Reklama

Používání kondomů

Pavel (Po, 7. 3. 2022 - 13:03)

To je problém, nevytahuj ho ještě a je dole a v ní. Tak jsme ho přestali používat a zabezpečuje se sama. K sexu přibíráme i kamarádku a ta ho taky nechce, prý je lepší ten výstřik dovnitř.

Eva (St, 27. 10. 2021 - 08:10)

Mi jednou při bouřlivém sexu zůstal kondom v pochvě a celý se tam vylil .Vytáhli jsme ho až po chvilce jehlicí na pletení tím koncem co je bez špičky byl až na konci pochvy. No byl s toho potrat protože už nemůžu mít děti ze zdravotních důvodů. Tak pak jsem si dala podvázat vaječníky.

Návštěvník (St, 27. 10. 2021 - 09:10)

To se stane, když má chlap hubeňoura, na kterém kondom nedrží, nebo nechá penis v pochvě moc dlouho a ze zcvrklého kondom sklouzne. To se stane jen nezkušeným a neodpovědným patlalům.

Lenka (So, 28. 8. 2021 - 15:08)

Jedině bez, když mám víc kluků najednou a všelijak se střídají, tak to jen zdržuje. Anál, pipina, anál, pipina, anál, orál, kdyby se to mělo neustále měnit, tak je sex na prd a když jsou dva nebo tři naráz, tak nevím.

Návštěvník (So, 28. 8. 2021 - 11:08)

Když mi bylo šestnáct let, chodil jsem s dívkou, která říkala že mi dá jen když budu mít kondom. Dokonce mi na něj dal peníze. Šel jsem do drogerie těsně ppřed zavíračkou. Byla tam sama postarší prodavačka. Rozhodl jsem se, že budu nrát nezkušeného. Ptal jsem se na gumové obaly na ptáky, aby se nerodily děti. Prodavačka se smála a podala mi balíček s prezervativy. Zeptala se, jestli si to umím nasadit. Zavrtěl jsem hlavou. Zamkla dveře, zatáhla žaluzie a řekla, že mne to naučí, abych si sundal kalhoty. Pak jsem si musel nahonit penis. Kondom mi nasadila bravurně, pak jej uhlazovala, až se začal plnit semenem. Když mi myla ptáka, namítl jsem, že taková tenká guma nemůže sex vydržet. Sama mi nabídla důkaz. Znova nahonit. Už jsem si ho nasazoval sám. Stáhla si kalhotky, opřela se o pult, zavedla mi penis a test mohl začít. Bušil jsem do ní půl hodiny, než jsem byl hotov. Měla tak tři orgasmy. Užili jsme si oba. Kondom pochopitelně vydržel, ale na rande jsem už ten den nešel. Nějak jsem pochyboval, že bych to zvládl potřetí, protože paní prodavačka mne stála dost sil.

Petra (So, 27. 2. 2021 - 21:02)

Já raději když má přitel kondom, až to bude vetší láska tak klidne bez.

tom (Ne, 28. 2. 2021 - 21:02)

hele taky si radeji beru kondom kdyz jdu na to, mam krabici pod posteli :D kupuji nejcasteji na ekondomy.cz

Tamara (St, 24. 2. 2021 - 18:02)

Je hezký číst vaše zkušenosti aspon člověk ví v čem si libujete :D

Hanka (St, 24. 2. 2021 - 09:02)

Když už tak návlek na penis, nebo vibrátor s pořádným kartáčem. To je ta pravá jízda.

Diana (Út, 23. 2. 2021 - 19:02)

Ty s vroubkama jsou nejlepší, když jej partner má na sobě a je ve mě, tak je to něco nepopsatelného.

Katka (Čt, 4. 2. 2021 - 15:02)

Já nevím, ale sex s kondomen mi připadá, jako by mi to dělal jitrnicí. Raději bez, je to přirozenější.

Eva (So, 27. 2. 2021 - 11:02)

Souhlas, mám ji ráda naplněnou.

Karel (Po, 1. 2. 2021 - 02:02)

Neni na to se vystrikat bez,ale preci jen.Pokut ho divka pome pozaduje abych si ho nasadil,tak si ho nasadim.Nedela mi to zadni problem soulozit z kondomem.

Alča (Po, 1. 2. 2021 - 12:02)

Kdysi ještě před manželstvím jsem kondomy striktně vyžadovala, zejména před manželstvím, kdy jsem měla sex nepravidelně, občas a občas s jiným mužem. Byla to nutnost. Po vstupu do manželství, kdy začal být sex pravidelným a zejména z počátku hodně častým,jsem si po poradě s gynekologem nechala předepsat vhodnou antikoncepci. Přímému kontaktu se žádný kondom nevyrovná. Občas ovšem použijeme speciální kondom s bodlinkami, pro silnější dráždění uvnitř, zejména po první ejakulaci do pochvy, po které penis v pochvě tzv. plave. Někdy ho obrátíme naruby, aby bodlinky lépe působila na manželův žalud. Jinak ale kondomy už ne.

Ivana (Út, 2. 2. 2021 - 20:02)

Jaký myslíš kondom s bodlinkami? Něco jako ribed&dotted vroubkované s tečkami?

Alča (Čt, 4. 2. 2021 - 12:02)

Používáme Durex pleasuremax. Jistě najdeš vícero značek.

Návštěvník (So, 6. 2. 2021 - 20:02)

Durex pleasuremax je podle tebe speciální kondom s bodlinkami? Plácáš kraviny

Alena (Ne, 31. 1. 2021 - 19:01)

No jak pro koho :D radsi v bezpeci protoze nikomu neverim nez s brichem :D

! (Ne, 31. 1. 2021 - 19:01)

Souložit s prezervativem je jako lízat lízátko zabalené v celofánu.

Anjelik (Ne, 31. 1. 2021 - 00:01)

Abé. Shoríš v pekle.

Reklama

Přidat komentář