Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Iveta (Po, 8. 2. 2021 - 17:02)

Korkáče škodlivé určitě nejsou a jsou dokonce zdravotní. Máš pravdu, že v korkáčích je nutné se naučit chodit, ten kdo je má poprvé si musí zvyknout a rychle v nich chodit se musíš naučit. Po čase se to dá zvládnout a potom si jen užívat, té specifické české obuvi. Nohy určitě svým způsobem posilují. Nechci se chválit, ale myslím si že nohy a chodidla mám pěkné. V korkáčích chodím asi 27 roků, vystřídala jsem jich už mnoho a občas si udělám radost a koupím si nové. V těch posledních chodím od začátku roku a jsem v nich spokojená. Jak dlouho jako kluk chodíš v korkáčích? U kluků to není moc obvyklá obuv, ale nejsem vůbec proti a určitě dobrý vkus.

korkoklub - kluk (Po, 8. 2. 2021 - 23:02)

Tak, toto je krásně a přesně napsáno. Nenosím je neustále, třeba do hor a do nepohody ne. Nosím je v práci /indoor práce/ a tam to nikomu nepřijde divný a občas třeba do města jako vycházkovou obuv. Taky mám nadprůměrně krásné nohy a chodidla tak, jak většina korkonosičů, co si všímám. Prvně jsem je měl už na základce. Měl jsem ploché nohy, tak jsem je nosil, jako ortopedické přezůvky. Ve třídě nás korkonohatejch bylo několik. Nosili jsme tak od 4. třídy. V 8. třídě jsme měli my korkonosiči všihni hezčí chůzi, pohyby a držení těla, jak ostatní. Jsem opravdu vděčný ty naši tradici v nošení dřeváků. Naši předkové asi dobře věděli o těch jejich vlastnostech.

Luban (Ne, 7. 2. 2021 - 22:02)

Super

Luban (Ne, 7. 2. 2021 - 12:02)

No super další kočka co má na nožkách korkáčky.

Terka (Ne, 7. 2. 2021 - 12:02)

No je mi skoro 60 a vážim přes metrák a hnátu mám dvaačtyřicítku,tak dík za kompliment.Ty jsi úchyl nebo co jsi zač?

Luban (Ne, 7. 2. 2021 - 13:02)

To člověk nemůže napsat že korkáčky vypadají hezky na dámské nožce?

Terka (Ne, 7. 2. 2021 - 13:02)

Ale jo,jen jsem napsala kolik mi je a že nejsem zrovna kočka a mám velkou hnátu.Jinak chápu že máš úchylku na dřeváky,stejně jako ten co sem píše dokola ty svoje debility.

korkoklub - kluk (Ne, 7. 2. 2021 - 13:02)

Zdravím Lubane. Tento tu je zdejší troll. Slídí tu a číhá na každého, komu se líbí nošení dřeváků. Asi má nějakou fobii, anebo se cítí, ako zdejší admin, který určuje, co je hodné a co není hodné této diskuze...Jasné, že každý může napsat do diskuze a když píše k věci, tak je to jen dobře.

Terka (Ne, 7. 2. 2021 - 13:02)

Tak ty sem píšeš pod různými jmény takže krom toho že jsi úchyl jsi i debil a to už je sakra hustá kombinace.Nechtěla bych být v blízkosti takovýho hovada jako ty.

Luban (Ne, 7. 2. 2021 - 14:02)

Ty jsi blázen

Návštěvník (Ne, 7. 2. 2021 - 14:02)

A ty tu píšeš pod kolika jmény?

Korkokluk-zmrd (Ne, 7. 2. 2021 - 10:02)

Tak už pište ať nemusim zas sám

korkoklub - kluk (Pá, 5. 2. 2021 - 14:02)

Anebo někde indoor, kde není zima.

hostinskej (Pá, 5. 2. 2021 - 14:02)

Ňákou provokaci, že jo?

korkoklub - kluk (Pá, 5. 2. 2021 - 14:02)

Provokaci? Záleží na úhlu pohledu. O tom, že rád nosím dřeváky i v zimě. Sice ne za každého počasí, ale jen když nefouká a je sucho.

korkoklub - kluk (Pá, 5. 2. 2021 - 12:02)

Že neuhodnete, co chci napsat?

Áda (Pá, 5. 2. 2021 - 07:02)

Pro vyjádření, jak ráda nosím korkáče napíšu, taky miluji nosit korkáče a dost z nás korkáče nosí tomu věřím. Není důvod se nad tím pozastavovat.

Béda (Pá, 5. 2. 2021 - 07:02)

Asi je velký rozdíl v tom když někdo napíše že rád něco nosí nebo miluje nosit,než že to miluje nadevše :-)))To může napsat fakt jen pošuk a je jedno jak to kdo chce obhajovat.

Áda (Pá, 5. 2. 2021 - 14:02)

Někdo pro koho jsou korkáče třeba fetišem to klidně napsat může. Je asi těžké v tomto směru pochopit toho druhého, třeba to tak cítí a napsal to naplno.

Dolfi (Pá, 5. 2. 2021 - 16:02)

Tak to má kurva smutnej život když se mu to scvrklo na kus korku :-))))

Reklama

Přidat komentář