Reklama

Anální sex

Radek (Pá, 30. 4. 2021 - 12:04)

Na tom nic není, nesmíš být tolik vlastnický a brát sex jako potěšení a přítelkyni dopřát něco víc. Jasně, tobě to nic nepřinese, ale přítelkyně bude v sedmém nebi. Už jen, že jí to dělá někdo jiný je pro ni vzrušení a dělá ji to trochu jinak, než je zvyklá. Jste v ní oba najednou, to je pro ní další vzrušení a slast. Tak spíš by vše musela popsat moje přítelkyně a ne já, jenže ona by sem nic nechtěla napsat, tak musím já, jen z toho, co mi řekla. A je to na ní také vidět, ty orgasmy a spokojenost. Ale jestli to nedáš. Zase ale máš vše pod dohledem a nedělá sex někde tajně s milencem. Hoď vše za hlavu, a běž do toho, uvidíš, jak bude šťastná, mi už bereme trojku jako běžnou věc. Přítelkyně mi zase na oplátku nechá šukat kamarádku, že ji můžu šukat podle chuti. Ty dvě jsou jako dvojčata, jedna bez druhé nevydrží ani chvíli a nejradši by bydlely spolu. Tak běž do toho a obavy s předsudky zahoď hodně daleko.

Návštěvník (So, 6. 2. 2021 - 22:02)

nikdy mě se ženou nenapadlo anální sex provozovat , a pak když jsem měl novou přítelkyni chtěla hned od začátku do zadku anální kolík, její orgasmi byli fascinující, jednou mi takhle řekla ať to zkusím taky, docela jsem se tomu bránil ale ze zvědavosti jsem podlehl. neskutečný. Užasný, masáž prostaty mi způsobovalo to e jsem pak měl dlouhou výdrž a mohli se milovat ceou noc. Sex bez kolíku si již nedovedu představit a přítelkyně taky ne.

Tom (Ne, 31. 1. 2021 - 19:01)

TO kdybych takovou ženu měl tak by mi to nevadilo, ale ta spotřeba kondomu a lubrikantu by byla obrovska :D

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 23:01)

Jsou ženy které to chtějí jen do zadečku.

Petra (So, 30. 1. 2021 - 21:01)

Proč ne, bůjná fantazie posiluje každý vztah, já když mohla tak jsem si anální sex užila ovšem s kondomem a řádně nalubrikována..

Honza (Út, 2. 2. 2021 - 16:02)

Lubrikant je jasnej bez něj to nejde. Ale kondom ? Když máme s pritelkyni dlouhodobe sex jenom spolu tak je to zbytečný.

Zuzka (Pá, 29. 1. 2021 - 20:01)

Souhlasim, kdyz po tom zena/muz prahnou tak at.

Tom (Pá, 29. 1. 2021 - 20:01)

ještě k tomu teď když je člověk doma zavřenej tak co má dělat jinýho no :O :D

Miloš (Čt, 28. 1. 2021 - 19:01)

Proč ne když to chce :D zajímavý praktiky :D

Kamil (Po, 18. 1. 2021 - 07:01)

Moje žena taky preferuje anální sex což já toho zastáncem nejsem ale mám ji rád a udělám ji to za předpokladů že si prdel vykristiruje aspoň tři krát a ještě ji vysouložím s kondomem. Minulý týden si koupila přes E - Schop anální sprchu tak krystýr už nedělá .Praktikujime to tak že když to na ni jde tak ji nechám udělat já ho vytáhnu sundám kondom a zasunu do vagíny a do chvilky se udělám i já do pochvičky. Ještě když ji souložím do řiti tak má ráda jak ji můj pytel pleská po pipině a na poštěváčka to mi ho chytí a ještě masíruje koule.

Miriam (Út, 22. 12. 2020 - 21:12)

MOhu potvrdit co tu pise clakr :)

Clark (Po, 21. 12. 2020 - 10:12)

Rád bych upozornil na jeden nezanedbatelný aspekt análního sexu. Některé ženy mají volnější vagínu (od narození, věkem, po dětech) a při styku tak nedosahují potřebného vzrušení, pro ně je pak anální sex dobrou variantou. Platí to obvykle i pro ženy které nedosahují vaginálního orgasmu, naprostá většina totiž při análním styku orgasmu dosahuje. Samozřejmě to chce určité zkušenosti, a nelze očekávat kladný výsledek hned na poprvé. Samozřejmostí je také ohleduplný partner.

Tamara (Ne, 20. 12. 2020 - 20:12)

Jsme na tom podobně :D ale musím být uvolněná a připravená na něj..

Mirka (So, 19. 12. 2020 - 22:12)

Já si ho teda oblíbila, ale muž musí mít kondom a použít lubrikant, jinak ani náhodou..

Návštěvník (So, 19. 12. 2020 - 22:12)

Naprosto souhlasím, stačí dodržet předehru, řádně mazat a dodržet základní hygienu (kondomy). Pak je analek parádní a bezpečná zábava, která u nás končí bouřlivými orgasmy.

Iva (St, 2. 12. 2020 - 20:12)

To ano, a na první pohled to člověk těžko pozná zjistí to až v posteli :D

Tamara (Út, 1. 12. 2020 - 21:12)

No, takových po světě chodí :D kdo není u tohoto typu sexu něžný, tak je to pro ženu utrpení.

Mirek (Pá, 30. 10. 2020 - 17:10)

Souhlasím s většinou co se tady napsala, anální sex je super, jen se musi zena uvolnit a chlap nesmi byt zvrhlik :D

renda (Čt, 29. 10. 2020 - 18:10)

Analni sex je normalni jen se o tom moc nemluvi, ovsem nikdy bych do toho bez kondomu a lubrikantu nesel..

Maja (Út, 6. 10. 2020 - 07:10)

Ja mam analek moc rada ale kdyz se do me vycural tak to bylo jak klistyr,drzela jsem to co nejdele ale potom slo zeme vsechno,a je to asi nejlepsi vec jak vycistit streva.

Reklama

Přidat komentář