Reklama

Byla jsem nahá před svým třídním...

Igor (Čt, 21. 4. 2022 - 09:04)

V deváté třidě jsme měli v tělocviku učitelku 24 let hned po pajdáku krásná baba. Dělali jsme šplh po tyči je v trenkách a při skluzu kámošovi se vyhrnuly trenky a penis tak 17 cm byl venku ,přešla to bravůrně .Řekla mu oblekni se a pokračujeme on sundal trenky ptáka dal dovnitř a cvičili jsme dále. O prázdninách jsme je viděli spolu na koupališti a on pak říkal že si ho ona vyhledala a chodili k ní domů šukat

Návštěvník (St, 1. 12. 2021 - 06:12)

Na střední jsme dělali výmyk na hrazdě. Tělocvikářka, bývalá gymnastka, malá tloustnoucí černovláska,nás známkovala. Jednomu z cvičenců při tom praskla guma u trenek, ty spadly na žíněnku. On, v šoku, zůstal na hrazdě ještě chvíli viset. Učitelka se úplně rozzářila pod vlivem jeho výbavy. Pak utekl do šatny a kantorka, jako zmámená se za ním vydala. Za chvíli už jsme slyšeli jejich sténání. Do další hodiny jsme přišli pozdě, protože jsme museli čekat dokud se ti dva neodbaví. Někdo to prásknul, a na další tělák už jsme měli muže. Když odcházela, tak prý prohlásila, že takový zážitek se jí vyplatil. Student setrval, a my jsme mu jen tiše záviděli.

K. (Ne, 24. 4. 2022 - 15:04)

Tohle jsem nikdy nepochopil, proč to nějaký blbec nahlásí (asi závist nebo co) a proč by musela odejít. Sex je snad normální a nic na něm není špatného. Třeba na základce ještě beru, ale dál je prostě nesmysl být odejit. Tak si hrkli, no a co je na tom tak hrozného? Mě by v životě nenapadlo jít nahlásit, že si to spolu rozdali. Na střední jsme měli 4 holky a společné šatny, ono bylo na škole snad jen asi 15 holek. Ze začátku se přestrojovaly až po nás, ale po asi tak dvou měsících na se to vyprdly a přestrojovaly se s námi. První dny jsme koukali a později už nikoho moc nezajímaly, okoukalo se to a zaběhlo. Ono co uvidíš jiného, co známe už ze školky a nebo her na doktory. Pokud jsme se šli sprchovat, tak už chodily s námi. Jo, erekce byly, ale odstříklo se to na místě a byl klid. Dnes by z toho byl ovšem obrovský problém jako se vším.

. (St, 1. 12. 2021 - 05:12)

A prozkoumal ti kun.du i ptákem, nebo jen prstem? A to vám strkal prst z kun.dy do kun.dy? Fuj prasata!

Lenka (St, 1. 12. 2021 - 05:12)

Cvičit ve spodním prádle před klukama no a co ,když seš ve sprchách tak si s klukama nahá a nevadí ti to.Všechny pičky jsou stejné tak o co vám holky jde.

Simona (Út, 30. 11. 2021 - 19:11)

Mě se něco podobného přihodilo v únoru

Návštěvník (So, 30. 10. 2021 - 10:10)

Nevím jak je to u holek, ale na základce býval dozor učitelek nebo školnic, v klučičích šatnách a sprchách běžný. Samostatnou kapitolou jsou uklízečky. Ty se vyskytují snad všude.

Veroniks (St, 3. 3. 2021 - 18:03)

Taky jsem udělala svýho brášku. Zavzdychal ,hodně roztáhl nohy a už mě postříkal několikrát ruku z pinďoura.

Viola (Čt, 4. 3. 2021 - 04:03)

I ja honim brasku. Ma to moc rad, kdyz mu to delam. Vzdicky me odmeni svin seminkem, ktere na me vystrika.Opcas mu ho i pokourim. Na oplatku mi lize kundicku a strka ni tam prsty.Kdyz bude hodnej tak ho pustim do sebe.

Veroniks (St, 3. 3. 2021 - 18:03)

Taky jsem udělala svýho brášku. Zavzdychal ,hodně roztáhl nohy a už mě postříkal několikrát ruku z pinďoura.

Adéla (St, 3. 3. 2021 - 14:03)

Já zase dělám svého brášku , kterému je 10let.

Karel (Pá, 12. 2. 2021 - 15:02)

S jednou takovou, která se skoro vším prošukala na střední jsem dost dlouho chodil. Rozhodně nebyla stydlivá a když potřebovala něco získat, tak roztáhla nohy. V sexu byla ovšem skvělá, to jsem si nemohl stěžovat a že dala těm, po kterých něco požadovala jsem bral a do teď beru jen jako využití jejích možností. Někdo prostě sype prachy, ona šla na to zase po svém a prachy syslila. Škoda, že po škole zmizela do ciziny.

Filip (Pá, 12. 2. 2021 - 15:02)

Jestli myslíš Janu tak to byla superškolačka na sex.

ytong (Pá, 12. 2. 2021 - 02:02)

Já byl zase nahý,před ředitelkou mateřské školy !Ne ale na oddělení ale v oddělené ložnici !

Návštěvník (Pá, 12. 2. 2021 - 08:02)

Pořád se směju,si tak vtipný

ytong (So, 13. 2. 2021 - 02:02)

Že jo,smutný člověče?

ytong (Pá, 12. 2. 2021 - 02:02)

Já byl zase nahý,před ředitelkou mateřské školy !Ne ale na oddělení ale v oddělené ložnici !

Vanesa (St, 10. 2. 2021 - 12:02)

Abych nerupla,tak jsem musela tridnimu nastavyt pipku na lizani.Kdyz jsen byla hotova,tak jsem musela este uzpokojit oralne tridniho.Az kdyz se mi vystrikal do pusy,mohla jsem postoupit dal.

Andra (Pá, 12. 2. 2021 - 13:02)

Já mu ji musela nastavit celou a on se do mě udělal. Ale zase jsem měla obhajobu v kapse.

Návštěvník (Pá, 12. 2. 2021 - 13:02)

Závidím holkám, těm jde vše tak lehce a bez problémů, pokud nejsou stydlivé a umí si takhle poradit. Proč nejsem holka, ach jo...

Reklama

Přidat komentář