Reklama

Výprask vařečkou

Návštěvník (So, 6. 2. 2021 - 07:02)

To záleží na tom, jestli chceš dostávat výprask jako trest (v tom případě jsou nejvhodnější rodiče, ale je možný kdokoli jiný z rodiny, nebo spolužák, či kamarádka, pokud by to šlo zařídit tak, aby to zůstalo jen mezi vámi dvěma), nebo jestli chceš dostávat výprask proto, že to máš ráda (v takovém případě to může být kdokoli, ale je lepší, když je to někdo, koho aspoň trochu znáš a máš k němu určitou důvěru). V případě trestu jsou argumenty "tak se to kdysi dělalo, není na tom nic špatného, radši dostanu výprask, než mít X dnů zaracha/zákaz mobilu/tabletu/počítače nebo jiný trest)", v druhém případě je to spíš "jsem taková, vím to o sobě už nějakou dobu, nikdy se to nezmění, není na tom nic špatného" a případně dotyčné osobě za výprask něco nabídnout (já chci výprask, ty chceš X), pokud by argumenty nestačily, ale zase to nepřeháněj a nebuď pro výprask ochotná udělat cokoli. Samozřejmě si můžeš vymyslet další argumenty a ty, které jsem uvedl, nebudeš říkat tak stručně.

David (Čt, 4. 2. 2021 - 19:02)

ahoj Nino mě je 13 let a chtěl bych dostat pořádny výprask a dostavaš ještě výprasky,chtěl bych se o tom s tebou pobavit tak mi dyštak napiš na email [email protected]

Nina (Čt, 11. 2. 2021 - 18:02)

Ahoj Davide, já už výprasky naštěstí nedostávám. Jestli se se mnou chceš o tom pobavit tak jedině tady přes doktorku.

Nina (Čt, 11. 2. 2021 - 18:02)

Ahoj Davide, já už výprasky naštěstí nedostávám. Jestli se se mnou chceš o tom pobavit tak jedině tady přes doktorku.

Alča (Čt, 4. 2. 2021 - 20:02)

Ahoj, myslím, že bychom si mohli rozumět. Mě je 12 a taky bych ráda dostala pořádný výprask

David (Pá, 5. 2. 2021 - 14:02)

ahoj Alčo tak mi prosím dej email a já ti napíšu a nebo mi napiš na číslo 776 225 721 a můžeme se domluvit.

Josef (Po, 6. 6. 2022 - 23:06)

Já hci dostat výprask vařečkou na holí zadek.

Alča (Pá, 5. 2. 2021 - 15:02)

Ahoj Davide. Ještě než bych ti dala nějaký kontakt mám pár otázek. První je :v jakém kraji bydlíš? (protože jinak by to nemělo cenu) A druhé není úplně otázka, ale spíš oznámení...... nwm jetsli bych chtěla dostat od neznámého kluka přímo na holý zadek. Asi bych si spíš jenom psala, třeba svoje sny atd.

David (Pá, 5. 2. 2021 - 15:02)

ahoj Alčo já bydlím v královéhradeckém kraji, já bych ti taky mohl psát svoje sny, a v jakém kraji bydlíš ty. David

Alča (Pá, 5. 2. 2021 - 19:02)

Aha, já bydlím ve Zlínském kraji. Jinak se možná ozvu

Návštěvník (Čt, 4. 2. 2021 - 15:02)

Pepa 42 let

Návštěvník (Ne, 31. 1. 2021 - 17:01)

ale od táty řemenem mamka na mě byla hodná taky se někdy dokázala rozčílit ale nebyla takovej ras

Návštěvník (Ne, 31. 1. 2021 - 17:01)

u 4ky a 5ky bych to ještě pochopil ale u 3ky? a navíc tolik ran já jich dostával maximálně 25 spíš tak 15

Nina (Ne, 31. 1. 2021 - 17:01)

Ahoj zase, předevčírem jsem si promluvila s mamkou a poprosila jsem jí aby už mě nebila. Ona řekla že už mě bít nebude. Takže doufám že to platí a dodrží to. Děkuji že jste mi drželi palce. Ahoj

Návštěvník (Pá, 29. 1. 2021 - 17:01)

Ahoj Nino, musím říct, že to, co ti udělala tvoje matka je příšerné. Ne každý je inteligentní a distanční výuka je velmi náročná, my jsme probírali jedno učivo, které jsem moc nepochopila, protože se mi to sekalo, učitelky jsem se neměla možnost zeptat a taky protože nevidí naše výrazy. No a to mě stálo samé jedničky na vysvědčení. Mamka se kvůli tomu nehrotila, říkala, že chápe, že je distanční výuka náročná a že i kdybych chodila do školy, je jedna dvojka z matiky krásné vysvědčení. Tvoje matka neví, jak je distanční výuka náročná a nemůžeš být úplně chytrá podle jejich představ. Pochválila tě aspoň za pěkné známky? Proč Tě bije za známky, zvlášť v této době?! Každý není dokonalý! Pokud Tě ještě někdy seřeže tak, že si nebudeš moct sednout (za známky nebo těch 50 ran jenom za odmlouvání, jdeš do puberty, tak co chce čekat?!), tak jí pohroz, že půjdeš na sociálku! Nino nemůžeš se chovat podle jejich představ, měla by Tě chválit za to, co umíš, co ti jde a ne dávat tolik ran za takové kraviny

Nina (Pá, 29. 1. 2021 - 18:01)

Moje mamka chápe že online výuka není jednoduchá. Bije mě jen když mám na vysvědčení 3 4 nebo 5 jinak ve školním roce jenom když dostanu 4 nebo 5.
Je sice hodně přísná a nikdy to strašně přehání ale vím že chce aby za každou cenu ze mě byla jedničkářka. Podle mě kdybych jí pohrozila že půjdu na sociálku tak mě seřeže ještě víc. Jinak za ostatní známky mě pochválila. Já vím že každý není dokonalý a nemůžu se chovat podle ní. Dneska večer si s ní promluvím v klidu a pak sem napíšu jak to dopadlo. Držte mi palce ať to dobře dopadne.

Z (Po, 1. 2. 2021 - 12:02)

Z

Návštěvník (Pá, 29. 1. 2021 - 19:01)

Tak držím palce. Je dobře, že Tě pochválila. Ať to dobře dopadne!

Nina (Pá, 29. 1. 2021 - 18:01)

Moje mamka chápe že online výuka není jednoduchá. Bije mě jen když mám na vysvědčení 3 4 nebo 5 jinak ve školním roce jenom když dostanu 4 nebo 5.
Je sice hodně přísná a nikdy to strašně přehání ale vím že chce aby za každou cenu ze mě byla jedničkářka. Podle mě kdybych jí pohrozila že půjdu na sociálku

Návštěvník (Pá, 29. 1. 2021 - 13:01)

Úchyláci zvrácení

Reklama

Přidat komentář