Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Holka11 (Čt, 4. 3. 2021 - 14:03)

Ale Ja pleny nechci

Pulec (Čt, 4. 3. 2021 - 17:03)

Neboj nedostaneš a co dneska jak to dopadlo

Pulec (Čt, 4. 3. 2021 - 17:03)

[email protected] klidně písní taky rád poradím

Holka11 (St, 3. 3. 2021 - 14:03)

Dobrý den,potrebuju poradit je mi 11 a když si dojdu na WC a pak jdu pric tak se malinko ale fakt malo pomocim muže se to zhoršit?pardon ze sem píšu jen se bojim jak dopadnu

zan (Čt, 4. 3. 2021 - 06:03)

ahoj to nevadí a pokud si chceš o tom víc popovídat tak napiš na [email protected] a zkusím to víc pomoct ju?

Pulec (St, 3. 3. 2021 - 17:03)

a utíráš se pořádně a nebo pořádně vždy skus zatlačit ještě a čurat

Holka11 (St, 3. 3. 2021 - 19:03)

Vždy utřu a po cca 1 min se lehce pomocim

Matka (St, 3. 3. 2021 - 08:03)

Tak ještě před uzavřením okresu jsem ze synem a dcerou a synovim kamarádem jela na chalupu tak teď tady musíme vydržet až do konce března a to se jim líbí protože že mám tady schované všechny látkové pleny a veškeré dětské oblečení po nich když byli malé děti teď jsou sice taky malý ale včera si řekli na noc o plenky tak všichni dostali 4 látkové pleny a gum kalhotky a bavlněné punčocháče dětské punčocháče a teď ráno si řekli o přebalování tak zase dostali 4 látkové pleny každý a gumové kalhotky a punčocháče zůstali zatím čisté tak byli ponechány a co jsem se dívala tak dělají do nich obě potřeby jenom dcera se jenom pocurala a říkala mi že se dva dny nemohla vykadit tak jediné jsem dala složené látkové pleny na šířku a dala jsem ji čípek do zadku ale prý už to a ní přišlo tak to pustila s plnou paradou do plenek a curani šlo také stejně budu znovu asi prebalovat i kluci jsou pocurany ale i pokadeny a chtějí po mne ještě kojenecké láhve tak ty láhve musím objednat ale vezmu skleněné od značky Simax když to chtějí tak to budou mít ale objednám i jednorázové pleny kdyby chtěli jít na malou vycházku po okolí aby neměli furt jen látkové pleny s gum kalhotky a bavlněné punčocháče teď zatím nosí jen tepláky ale má se zase ochladit tak jim budu dávat zimní kombinézy s punčocháči a samozřejmě i pleny jak si přejí oni. Tak musím jít prebalit a umýt dceru a syna a kamaráda do čistých látkových plen..... Tak zatím vše a potom budu pokračovat v psaní.

? (Po, 1. 3. 2021 - 07:03)

?

Honzík (Út, 23. 2. 2021 - 02:02)

Dnes ráno jsem od maminky dostal klasické jednorázové pleny hodně jsem cural a počůral jsem přibližně ráno 3 plenky a pak odpoledne další 5 plenek mám asi epilepsii tak stále curam jde to samo od sebe ale stejně když jsem v posteli tak mám jenom jednorázové pleny jen tak a na venek mám silonové punčocháče se 40 denny jsou i kompresní takže stahují plenky a dostal jsem i obuv Prestige dětské a občas mám v puse i dudlík značka nuk ale i občas i slintam pod dudlíkem ale jinak mi je 12 let a dudlík a punčocháče s plenky mi nevadí ani s malou obuvi .

Z (Út, 23. 2. 2021 - 16:02)

Z

Pulec (Út, 23. 2. 2021 - 15:02)

Honzíku ty musíš být pěkně miminko

Návštěvník (Út, 23. 2. 2021 - 00:02)

tak teď jsem byla přebalit holku , budu muset koupit nějaké plnohodnotné pleny , teď má jen ty slabé natahovací kalhotky a už podruhé za týden protekli,
Prosím vás , jaké plnohodnotné jednorázovky co se dají běžně koupit v čr a sou TOP ?
holka 12, 45kg .výška 150

Pulec (Út, 23. 2. 2021 - 15:02)

Skuste se podívat na internet a nebo ji koupit normální plenku na zapínání a nebo ty natahovací plastové na ochranu

plenkař124 (Ne, 21. 2. 2021 - 09:02)

Látkové čtvercové pleny do kterých se moc rádi pochčijou.

Otec (St, 17. 2. 2021 - 08:02)

Včera syn měl také pleny s punčocháčemi ale dal jsem mu i zimní kombinézu i když taková zima nebyla ale unesla se pleny jak ven ale i doma se stále používají i s gumovými kalhotky ale punčocháče stále také dávám a už si zvykl na pleny jak na doma tak i ven vždy mi řekne že domácí plenky chce sundat a že chce jednorázové pleny stejně do jednorázovém dávám buď froté savou plenku a nebo 2 látkové pleny pro větší savost a plus ještě gumové kalhotky pak se dají punčocháče a na konec zimní kombinéza takto to dostal včera jeli jsme autem ale v autě jsem mu kombinézu sundal a byl jenom v plenkách a punčochácich jeli jsme na hory a po cestě jsme vyzvedavali ještě jedno dítě které bylo navlečené jako eskymák tak si sed vedle syna a pak se ho syna zeptal jestli má pleny a on řekl že ano ale stejně jsem odjel tak dva kilometry daleko a klukovi jsem řekl ať tu kombinézu si sundá a že mu dám také jednorázové a látkové pleny a on mi řekl že od mami chtěl také pleny a nechtěla mu je dát s důvodu že s plen už vyrostl si hlavně že měl punčocháče ze zimní kombinézou to už by také neměl mít . A když jsem mu dával pleny tak byl spokojen a potom oba dostali dudlík do pusy ale potom byli spokojeni nad míru pak mi syn řekl že má zase hlad tak jsem jim dal oboum kojenecké láhve se sunarem a vydudlali to a pak se mohlo vyjet konečně pak kluci usnuli a probrali se až na místě ale sami je výhodnější mít větší auto já mám vzadu větší prostor takže tam mám i přebalovací pult na přebalování děti . synovi je 12 let a kamarádovi pomalu 14,5 let a za plenky se zatím nestydí asi mu vyhovují .

Z (Út, 23. 2. 2021 - 16:02)

Z

Stepan (Ne, 14. 2. 2021 - 11:02)

Dneska ses nepokadila?

Stepan (Ne, 14. 2. 2021 - 11:02)

Dneska ses nepokadila?

Stepan (Ne, 14. 2. 2021 - 07:02)

Tak co noc? Suchá? Počurana? Pokakaná?

Reklama

Přidat komentář