Reklama

Kluci a nahota doma

Jarek (Ne, 14. 2. 2021 - 11:02)

V 10? Nějak brzo ne? Tak možná u temníků, ti se množí již od 12. :-)

Jana (St, 10. 2. 2021 - 12:02)

Bráchovi bylo něco přes 10, když nějak zkroušeně přišel za mámou, že je asi nemocný. Ptala se, o co jde, ale lezlo to z něj jako z chlupaté deky. Prý mu něco divného vytéká ze šulína. To slovo se v Praze nepoužívá, ale máma je z Brna. Děda to vyslovuje s krátkým "i", šulin. Máma se s ním zavřela v pokoji a vyzpovídala ho. Prý se mu to stalo poprvé minulý týden, vytekla mu z něj jen taková bílá kapka, kterou jen utřel prstem a umyl si ruku. Teď se to zhoršilo a má to už tři dny za sebou. A toho hnisu je čím dál víc, nebo co to je. Máma se zeptala, jestli si na něj přitom sahal. Prý jo. Proč? Svědilo mě to, když jsem měl na něm kopřivku, tak jsem se na něm drbal. Ale vždyť už ji nemáš. Tobě se líbí si za něj tahat a zvětší se při tom? Předešla vyhýbavou odpověď, protože jí to bylo jasné. Kde přesně's měl tu kopřivku? Ukázal na překožku. Nestyď se, jde ti sundat? Šla. A ty se drbeš i když už kopřivku nemáš? Řekl, že přece když se podrbe, tak je příjemné, jak svědění přestane. Když to pak svědilo míň, drbal se pořád stejně, protože ho to místo toho svědilo v břiše. Musel se drbat tak dlouho, dokud to nepřestalo. Teď už ale třetí den mu z toho vždycky něco vyteče a přitom to lechtá tak divně, jinak. Teď má strach se podrbat. Máma už se ho neptala, jak divně to lechtá, protože věděla, že by jí stejně nevysvětlil, proč se mu to líbí. Řekla mu, jestli se ti přitom šulín zvětšil, tak asi vím, co to je. Jestli se ti to stalo před chvílí, tak mi to ukážeš až zítra, jo?

Z (So, 13. 2. 2021 - 13:02)

Z

Návštěvník (St, 10. 2. 2021 - 14:02)

To je blbost.

Abe (Ne, 14. 2. 2021 - 01:02)

Neinformovanost a sexuální nevzdělanost. V deseti jsem věděl vše co bylo třeba.

Jana (Ne, 14. 2. 2021 - 01:02)

On tak nevzdělaný nebyl. Na mámu to nahrál, to jsem se ale dozvěděla později. Jinak by to byl úplně nezajímavý příběh o malém hňupovi, který by nestálo za to vyprávět.

Abe (Ne, 14. 2. 2021 - 02:02)

Já tomu rozumím. když se u mne objevilo první semeno, také jsem s tím spěchal za mámou a oba, tedy, alespoň já,. jsme z toho měli radost. Pak to stříkalo víc a víc, a bylo to mámou ve skleničkách odnášeno, ale to už bych se opakoval

Tomcas (Po, 8. 2. 2021 - 13:02)

Když mi bylo tak kolem deviti let tak me hlidala teta, bylo ji neco pres dvacet a byla kocka, ale ja jsem ji bral jako tetu. Uz jsi vsechno nepamatuju presne, ale byli jsme v pokojicku a chtel jsem si hrat na doktora moc se ji nechtelo, ale nakonec si lehla a prikryla se dekou. Ja jsem sel pod deku a stahnul jsem ji kalhoty a kalhotky ale porad si je vracela nakonec je nachala stazene. Vzal jsem si hrebinek a cesal jsem ji chlupy a sahal jsem ji tam vsude. Vubec jsem nic nevedel o sexu a bral jsem to jako hru, ale myslim si ze musela byt hodne vzrusena kdyz me nechala. Vim ze jsem ji jeste roztahoval zadek. Nakonec se oblikla a byla na me pak nastvana ze jsem zlobil a rekla to i nasim, ale ja jsem vubec nechapal proc.

Tomcas (Po, 8. 2. 2021 - 13:02)

Když mi bylo tak kolem deviti let tak me hlidala teta, bylo ji neco pres dvacet a byla kocka, ale ja jsem ji bral jako tetu. Uz jsi vsechno nepamatuju presne, ale byli jsme v pokojicku a chtel jsem si hrat na doktora moc se ji nechtelo, ale nakonec si lehla a prikryla se dekou. Ja jsem sel pod deku a stahnul jsem ji kalhoty a kalhotky ale porad si je vracela nakonec je nachala stazene. Vzal jsem si hrebinek a cesal jsem ji chlupy a sahal jsem ji tam vsude. Vubec jsem nic nevedel o sexu a bral jsem to jako hru, ale myslim si ze musela byt hodne vzrusena kdyz me nechala. Vim ze jsem ji jeste roztahoval zadek. Nakonec se oblikla a byla na me pak nastvana ze jsem zlobil a rekla to i nasim, ale ja jsem vubec nechapal proc.

Michal (Po, 8. 2. 2021 - 09:02)

Když mi bylo čtrnáct tak jsem skončil v nemocnici se slepákem . Probral jsem se na pokoji jenom v tom andělu a s holým zadkem a odhaleným penise ,už tenkrát jsem ho měl 16x 4 v klidu. Přes den chodily sestry jen brát krev a s teploměry ale v poledne přišla doktorka sestra mi sundala deku vyhrnula anděla a doktorka mi prohlédla jizvu a říká dobře se to hojí sestra zase že mě přikryje ale jak mi dávala dolů anděla tak mi rukou přejela schválně po penisu a pousmála se . Druhý den měla noční přišla s léky a měřit teplotu a zašeptala mi do ucha že ať se za ni stavím na sesternu. Šel jsem za ní, pojď zavři dveře a sedni se vedle přelepím ti tu jizvu a namažu. Lehnul jsem si na lehátko odkryla mě a na tvrdo mě chytla za penis který se okamžitě postavil a začala ho kouřit a honit. Mou ruku mi zajela pod úbor kde nic neměla jen chlupatou píčku Prstem jsem ji zajel do dírky až vyjekla a ona mi ho tak mocně honila že jsem se ve chvilce udělal ji trošku do pusy a na břicho, hned mi to utřela a sobě pusu taky . Chytla mi ruku a prstem ji projela několikrát dírku a udělala se taky . Potom mi přelepila ránu dala mi pusu a řekla nikomu ani muk zitra mám taky noční. Idruhou noc se opakovalo to podobě jen s tím že jsem ji ještě polízal kundíčku vylezla si
nade mě kundičku mi dala nad obličej a penis mi opět vykouřila až do výstřiku .Já ji taky udělal dobře ,můj jazyk a prsty udělaly své. Vše uklidila přelepila mi jizvu a šel jsem spát. Další den ráno mě doktor propustil domů. To byl pobyt v nemocnici který jsem si užíval. Po týdnu jsem tam přišel na kontrolu ale Sylva tam nebyla měla noční ,možná si v noci uživala s jiným.

Alena (So, 6. 2. 2021 - 00:02)

docela dlouho mě trápí otázka jak to asi mají v dětském domově , nebo na dětském v nemocnici, jestli tam taky mají 24/7 roušky nebo si je na spaní můžou sundat protože, korona jde taky s večerkou spát ? Nebo to je každé ráno testují ?
díky za info.

Xdd (Út, 9. 2. 2021 - 11:02)

Na dětském oddělení pacienti rouškou mýt nemusí. Vím to protože jsem nedávno byl v nemocnici

Abe (St, 10. 2. 2021 - 01:02)

Asi ji umyje personál.

Jana (So, 6. 2. 2021 - 12:02)

Tady se to úplně zvrhlo, když sejmutí roušek někdo považuje za nahotu.

Nebo (So, 6. 2. 2021 - 00:02)

v polepšovnách a věznicích...

Katka (Pá, 5. 2. 2021 - 09:02)

Doufám, že nebude vadit, když naruším sérii Janiných a Daniných příběhů, ale mám pocit, že se tato diskuse kvůli tomu posunula úplně jinam, než jaké je téma. Abeho neřeším, ten je všude, ale fakt už jsem zde dlouho nečetla nic k tématu. Naposledy snad od jiné Jany někdy před měsícem nebo tak, ale jinak akorát přibývají stránky a nic z toho. A probírat se všemi, aby člověk narazil na něco zajímavého, na to asi nikdo nemá čas. Co se vrátit třeba k té Janě nebo nějakému jinému zajímavému příspěvku (nevím, neprobírala jsem se vším, jestli někde něco je a překryl to nános fantazií mimo téma) a kdo má co, ať píše zážitky, vzpomínky, rady, tipy atd. ke klukům a jejich nahotě. Dík.

Abe (Pá, 5. 2. 2021 - 22:02)

Katko. Když už nic jiného, alespoň pokecáme. Já osobně se doma dost nerad svlékám, protože v dětství to byl trest, výsměch, bití a ponižování. Jinak můj nejmladší je nahý dost často. Mě, ani manželce to nevadí a neřešíme to.

Abe (Pá, 5. 2. 2021 - 22:02)

Katko. Když už nic jiného, alespoň pokecáme. Já osobně se doma dost nerad svlékám, protože v dětství to byl trest, výsměch, bití a ponižování. Jinak můj nejmladší je nahý dost často. Mě, ani manželce to nevadí a neřešíme to.

David (Čt, 4. 2. 2021 - 12:02)

Taky se koupu nahatý ale když se mi postaví a to je celkem běžné tak jsem ve vodě i hodinu než zase klesne. A nebo ji ho pod vodou vyhoním.

MP (Čt, 4. 2. 2021 - 01:02)

Evidujeme.

Reklama

Přidat komentář