomto tematu live, treba u kavy, s fixnimi na obou patrech? Napis mi, prosim. [email protected]

Beruška (Čt, 18. 2. 2021 - 14:02)

Dobrý den, může se jít s fixním retainerem na magnetickou rezonanci? Z jakého kovu je vyroben?

Ondřej (So, 13. 3. 2021 - 17:03)

Na MR se s rovnatkama jít může musí Ti ale vyndat na ortodoncii oblouky že zámečku.

Nikola (Út, 12. 1. 2021 - 19:01)

Ahoj lidi,máte někdo zkušenost s mezičelistnímy tahy?Já je dostala dneska na ortodoncii a zatím jsem si moc nezvykla,hůř se mi otevírá pusa a taky se mi zdá,že hůř vyslovuju,mám je mít na navlíknutý na rovnátkách 12 hodin denně,cca čtyři měsíce.Jestli máte někdo zkušenosti tak napište jak jste to snášeli.Díky Nikola.

Lucie (St, 14. 10. 2020 - 16:10)

Dobrý den,
máte někdo zkušenosti s rovnátkama po čtyřicítce?Manželovi je 42 a bude muset mít asi rovnátka.
Díky za vaše postřehy a zkušenosti.Lucka.

Daniel (So, 20. 6. 2020 - 18:06)

Dobrý den,
máte někdo zkušenosti s nákusnou destičkou?V pátek mi doktorka nasadila rovnátka,nakonec odněkud vyndala takovou věc,vypadalo to jako umělé patro,nasadila mi to napevno do pusy a řekla,že je to nuté,abych si neukousl hornímy zuby spodní zámečky.Prý se mi bude hůř mluvit,ale není to prý tak hrozné.V puse to mám mít nasazené cca 3-4 měsíce.Při cestě domů mi v MHD zazvonil telefon,po pár větách jsem radši zavěsil,jelikož vedle sedící slečna se na mě dívala jako na dementa,vůbec neřeknu ř,š,č, a tvrdé souhlásky ani sykavky.Jestli jste někdo měl také nákusnou destičku,napište mi prosím vaše zkušenosti.Díky.

Pavel (So, 28. 12. 2019 - 12:12)

Dobrý den,
začátkem ledna jdu na nasazování rovnátek,rozhodl jsem se pro zubní implantáty po vytržených dolních šestkách,zubař mi ale řekl,že nejdřív je potřeba srovnat skus a udělat na implantáty místo.Nikdy jsem rovnátka neměl,ani v dětství a v mém okolí taky nikdo.Můžete mi někdo popsat co mě čeká a jaké jsou první okamžiky po nasazení.Díky.

Vendula (Út, 29. 10. 2019 - 19:10)

Zdravím všechny. Má dcera má fixní rovnátka horní i spodní již třetím rokem. Léčba byla původně odhadovaná na 1-1,5 roku. To co prožívá, bych nikomu nepřála. Již třetím rokem je na analgetikach, bolesti hlavy a čelisti. Neboť má ústa zevnitř, stále rodrásaná od drátků i zámečků,(stále dokupujeme vosk) je pro ni bolestivé každé sousto a i čištění zubů. Každý šestý týden chodí na utahování drátků a vždy děláme zásoby přesnídávek. Má otázka je ,,není lepší mít křivejsi zuby, než zničený žaludek a tři roky prožité v bolestech?,,

polula258 (Út, 10. 12. 2019 - 18:12)

asi lepší by byly křivý zuby než bolesti

Ondřej (Pá, 5. 7. 2019 - 11:07)

Chci se zeptat,jestli jste měl někdo fixní rovnátka déle než vám bylo slíbeno.Za čtrnáct dní mi budou nasazovat rovnátka,v léčebém plánu mám napsáno doba léčení 2 -2,5 roku,ale manželky kamáradka říká,že měla napsané to samé a už má rovnátka třetím rokem.Předem díky za vaše postřehy a zkušenosti.

Aneta (Út, 6. 8. 2019 - 07:08)

Rovnátka jsem měla mít rok a 3 měsíce, spodní mi sundali dokonce o trochu dřív než bylo v plánu, ale po roce a půl mám stále ještě horní rovnátka. Léčba se může někdy protáhnout, ale někdy je i kratší. Záleží jak budou tvé zuby spolupracovat.

Ondřej (Ne, 25. 8. 2019 - 11:08)

Aneto díky za odpověď,rovnátka mám už měsíc a už jsem si docela zvykl,nejhorší byl první týden
co se týče citlivosti zubů,jídla a reakcí okolí a známých.Teď už mi to ani nepřijde,ale ze začátku jsem měl divný pocit cizího předmětu v puse.Manželky sestra mi říkala,že jí rovnátka sundali přesně po
dvouch letech,tak snad to bude i můj případ.Díky za info.

Monika (Po, 25. 12. 2017 - 22:12)

Dobrý den
jmenuju se Monika a je mi 13 let.
Chtěla jsme se zeptat a zároveň poprosit o podporu . Chci rovnátka jelikož moje vrchní patro není úplně v pořádku ale je to se mnou tak trochu těžký prve jsem je nechtěla potom chtěla potom zase nechtěla a teď je chci ,protože si myslím že krásný úsměv to je ten nejkrásnější doplněk ženy. Ale nejsem si úplně jistá jestli do toho chci jít ale hlavně jsem v tom věku kdy uvažuji o klukovi ale nevím jestli by chtěl holku s rovnátky.
Prosím o radu pokud máte někdo rovnátka a máte kluka jaké jsou jeho názory atd.
předem děkuji za odpověď.

Veronika (Pá, 8. 12. 2017 - 15:12)

Při líbání jsem žádné...Dobrý den. Prosím o radu jak dostanu z rovnátek kurkumu. Děkuji

Adéla Adámková (So, 2. 12. 2017 - 10:12)

Nevím proč, ale od té doby, co mi nasadili rovnátka na pevno(3 dny), jsem dost unavená. Přejde to, až si na rovnátka zvyknu? Kdy? Děkuji

Reklama

Přidat komentář