Reklama

Sex s kondomem - ano nebo ne

Abe (Pá, 26. 2. 2021 - 00:02)

V podstatě správný názor. Ale. Neznám pojem přerušovaná soulož. Uplatňuji prodlužovanou, až do úplného uspokojení partnerky i za cenu toho, že se pak musím uspokojit sám. Naprosto zásadně dbám na hygienu pohlaví. Po každém močení a výronu pečlivě myji, nejméně 1x denně mýdlem a natírám hygienickým krémem. Takže ohrožení zdraví partnerky nepřichází v úvahu. Navíc když máš všechny děti plánovitě po pěti letech, tak i ta nejblbější milenka pochopí, že jí nezbouchneš, když nechce.

Steve (Pá, 26. 2. 2021 - 02:02)

Když nevíš, Wikipedie ti poradí ... :-)

https://cs.wikipedia.org/wiki/P%C5%99eru%C5%A1ovan%C3%A1_soulo%C5%BE

Abe (Pá, 26. 2. 2021 - 22:02)

V mém věku hodně vím, ale vědět již nepotřebuji.

Pavel1 (So, 27. 2. 2021 - 20:02)

Abe,neodpověděl si mi???

Abe (Po, 8. 3. 2021 - 23:03)

Bývalé vztahy zásadně neobnovuji. Ke všemu šlo o jednorázový, nezávazný románek. Marii jsem to oznámil jiným prostřednictvím. Moc nadšená nebyla.

Návštěvník (Út, 9. 3. 2021 - 08:03)

Chyba s bývalkou je sex nejlepší, už si na nic nikdo nemusí hrát a jen se plně oddává rozkoši. Prostě si rád odskočím.

Pavel1 (Út, 9. 3. 2021 - 00:03)

Libí se mi tento typ žen,ale Marie se neozvala,nevím,jak jí víc oslovit?

Návštěvník (Út, 9. 2. 2021 - 19:02)

On se štítí vlastního semene,tak proto to píše

Magda (Ne, 7. 2. 2021 - 20:02)

Kdo kondom nepoužívá, je normální pračlověk, opice z pralesa. Od toho byly ty kondomy vynalezeny, aby se používaly, ne aby se vystavovaly v regálech drogerie Rossman. Je to jako nepoužívat mýdlo a zubní pastu. Prostě prasárna.

Pavel1 (Ne, 7. 2. 2021 - 21:02)

Tak to bys měla vynadat rodičům,že tě stvořili,že nepoužívali kondom,holt to jsou opice z pralesa,jsou to prasata,ale je fakt,že ty nebudeš mít aspoň děti a nenarodí se někdo podobnej jako ty,kdo mele tydle nesmysly

Magda (Po, 8. 2. 2021 - 11:02)

Ty jsi zase chytrák. Ty asi děláš dítě při každým sexu co?

Pavel1 (Po, 8. 2. 2021 - 12:02)

Každej si může sexovat jak chce,tak si nech takové přihlouplé moudrosti pro sebe a koho to s kondomem nebavi,tak ať si to dělá po svém,taky ti nikdo neřiká,že máš hloupé názory

Magda (Po, 8. 2. 2021 - 15:02)

Fakt jo? A zrovna ty mi říkáš, že píšu nesmysly. Přitom kondom by měla být samozřejmá věc při každém sexu, pokud se teda zrovna nesnažíš o to dítě.

Návštěvník (Út, 9. 2. 2021 - 17:02)

Magdo, když funguješ jako ona pracovnice a nebo máš v nočním klubu každou noc jiného, tak to ano. Asi mezi ně patříš, že? Je vidět, že se vyznáš a logicky máš strach a štítíš se semene, protože může být nakažené od kdejakého individua, kterému dáš. Teď je vše každému tady jasné, co jsi asi zač a proč ten odpor. Ale když tě to baví, tak proč ne.

Návštěvník (Út, 16. 2. 2021 - 13:02)

Naivko, ty si myslíš, že nakažení jsou jenom v nočních klubech??? Jsou všude. Kdo si váží svého zdraví používá kondomy. A kdo ne, je prase.

Mirek (Út, 16. 2. 2021 - 16:02)

Ale jdi ty, jedině bez a nestřídat je jako to děláš ty a pěkně si zastříkat. Mám přítelkyni a její kamarádku a s nimi mohu v klidu i bez. Kamarádka přítelkyně je hodně na holky, ale nechává mi zasunout. A pokud obě někde nemají bokovku, tak v pohodě.

cákal (Út, 16. 2. 2021 - 17:02)

to víš že ano, šprcky mám v autě kdybych narazil na nějakou neznámou chtindu- stopařku, nebo na zábavě někde v Horní Dolní, kdyby nějaká vdaná ženská by si chtěla zapíchat. Jinak mám gumičky jen pro srandu, napouštění vody, nafukování plynem na svařování a následně zapálení doutnákem a výbuch - víš jaká je to šlupka! Doma nesmím šprcky používat, to by mne žena zjebala a milenka je taky nemá ráda. Tedy moje rada je šprcky patří kurvám, aby je navlékaly a používaly pro své vysemeněné zákazníky.

Mirek (Út, 16. 2. 2021 - 18:02)

Dobré :-))) V zásadě se ale dá v kupě věcí souhlasit. S vdanou ženskou šprcku nepotřebuješ, ta to když tak svede na manžela, pokud ovšem nepodrží kde komu. S kurvou bych nikdy nešel, když už tak jedině s některou z dalších kamarádek přítelkyně. To by jí prý nevadilo a bylo jedno, lepší, než abych prý někde lezl tajně za jinou. A když u nás byla jedna z nich přes víkend, tak mě začala provokovat, až jsem jí celý víkend šukal. Ona se už dlouho chovala dost vyzývavě a měla chutě. Bylo to dobré, zkusit zase jinou, než ty dvě a občas to zopáknem. V ženských se nikdo nevyzná, ale zase skvělé. Ještě z toho babince zbývají dvě. Když se všechny sešly, tak jsem většinou zmizel, ono poslouchat ty drby, to je zážitek.

Návštěvník (Po, 8. 2. 2021 - 18:02)

Jdi do prdele krávo blbá,dej se k černoprdelnikům

Magda (Po, 8. 2. 2021 - 21:02)

Jsi debil??? Ti jsou proti používání kondomů, ale i proti sexu jako takovému, pokud zrovna nevyrábíte dítě.

Reklama

Přidat komentář