Reklama

Penis dospělého muže pohledem malé dívky

Anjelik (Čt, 4. 2. 2021 - 01:02)

Ja som svetica, ty chumaj drevený.

Marie (Pá, 29. 1. 2021 - 03:01)

Prvne jsem vydela asi v 7 letech u tatky.Zahlidla jsem ho v loznici z mamkou.Mamka mu ho lizala a pak si ho chvilku honil.Prisel mi obrovsky.Pak si mamka lehla a tatka ji ho strcil dovnitr.Koukala jsem jak neci tak velkeho se do mamky vejde.Nakonec jsem vydela jak ho tatka vyndal a uchopil si ho a zachvilku mamku postrikal.To jsem este nevedela coto je.Myslala jsem ze nani cura,az pak jsem se dozvedela ze je to semeno.

Eva (Po, 18. 1. 2021 - 23:01)

Když jsem byla malá, přistihla jsem otce při masturbaci. Jeho penis byl zvláštní, nepřirozený a pozoruhodný, také to, co s ním dělal a co z něj stříkalo bylo zvláštní. Ještě jsem nevěděla k čemu to je. Zeptala jsem se maminky, co to má taťka mezi nohama? A proč si to masíroval, až to stříkalo? Upřímně se zděsila. Po chvíli se vzpamatovala a řekla mi, že to mají všichni kluci na čůrání, a táta čůral. Začalo mne to zajímat a záhy jsem zjistila, že když taťka čůrá, má penis mnohem menší a ohebný, Zatím co poprvé byl velký, rudý, trčel a cákal cosi bílého. Řekla jsem to mámě. Zavolala tátu a vynadala mu, že nebyl dost opatrný a pak mi řekli, že díky tomu co má táta mezi nohama a spojení s mámou jsem přišla na svět já, a to co z něj tryská, je životadárné semeno. Oba mi ukázali své orgány, já si směla sáhnout na tátovo zase velkýho i do mokré mámy jsem si sáhla a pak mne zahnali spát, protože si potřebovali zašukat, ale to jsem viděla až později.

Eva (Po, 18. 1. 2021 - 23:01)

Když jsem byla malá, přistihla jsem otce při masturbaci. Jeho penis byl zvláštní, nepřirozený a pozoruhodný, také to, co s ním dělal a co z něj stříkalo bylo zvláštní. Ještě jsem nevěděla k čemu to je. Zeptala jsem se maminky, co to má taťka mezi nohama? A proč si to masíroval, až to stříkalo? Upřímně se zděsila. Po chvíli se vzpamatovala a řekla mi, že to mají všichni kluci na čůrání, a táta čůral. Začalo mne to zajímat a záhy jsem zjistila, že když taťka čůrá, má penis mnohem menší a ohebný, Zatím co poprvé byl velký, rudý, trčel a cákal cosi bílého. Řekla jsem to mámě. Zavolala tátu a vynadala mu, že nebyl dost opatrný a pak mi řekli, že díky tomu co má táta mezi nohama a spojení s mámou jsem přišla na svět já, a to co z něj tryská, je životadárné semeno. Oba mi ukázali své orgány, já si směla sáhnout na tátovo zase velkýho i do mokré mámy jsem si sáhla a pak mne zahnali spát, protože si potřebovali zašukat, ale to jsem viděla až později.

Hjiii (St, 27. 1. 2021 - 23:01)

To určitě, tvý rodiče jsou úchylové nebo co.

Filip (Po, 18. 1. 2021 - 23:01)

Jestli nám tu nekecáš

Dominik (Po, 18. 1. 2021 - 21:01)

Je mi třináct let a mám penis dlouhý 9 cm a při erekci třináct cm je to v pohodě.

Martin (Po, 18. 1. 2021 - 23:01)

Porovnání? Ukážeme?

Dominik (Po, 18. 1. 2021 - 23:01)

Ne

Martin (Po, 18. 1. 2021 - 23:01)

Sorry netušil jsem že se stydíš

Dominik (Po, 18. 1. 2021 - 23:01)

Jj

Martin (Po, 18. 1. 2021 - 23:01)

Pokud ti je opravdu 13 mužem pokecat se soukromým na [email protected]

Martin (Po, 18. 1. 2021 - 22:01)

To máme podobný

Petr (Ne, 17. 1. 2021 - 22:01)

A k cemu

Kaja (Pá, 8. 1. 2021 - 08:01)

Muzu poprosit i video

Steve (Pá, 8. 1. 2021 - 16:01)

nemůžeš ... Zalez úchyle!

Kaja (Pá, 8. 1. 2021 - 06:01)

Nemohl by mi na cislo 737302216 poslt svou nahou fotku.

Petr (Ne, 17. 1. 2021 - 22:01)

K cemu ti to bude

.. (Pá, 8. 1. 2021 - 06:01)

Chtel bych se zeptat jestli je u kluka ve dvanacti letech normalni mit penis dlouhy v erekci dvanact cm a v klidu devet . je to v pohode.?????

Bob (Pá, 8. 1. 2021 - 13:01)

To máš péro jako nohu! Já mám sotva 2cm v klidu, a 5cm v erekci. A kolik jsem schytal poznámek, když jsme chodili na plavecký výcvik. To už po nás holky koukaly, kdo co máme v plavkách. A kluci se mi vysmívali

Reklama

Přidat komentář