Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

vlastně (Ne, 14. 2. 2021 - 15:02)

od policie

Klára (Ne, 14. 2. 2021 - 12:02)

Lucko jsme tady a jsme po obědě a budeme se ještě chvíli zžívat s prostředím. Zatím to neberu nijak dramaticky, protože jsme sice tady, ale napůl ještě tam a tak to nebude tak velký loučení a dáme to lépe. Čůráme jen doma a já jsem fakt asi nastydlá a pipinka mě bolí i po čaji a tak si chvíli lehnu. Čůrám taky často a i když třeba málo tak to musím jít vyčůrat. Tak abych nechytla zánět se bojím. Ozvu se a pozdravuji Sluníčko i Bertíka. Bertíku to je moc hezký, že tak funguješ i na Sluníčko, ale chtělo by to taky se s ním poznávat i jinak v tom psaní a třeba do budoucna i osobně. Odkud jsi ty Bertíku?

Návštěvník (Ne, 14. 2. 2021 - 13:02)

To máš z toho močení v mrazu. A přitom máte takový významný den.

Lucka (Ne, 14. 2. 2021 - 11:02)

Klárko, zdravím. Už jste v novém? S tím Sluníčkem také soucítím a pozdravuji.

Martin (Ne, 14. 2. 2021 - 11:02)

Tak tohle se mi stalo po dlouhý době a koukal jsem na to jako zjara. Mráz jako blbec a holka venčí malýho pejska ,sice zimní boty ,ale mini sukýnku a silonové punčocháče a bundu a za kontejnerama najednou psa zaváže a kousek vedle něj stahuje rychle kalhotky, punčocháče a v podřepu ihned čůrá do sněhu. Náhodou jsem u okna a vidím to jak na dlani. Pipinu jen nepřímo, detailně ne, ale teče to z ní nádherně proudem dolů pod zadek a na sněhu se tvoří pod ní širší vyčůraný žlutý kolečko, které pak nohou zahrne bílým sněhem . Asi potřebovala dost rychle a nutně podle toho většího proudu jak jsem viděl jak z ní tekl, ale v tomhle mrazu tedy nevím a hlavně vůbec neřešila, že jí může někdo vidět a že taky může nachladnout jako tady třeba Klára jak ráno psala. A já být holkou, tak si dojdu doma a nevezmu si takový oblečení do mrazu. Ale zase suprový nečekaný honící zážitek !

Holkočůr (Ne, 14. 2. 2021 - 15:02)

Teda tak jsi mě naladil, že jdu ven vysledovat nějakou holku, jestli nebude chcát. Já to mám vychytaný mimo zimu, ale jsem teď na motivovanej a mám dvě i lehce chcací místa, kde se pohybují mladý holky, snad tam nějaká bude. Já teda tohle vidět, okamžitě vyteču.

Návštěvník (Ne, 14. 2. 2021 - 15:02)

To se asi moc dnes nechytneš. I když zase je sluníčko. Ono je to spíše náhoda jako Martin dopoledne, když to ani nečekáš, než někde plánovaně vyhlížet.

Gr. (Ne, 14. 2. 2021 - 16:02)

Tak 2 holky spolu chcaly u auta na parkovišti zhruba před hodinou tady v Benešově. Nevšimly si,že jsem v autě od nich tak 15 metrů a otočily směrem ke mě prdelky a dva krásný proudy z nich šly dolů. Jedna o něco víc vychcala ale super podívání.

Návštěvník (Ne, 14. 2. 2021 - 16:02)

V Benešově? To je kousek od nás. Na kterým parkovišti?

Gr. (Ne, 14. 2. 2021 - 17:02)

U Kauflandu za benzinkou.

Návštěvník (Ne, 14. 2. 2021 - 11:02)

Jsou dvě reálné možnosti, proč se tak stalo. My holky na to moc nemyslíme a pak to najednou přijde a nedá se s tím příliš mnoho dělat. Ale buď se takto obléknou a jdou s pejskem venčit ven ještě malé holky, které neřeší chlad ani zodpovědnost si doma dojít, aby nemusely venku a nebo to je dívka velká, která chce někoho zaujmout na pejska a svou postavu včetně nohou. To močení asi nebyla součást někoho sbalit nebo na někoho zapůsobit, jak to popisuješ a jak byla oblečená, tak jestli to neřešila a nedošla si a byla plná, tak ten chlad do nohou a pod sukni jí to inicioval a prostě musela. Tady bych jí nepodezřívala z nějakého účelového balení kohosi přes malou potřebu, ale co víš, holky jsou vynalézavé a například zrovna Klára, ta na to sbalila nejen Libora ale jestli jsi četl zpátky na začátek, tak i prvního kluka.

Martin (Ne, 14. 2. 2021 - 11:02)

Já tu holku znám od vidění, je tak asi ve věku 16 roků, takže pěkná postava a k balení.

Návštěvník (Ne, 14. 2. 2021 - 10:02)

Tak naše zlatokopka se stěhuje definitivně. Libore jsi vůl.

Návštěvník (Ne, 14. 2. 2021 - 10:02)

A ty taky jdi do.... Ty jsi vůl.

Pavkol (Ne, 14. 2. 2021 - 09:02)

Jsem tady a taky dobré ráno. Sluníčko to je mi moc líto co se stalo. Opravdu.

Návštěvník (Ne, 14. 2. 2021 - 09:02)

Nemohu si pomoci,ale Sluníčko v tom svém vyjadřování se zase blíží k tomu původnímu. Ikdyž je to o něco méně ujetý.

Návštěvník (Ne, 14. 2. 2021 - 10:02)

Prosim tě,nech ji v klidu a nedělej jí to horší. Tohle není vůbec žádná legrace.

Holka 16 (Ne, 14. 2. 2021 - 09:02)

Jsem se včera stejně z toho trochu opila. Měla jsem depku z toho všeho ,tři panáky s kolou a na Sluníčko taky myslím, ale bude to lepší. Až jsem musela v noci čůrat ,Vydržel a jsem to až na záchod ale hned jsem chcala jsem strašně moc a ráno taky, ale špatně mi není. Jen bych ještě ležela.

Návštěvník (Ne, 14. 2. 2021 - 08:02)

Bertík, ten už bude mokrej. Teď jestli na Kláru nebo na Sluníčko.

Bertík (Ne, 14. 2. 2021 - 07:02)

Sluníčko já na tebe moc myslím taky. Nebuď smutná. Krásně jsi čůrala a to se mi líbí a chci si s tebou psát o všem.chceš taky i o čůrání a o všem. Mě se líbí, že jsi jako Klárka trochu a když si tě představím že bylo ráno u tebe čůrání hodně z pipinky plný tak se mi to opravdu moc líbí a všude až strašně moc jako u Kláry.

Reklama

Přidat komentář