Reklama

kdo poradí jak rychle zhubnout 15kg?

VáňůvRecept (Po, 15. 2. 2021 - 18:02)

Zato v mládí se naučil trpět. Nebylo výjimkou, aby od středy do neděle shazoval ze 76 na 65 kil!
Váňův recept? „Denně jsem ráno hodinu plaval, pak jel sto kilometrů na kole. A k jídlu maximálně hrneček tvarohu s cukrem.“
Kdo nemá kolo, tak asi chůze, plavba v bazénu, kombinovaná se sauno a posilko.
Např. jízda 100km denně to je náplň tak na 4h pro trénovaného člověka. Tudíž to omezit na hodin méně, nejít přez moc.Např. dvě hodiny.

Návštěvník (Po, 15. 2. 2021 - 15:02)

15 kilo zhubnu na jaře za měsíc na kole

Návštěvník (Po, 15. 2. 2021 - 15:02)

Mám svou ideální váhu. Každé ráno před snídaní si dám 3h jízdy na kole1h plavání a půl hodiny běhu.

Návštěvník (Po, 15. 2. 2021 - 15:02)

Proto začínám den výjezdem z domu v 4h ráno, abych byl na devátou v práci.

ytong (Po, 15. 2. 2021 - 03:02)

To je jednoduché! Stačí při vážení své obézní postavy,přidat na váhu 10kg závaží,zvážit se,pak sestoupit,sundat závaží a znova se zvážit !!Uvidíte,jak vás to mile překvapí !!

Návštěvník (Ne, 14. 2. 2021 - 12:02)

Já bych ale také potřeboval zhubnout těch patnáct kilo sakra. Věřím, že na jaře se budu více hýbat.

Návštěvník (Ne, 14. 2. 2021 - 11:02)

Není spíš moudřejší se snažit dělat něco pro zdraví celkově. Tu svou váhu "unést" než si přivodit nerozmným a nedůvodným způsobem zdravotní problémy?
Bavil jsem se o tom s jedním super zhublým dříve obézním člověkem. Navštívil obezitologa a ten ho to naučil. Nechali si ho v nemocnici a prvních několik týdnů bylo prý krutých, ale měl lidi okolo co přesně věděli , že to dělají správně, tak neměl obavy v tomto smyslu a pak ho pustili a on ty jejich rady dodržuje. Tvrdí, že vše je o počítání kalorií. A asi i rozvržení dle dne. Jí "normálně" do oběda. Pak v podstatě hladoví zbytek dne. Někdy si dá k večeři salát.
Počítá to tak na jeho specielní počet kalorií, které mu vypočítali, takže ví třeba že 7000KJ je pro něj maximum co za den může, spíše to drží na 6000KJ nebo tak nějak. Takže když dá sytý oběd(stravuje se normálmně v práci, akorát nedá 4 knedlíky, ale jen dva knedlíky). A pak nevečeří, protože mu to již udělalo těch 6000KJ.
A nevyhýbá se ani tukům ani cukrům. Jen toho pak může sníst méně. Podotýká, že tuky mají 2x více kalorií než cukry. Brambor může sníst třeba akorát-málo kalorií. Mám ale dojem abych nekecal, že mu zmenšili žaludek operativně, měl ho již obrovsky asi velký v padesáti něco, když byl celá život vlastně obézní.

Návštěvník (Ne, 14. 2. 2021 - 11:02)

A zároveň, kde je záchranka velmi rychle a strč si tam nohu.Fór.

Návštěvník (Ne, 14. 2. 2021 - 11:02)

Jestli chceš hodně rychle, tak si sežeň práci na pile.

Iveta (Ne, 14. 2. 2021 - 10:02)

To je podle mě největší problém, každý chce co nejrychleji zhubnout a když se mu to podaří, tak to zase hodně rychle nabere zpátky. Já jsem také zkoušela několik diet, ale vždycky jsem se potom vrátila na svou původní váhu. Už jsem se smiřovala s tím, že si budu jíst co chci a bohužel ta kila se mnou budou navždy. Pak jsem ale vyzkoušela kávu lishou, kterou jsem objednala na stránkách kavalishou .cz, a s tou mi jde hubnutí jedna radost. Vůbec jsem nemusela měnit mé stravovací návyky, jen si jednou denně dám tuto kávu a hubnu přibližně 3 kila za měsíc.

Radim (Po, 8. 2. 2021 - 19:02)

Mohu se podělit o svůj příběh, strašně dlouho jsem mluvil o tom, že bych se sebou měl něco dělat. Asi dva roky to vždy zůstávalo jen u řečí a já to dopracoval k tomu, že jsem se nemohl pomalu zvednout ze sedačky nebo si zavázat boty přes břicho. Manželka potom koupila v setu chytré hodinky, pro sebe i pro mě. Díky tomu mezi námi začala velká soutěživost s tím, kolik kdo denně najde kroků a spálí kalorií. Ze začátku to byla celkem sranda, ale pak jsem to začal brát vážně a začal jsem chodit z práce domů schválně delší cestou a v práci jsem začal také více chodit. Kdo je pecivál, jako jsem byl já, tak může s partnerem nebo partnerkou odstartovat také takovou domácí soutěž, mohu doporučit hodinky Smartomat Roundband 2, které používáme my. Za 2 tisíce máte dvoje hodinky, takže to není žádná velká investice. Podle mě je hubnutí pohybem tou nejlepší alternativou.

Monika (Pá, 22. 1. 2021 - 15:01)

máte někdo prosím zkušenost s ketomix? recenze např: https://chcibytlepsi.cz/recenze-ketomix-zhubnete-pomoci-keto-diety/ hledám někoho s osobní zkušeností, vím, že to není životní styl na dlouho, ale já mám problém, že dokážu něco vydržet, jen když jsou rychle výsledky, navíc, můj jídelníček je strašný z důvodu nestíhání, tzn. raději dám přednost koktejlu než vaření, jinak bych se k jídlu dostala až odpoledne, pokud máte někdo osobní zkušenost prosím napište mi, děkuji

Petra (St, 26. 8. 2020 - 21:08)

Hubnou nám peněženky víc a víc, když telku nezapnete je to jedno, platit musíme. A kdo se kouká tak reklamy jdou jedna přes druhou, osobnosti se umí živit i tak. no jo kdo umí ten má.

Petra (Út, 14. 7. 2020 - 00:07)

Já se teda přiznám, že jsem se radila s kamarádem, který provozuje dvě posilovny. Doporučil mi pro výběr obchod fitham .cz, kde jsem si vybrala rotoped za dobrou cenu. Doporučím se dívat po modelech s magnetickou brzdou, která je kvalitnější než brzda mechanická.

Klára (Pá, 10. 7. 2020 - 16:07)

Vy tedy máte zkušenost s rotopedem? dokážete mi poradit, kam se zajít poradit s výběrem?

Hana (Pá, 10. 7. 2020 - 16:07)

Retrost 44 nejlepší zkusenost

Petra (St, 8. 7. 2020 - 11:07)

Kláro zhubnout na rotopedu určitě jde, jen si chce sestavit plán, který budete dodržovat. Základem je pravidelnost, není potřeba si na rotoped sednout a jednou za týden se na něm sedřít z kůže. Jestli budete kupovat rotoped, tak se podívejte na varianty, které mají magnetickou brzdu. Jsou to o hodně lepší a kvalitnější rotopedy.

Klára (So, 4. 7. 2020 - 08:07)

Podařilo se někomu hubnout pomocí rotopedu? přemýšlím, že bych si ho domů pořídila. Kolo mě dříve docela bavilo, ale potřebuji jen něco, na co můžu jít když mám chvilku času. Na výlety na kole už čas nemám.

N. (So, 4. 7. 2020 - 15:07)

Vždy je nutno omezit kalorický příjem, samotné cvičení nestačí. Tedy pokud nepotřebuješ zhubnout 3kg

Vojta007 (St, 15. 4. 2020 - 18:04)

Zavrit na samotku: D Dobre reference ma dieta prodietix, sam jsem nedrzel, ale slysel jsem od zznamych... hlavni je po diete nespadnout opet do toho ale drzet se jasnych pravidel :P

Reklama

Přidat komentář