Reklama

Výprask vařečkou

David (Pá, 12. 2. 2021 - 20:02)

Ahoj Nino můžeš určitě

Nina (Pá, 12. 2. 2021 - 18:02)

Jestli chceš tak se mě na něco co chceš vědět zeptej .

David (Pá, 12. 2. 2021 - 19:02)

Ahoj Nino dostával i tvůj brácha nebo jen ty? a měla jsi jelita po výprasku nebo ne? vzrušovali tě výprasky? jak dlouho tě bolel zadek? David

Nina (Pá, 12. 2. 2021 - 19:02)

Ahoj Davide, brácha nedostává ani nedostával. Několikrát jsem měla jelita. Vůbec mě výprasky nevzrusovali. Zadek mě bolel většinou tak 5 dní někdy 7 dní někdy 3 dny . Máš ještě nějaké otázky?

Nina (Čt, 11. 2. 2021 - 18:02)

Ahoj Davide, já už nedostávám. Jestli se o tom se mnou chceš pobavit tak jedině tady přes doktorku.

David (Pá, 12. 2. 2021 - 10:02)

Ahoj Nino jestli se tě můžu Teda zeptat tak bolelo tě to hodně? a kolik ran si dostávala? a od kolikati do kolikati jsi dostávala? a čím si dostávala? David

Nina (Pá, 12. 2. 2021 - 12:02)

Ahoj Davide, bolelo mě to hodně. Počet ran jsem dostávala podle prohřešku někdy 55 50 45 jak kdy. Dostávala jsem od 10 do 12. Dostávala jsem vařečkou, proutkem a rákoskou. Jestli se chceš ještě na něco zeptat tak se ptej.

David (Pá, 12. 2. 2021 - 16:02)

Ahoj Nino dával ti výprasky i táta nebo jenom mamka? a dostávala si výprasky i např: přes pipinu a nebo jenom přes zadek? a dostala si výprask i před diváky? David

Nina (Pá, 12. 2. 2021 - 18:02)

Ahoj Davide, výprasky mi dávala jen mamka protože táta umřel. Dostávala jsem jen přes zadek. Párkrát jsem dostala výprask před bráchou.

Nina (Pá, 12. 2. 2021 - 12:02)

Ahoj Davide, bolelo mě to hodně. Počet ran jsem dostávala podle prohřešku někdy 55 50 45 jak kdy. Dostávala jsem od 10 do 12. Dostávala jsem vařečkou, proutkem a rákoskou. Jestli se chceš ještě na něco zeptat tak se ptej.

Peter (St, 10. 2. 2021 - 20:02)

Ja bývam trestaní vždy výpraskom, pri ktorom musím byť nahý, a po ňom musím ešte kľačať v kúte. Príde Vám to vhodný trest?

Hanicka (Po, 8. 2. 2021 - 08:02)

Dej mi teda na sebe mail... zajímalo by mě kromě výprasků co a jak...

Návštěvník (Po, 8. 2. 2021 - 12:02)

Můj mail bude tak trochu test inteligence, protože ho napíšu ve formě, kterou pochopí jen člověk - kony83 zavináč seznam tečka cz (bez mezer).

zdeněk (Ne, 7. 2. 2021 - 09:02)

Ahoj Alčo je mi 14 a chodím do osmičky .Ve čtvrtek jsem byl po dlouhé době pořádně bit. Nebylo to za známky ve škole ale protože jsem nepřišel včas domů .Navíc jsem lhal ,že jsem u kamaráda a byl jsem s jednou holkou ,se kterou mám zákaz se stýkat. Mamka se to dozvěděla řekla at okamžitě jdu domů nebo si tam pro mně dojde a budu bit před ní .Kamarádce jsem řekl že musím rychle domů styděl jsem se pochlubit co mně čeká. Když jsem přišel domů dostal jsem vynadáno, mamka si ve skříni vybrala pásek .Musel jsem si stahnout kalhoty i trenky ohnout se přes postel. Dostal jsem asi deset šlehů jezdil po posteli. Protože po každé raně jsem tak jsem si musel lehnou přes klín jednou rukou si mně přidržela a druhou vyplácela řemenem .Mamka řekla ,že až jí uvidí tak jí řekne ,že si nepřeje abych se s sní stýkal a nejhorší je ,že jí chce říci, že jsem byl kvůli ní bit.

Ludvík (Út, 16. 2. 2021 - 10:02)

Spolužáci taky dostávají? To bych chtěl vidět jak dostáváš řemenem.

Sára (So, 6. 2. 2021 - 19:02)

Ahojte lidi, jsem celkem zmatená z některých příběhů rodičů. Mám jen pár dní starou dceru, dnes jsme přijeli z porodnice a je to můj největší miláček a nikdy bych ji neuhodila. Opravdu si myslím, že rodiče, co bijí svoje děti, je nemají rádi

Hanicka (So, 6. 2. 2021 - 13:02)

Co vše bys doporučil pro opravdu tvrdou výchovu?

Návštěvník (So, 6. 2. 2021 - 13:02)

Tím myslíš, jak by měl vypadat trest při opravdu tvrdé výchově? Klečet v koutě s holým zadkem a rukama za hlavou, následně přinést trestající osobě trestný nástroj (vařečku, kartáč na vlasy), poprosit o výprask, při výprasku nahlas počítat rány, po výprasku poděkovat, uklidit trestný nástroj a znovu klečet v koutě s holým zadkem a rukama za hlavou. Délka obojího klečení záleží na tom, jak dlouho to zvládneš (doporučuju začít na pěti minutách a při každém trestu to o minutu prodlužovat, dokud se nenajde vhodná délka), stejně tak "holý zadek" je široký pojem, který může znamenat cokoli od "kalhotky těsně pod zadkem" až po nahotu úplnou. Nicméně pokud tvoje tvrdá výchova je v rukou někoho nezkušeného, tak by to mělo začít mírně a jednoduše a s každým trestem postupně přitvrzovat, až na výše popsané maximum.

Hanicka (Ne, 7. 2. 2021 - 13:02)

Jak čím a jak ostrý výprasky? Nějaké další tresty, pravidla a tak dál? Povez

Návštěvník (Ne, 7. 2. 2021 - 13:02)

Čím? Na výprask se dá použít spoustu nástrojů, ať už běžných (vařečka, kartáč na vlasy, pásek atd.), nebo specializovaných (rákoska, paddle, tawse atd.). Jak? U kratších nástrojů ohnutá přes kolena trestající osoby, u delších přehnutá nebo opřená o něco (stůl, opěrka pohovky atd.), abys měla vystrčený zadek. Jak ostré? Dokud trestající nedospěje k názoru, že to stačilo (ať už podle stavu seřezanosti tvého zadku, nebo podle tvých reakcí na poslední rány), pokud není stanovený přesný počet ran za prohřešek. Další věci (tresty, pravidla atd.) jsou spíš vhodnější probrat mailem. Taky si přečti http://cz.spankingbasics.com/ sice to není úplně to, co bys chtěla, ale dozvíš se tam spoustu důležitých věcí.

Reklama

Přidat komentář