Reklama

Donatella Reyes - komentáře

Default User Image
Dobrý den prosím kontaktujte paní Reichlovou tel. (So, 4. 11. 2023 - 12:11)

739400504

Irena Sokolová (Pá, 21. 4. 2023 - 10:04)

Poprosím adresu na firmu.Mne došlo ,že budem milionárka..Ale neverím jej.

Irena Sokolová (Pá, 21. 4. 2023 - 10:04)

Neverím vám.Dnešnej dobe sa nedá veriť nikomu.

Helena (St, 1. 12. 2021 - 19:12)

Prosím vás len jej neskočte na tie klamstvá je to len samī podvod a otravuje s tým ľudí mne to už posiela tri roky.

Eva (Út, 9. 11. 2021 - 19:11)

Me matce slibovala dvacet let,ze vyhraje
.Posilala ji rozpisy kdy ma sazet.B to des,mela na matku zvlastni vliv.Matka.byvala zvlastne podrazdena..des.

Zita (St, 21. 4. 2021 - 05:04)

Simonka odpisujem vám na váš komentár. Nedovoľte vašej babke posielať peniaze je to sviňa vestkyna mne zo života urobila peklo samé trápenie. Používa čiernu magiju. Osprostuje ľudí aby jej posielali peniaze. Nie je to pravda] že pritiahne peniaze a pomôže. Ona ich priťahuje pre seba a ubližuje ľuďom Pozor na ňu droguje talizmany

Zita (Pá, 12. 2. 2021 - 09:02)

Dobrý deň chcem vás upozorniť ešte na jednu vec ohľadom vestectva dávajte si pozor na seba pred vecami. Mňa niečo ožiarilo cez telefón bolo to tč. 0905 648 655 to ma Donatela Reys konplica. Všetko má rozculovalo bolo to veľmi nepríjemné. Preto to dávam na vedomie ľuďom ak mali taky problém nech to uvedomia v komentári aby sa už nič také neopakovalo.Ja si zhromažďuje dôkazy a podávam trestné oznámenie. Vestkyna by nemala robyt také spinavosty. Mám nato aj svedkynu ktorá má musela odblokovať bola som hroznom stave. Kto mal podobnú skúsenosť nech napíše komentár. A ja zverejním svoj meil ostatné veci potom odložím v meili. Môj názor na Donatelu je to nevyrovnana osoba ktorá je psychicky narušená. A vydyera chudobných ľudí. Jedná liečiteľka povedala že Donatela Reys je narušená osoba a posadnutá ciernov magiov. Takže vážení viete o čom hovorím. A talizmany z niečím droguje neposielajte jej nič akurát treba dat na políciu čo posiela dopisi. Obľubuje ľudí vo svoj prospech a manipuluje z ľuďmi. Je to zákerná osoba. V skutočnosti čo uvádzam do komentára je to pravda. Nie je to výmysel mne sa to stalo. Mam už nahromadené dôkazy aj svedkynu. Nenechajte si robyt peklo zo života a nenechajte sa od nej zneužívať o peniaze. Ďakujem za odpoveď keď sa mi ozvete.

Irena Sokolová (Pá, 21. 4. 2023 - 11:04)

Aj mne posiela ale nechcem už niečomu veriť..dnešnej dobe.
Pár krát som neprebrala od nej zásielku..lebo je zrejmé šarlatanka..Veľa mi pišu šarlatanky veškyňe..Už neverím??

dvorakova.helz… (Út, 27. 7. 2021 - 14:07)

komentáře jsou hrozné, také dopisy vyhazuji, .ale asi se té paní daří dobře,když může
že pořád lidem psát H.

podvodná firma (Pá, 30. 7. 2021 - 02:07)

Když už tak žalujte firmu. Ta věštkyně ani neexistuje a jde praktiky podvodné firmy, která z lidí tahá peníze a za věštce se jen vydává. Mají to připravené a v dopisech co posílají lidem jen mění hlavičky s jménem, rádoby osobně, slibují jim výhry, štěstí, zneužívají důvěry. Není vyloučeno, že používají černou magii. Musejí si přijít na miliony, když reklama v čas. stojí tolik peněz https://bruxy.regnet.cz/web/other/CZ/tajemstvi-okultismu-a-parapsychologie/

Zita (St, 10. 2. 2021 - 15:02)

Dobrý deň páni Helenka mali ste podobný problém keď áno tak sa s kontaktujem. Ja idem podať trestné oznámenie lebo mam nato svedkynu bola som v zlom stave niekto ma musel dávať do kopy. Mam z toho aj zdravotné problémy. Odškodné bude mastné a fajnova vestkyna bude na chládku. Keď sa ozvete v komentary tak vám pošlem svoj meil. Prajem pekný deň.

helena dvořáková (Čt, 14. 4. 2022 - 15:04)

Hezký den, můj mejl je [email protected],děkuji H

Heluška (Út, 7. 6. 2022 - 20:06)

prosím o kontakt na firmu, chci to dát policii, dík,Hela

Zita (So, 6. 2. 2021 - 09:02)

Dobrý deň píšem vám ohľadom donatelly ktorá je chrapunska vestkyna. Používa čiernu magiju to je veľmi zle. Prešla som si staskym peklom. Rozbyla mi rodinu a manželstvo. Donatella je špinavá vydieračka. Droguje talizmany praje závisť zlo a nepenažnost. Je to zákerná osoba. Skutočne som prešla 10 rokov trápenia. Rozhodla som sa podať trestné oznámenie. Kto mal podobnú skúsenosť nech napíše komentár.

Simona Otcenasova (Pá, 9. 4. 2021 - 13:04)

Áno aj nasu babku pravidelne terorizuje a obed a o peniaze kedze oba tymto dristom veri.

Eva (Út, 9. 11. 2021 - 19:11)

Hrozne co ctu..moje maminka byla s touto osobou v kontsktu dvacet let.

J (Pá, 30. 7. 2021 - 02:07)

https://bruxy.regnet.cz/web/other/CZ/tajemstvi-okultismu-a-parapsychologie/ jde o parazitickou firmu, podvody. Když se spojíte a porovnáte dopisy, sliby výher co píšou dalším lidem, uvidíte, že používají stejnou taktiku. Zneužívají psychologie a možná magie. Rozesílají ezo materiály a neustále tahají z lidí prachy. Na Nově byla kdysi reportáž, dle které se nějaký kluk zabil, po tom co uvěřil, že vyhraje a nevyhrál.

Zita (So, 6. 2. 2021 - 09:02)

Ahojte upozorňujem vás na všetkynu nepíšte jej. Mne zničíla život 10rokov pekla. Podrobila mi z čierno magiov zlo neprajnost závisť. Upozorňujem vás nato že Donatella droguje talizmany. Je to zákerná osoba rozbila mi manželstvo nič sa mi nedarí. Som na tom horšie ako som bola. Nemusíte mi veriť ale je to skutočná pravda. Rozhodla som sa podať trestné oznámenie. Kto mal také skúsenosti ako ja uveďte komentár. Verím tomu že tu svinu dostaneme do väzby to čo ona roby je chrapunstvo največieho zrna. Vy ste boli obete tak ako ja Reys si zaslúži väzbu.

dagmar Lálová (So, 9. 1. 2021 - 15:01)

sms 777524454

dagmar Lálová (So, 9. 1. 2021 - 15:01)

777 524454

Reklama

Přidat komentář