Reklama

Co si myslí ženy o mužích v punčochách?

kolemjdoucí (Ne, 23. 5. 2021 - 14:05)

Hahaha, ten bratr Žižka je docela dobrej. Myslíš ten košilatý příběh, jak husiti dobývali ženský klášter a přitom netušili,že klášter obsahuje ještě mužskou část? A tak když řádně vyplenili tu ženskou část včetně jeho osazenstva tak narazili na klášterní chodbu zahrazenou prkennou zástěnou. A tak zavolali Žižku aby jim poradil co mají dělat dál. Žižka vytáhl palaš a zabouchal na
zástěnu. Dole najednou vypadnul z prkna suk a tak bratr Žižka poklekl a přitiskl oko k uvolněné díře v prkně. Tu pojednou cosi spatřil a zvolal "Huš" ! No a ten mnich co klečel na druhé straně zástěny tak myslel,že volal " Už" ! Od té doby naši historici považují tento příběh za důkaz,že ženy v českých zemích znali "orálek" již v 15.století.
Proto bych doporučoval Jirkovi aby zbytečně neopruzoval kolem Hlavního nádraží,ale raději vyrazil do nějakého kláštera . . .

asexuál (Po, 24. 5. 2021 - 07:05)

S tím bratrem Žižkou jsi to podal zcela přesně,příteli. Zato ten další "odborník na historii " je zřejmě rozumu mdlého. Buďto v lepším případě chyběl ve škole na hodinách dějepisu anebo v horším případě mu na hlavu odmala sraly mouchy. Ten je schopen vymyslet leda tak pražský kundicionál.
Nu což, poučme se z historie a na otázku "koule kamenná,hrubě tesaná,bratře Žižko nedolétla?" by bratr Žižka odpověděl: " Nevadí bratři,popojedem ! "

asexuál (Po, 24. 5. 2021 - 07:05)

A ještě bych doplnil. Nechyběl jenom v hodinách dějepisu,ale i českého jazyka. Ten pravopis,to je hrůza. Že by se na něm podepsaly důsledky distanční výuky?

mario (St, 5. 5. 2021 - 22:05)

Tak vydriblovanýho borca abych pohledal!!! nebudeš z práglu(z Prahy)??? Ať si nosí každej co chce,máme tady snad furt komanče,nebo co?

kenipap (St, 17. 2. 2021 - 12:02)

Není lepší mlčet vypadat jako blbec, než promluvit a potvrdit to.

kenipap (St, 17. 2. 2021 - 12:02)

Není lepší mlčet vypadat jako blbec, než promluvit a potvrdit to.

Annonym (Ne, 14. 2. 2021 - 09:02)

Tak jsem včera poprvé zkusil vzít 3x 100 den a 3x 180 den najednou a byl to úžasný pocit, navrch jsem vzal šedivé a obešel par benzinek pro kafe atd

Korkokluk (Út, 9. 2. 2021 - 16:02)

Já je nosim běžně a k tomu korkáče.Ještě bych si chtěl nalakovat nehty na nohou protože mám krásné prsty a v korkáčích a punčochách by to krásně vyniklo.Co vy na to?

XxX (Út, 9. 2. 2021 - 18:02)

Odpověď máš v příspěvku nad tvým příspěvkem...

Annonym (Po, 8. 2. 2021 - 19:02)

Tak Ja si nedávno vzal troje černé punčochy 100den a na to šedivé a šel do obchodního centra

XxX (Po, 8. 2. 2021 - 23:02)

Tak to si se musel šinout jako Golem.

Annonym (St, 10. 2. 2021 - 08:02)

Ano už to bylo znát těch více vrstav ale maximálně jsem zkoušel osmery najednou a to už bylo horsi

asexuál (Po, 15. 2. 2021 - 13:02)

Zkus se obrátit na odborníky v poradně pro pedofily. Třeba by ti poradili,že si stačí navléknout na kokota pánské legíny a ušetříš si práci.

Annonym (Po, 15. 2. 2021 - 19:02)

Asi tě doma rodiče zanedbavali nebo jsi často chyběl ve škole .... Když nevíš co je pedofilie :-D no nevadí možná je lepší nosit punčocháče a mít přehled než byt tupec

asexuál (Po, 15. 2. 2021 - 20:02)

Mimo jsi úplně ty, doporučení směřovalo na legíny, do role pedofila jsi se vmanévroval sám ......

Annonym (Út, 16. 2. 2021 - 08:02)

Tak určitě

Annonym (Po, 15. 2. 2021 - 19:02)

Asi tě doma rodiče zanedbavali nebo jsi často chyběl ve škole .... Když nevíš co je pedofilie :-D no nevadí možná je lepší nosit punčocháče a mít přehled než byt tupec

Annonym (Po, 15. 2. 2021 - 19:02)

Co to tu meleš o pedofilii ? Asi přesně nevíš co to je nebo ty ses mimo....

Magistr Kelly (Po, 18. 1. 2021 - 21:01)

Ona je ta otázka pro diskusi asi pojatá špatně, protože těch žen tady asi moc nepřijde a když se nějak vyjádří tak jsou napadány. Spíš tato otázka měla mít asi tento tvar "Co si myslíte o mužích v punčocháčích ?" a potom by tady nemusely padat narážky na to, že tu více diskutují muži od kterých není potřeba slyšet žádný názor. Ještě více by se mi líbila diskuse " Co si myslí ženy o nás mužích ?". Ale to by asi nebylo tak atraktivní téma. Osobně bych si přál aby si každý nosil co chce a nemusely se řešit mantinely co se hodí a co ne. Příklad legíny: dejme tomu, že je budeme brát jako čistě dámské oblečení, takže to ale neznamená, že když si je obleče každá ženská, tak je to v pořádku. Bohužel kdyby byly určité dámy soudné, tak by musely pochopit že pro ně by měl platit absolutní zákaz něčeho tak obtaženého a zvýrazňujícího jako je tento model a naopak kdyby si legíny oblékl chlap s pěknou postavou, a bude v tom dobře vypadat, tak proč by to měl být problém? Stejně tak bokovky, rolákové vesty, jednodílné plavky aj. a to nemluvím o sukních. Bože co já bych dal v letních vedrech za to kdybych mohl nosit obyčejné sukně a nevzbuzoval přitom pohoršení a vy ženy, které tu možnost máte, si toho ani bohužel nedokážete vážit. Samozřejmě že horuju pro ty, kteří chtějí nosit něco co se jim líbí, co je jim pohodlné, je to pro ně praktické a vypadají v tom dobře. Jiná kategorie jsou ti co spíš chtějí nějak provokovat nebo na sebe poutat pozornost, prostě vybočovat z řady, tak ti si klidně můžou třeba dát na hlavu květináč a budou se taky odlišovat a budou vyjímeční.

kolemjdoucí (Po, 8. 2. 2021 - 17:02)

Teda,když tady čtu ty diskusní příspěvky (některé jsou dost urážlivé) tak přemítám také nad tím
jakou motivaci musel mít původní autor(ka) ke zvolení názvu tohoto diskusního tématu. Připadá mi,že to musel být buď nějaký zakomplexovaný chlap anebo agresivní ženská zvaná domina anebo kombinace obojího,tj. zakomplexovaný chlap pod vlivem agresivní dominy. Protože nechápu, proč by měla nějaká cizí ženská(či cizí chlap) komentovat či řešit jaké spodní prádlo, v daném případě punčochy či punčocháče, si na sebe navlékne cizí chlap,kterého ani nezná a zasahovat tak do intimní oblasti jeho osobnosti? Je to úplně stejné jako kdybych se já měl vyjadřovat k tomu,že si nějaká cizí ženská na sebe, jako spodní prádlo, navlékne saténové trenýrky,což je mimochodem poslední výkřik dámské módy spodního prádla. Nemělo by to být
náhodou tak,že by to v obou popisovaných případech mělo být na svobodném rozhodnutí dané
osobnosti a že nikomu cizímu do toho nic není? A z mého hlediska,když se jim to líbí a cítí se v tom dobře, tak proč ne?
Něco jiného je ovšem případ 2 partnerů,kteří se intimně osobně stýkají. Ti by si měli vzájemně
vyjasnit, jaké spodní prádlo se jim líbí a jaké ne a co jsou ochotni na druhém tolerovat a co už
ne. A samozřejmě s tím nevylézat na veřejnost,protože každý má tu míru tolerance jinou.

Reklama

Přidat komentář