Reklama

Kandaulismus

Vanda (Po, 9. 6. 2014 - 13:06)

ty zvladnes dvojty zasun do...Dva průměrně silné penisy ano.

zvedavec (Po, 9. 6. 2014 - 13:06)

ty zvladnes dvojty zasun do vaginy?

Vanda (Po, 9. 6. 2014 - 12:06)

slo by to kdyby zvladla...Myslím,že kdyby mne pořádně rozpíchaly dva chlapy a potom zavedly osla,tak bych to zvládla.

zvedavec (Po, 9. 6. 2014 - 12:06)

slo by to kdyby zvladla fisting celou rukou na jeden rychlej zasun a nevadilo ji ze osel neni jemny milenec

zvedavec (Po, 9. 6. 2014 - 12:06)

slo by to kdyby zvladla fisting celou rukou na jeden rychlej zasun a nevadilo ji ze osel neni jemny milenec

... (Po, 9. 6. 2014 - 11:06)

Mě by zajímalo, jaké u toho má žena pocity a vzrušení ,když jí bere a plní osel. Co cítí ,jestli ho v sobě cítí a udělá se.

Iva (So, 30. 1. 2021 - 17:01)

Nino Vando-kdo neskusil a děla to se psama-osla,tak nevi co jeto roskš-je mi 52let a projelo už mnoho ocasu,ale žadny chlap mě tak neuspokojil!!!!!!!!!!!!!!!!!

Návštěvník (Út, 23. 2. 2021 - 22:02)

A tvůj chlap se na to s uspokojením dívá ?

/NÁVŠTĚVNÍK/ (St, 24. 2. 2021 - 14:02)

ano a je spokojen-moc toho nezvlada,tak je rád žejsem dosahla orgasmu i více krát.

Návětšvník (Út, 9. 3. 2021 - 09:03)

omlouvám se-RADA-vím,že něktéří už s rádosti mě napadnou,že jsem tepla!

Návštěvník (Ne, 14. 3. 2021 - 01:03)

Jedině hlupáci kteří nevědí o čem to je , nebo pokrytci .

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 22:03)

Obojích je víc než dost .

Návštěvník (Ne, 14. 3. 2021 - 01:03)

Jedině hlupáci kteří nevědí o čem to je , nebo pokrytci .

Vanda (Po, 9. 6. 2014 - 10:06)

Jsou ženy do kterých vejde...Určitě by to za zkoušku stálo.Chce to jen sehnat kontakt na diskrétního chovatele.

Nina (So, 7. 6. 2014 - 15:06)

No nevim Helo jestli oslika...Jsou ženy do kterých vejde hřebec,tak proč taková skepse k oslu?Ve starém Římě prý manželky legionářů kteří byly léta mimo domov za tím účelem osly držely.

adameva (Čt, 5. 6. 2014 - 20:06)

s manželkou už máme po padesátce a tak jsme se rozhodli změnit stereotyp manželského sexu. Tak jsme zvolili sex ve třech !a to dva muži a žena.Našli jsme si přítele,společný sex byl fantastický...muž je tak trochu BI,tak mu to moc vyhovovalo,mohl přítele orálně uspokojovat,když já jsem si užívala jeho dráždění jazykem a prsty.Soulož s přítelem před manželem,byla úžasná...manžel mohl jazykem ochutnat to naše spojení pří souloži a ochutnat moji kundí štávu smíchanou z jeho semenem...a tak jsme to už vyzkoušeli několikrát..oba nás tento způsob sexu,uspokojuje....

Ivana (Čt, 5. 6. 2014 - 14:06)

Já kanda nejsem a nebyl...Každý chlap je tak trochu "kanda".Ten můj dlouho váhal,ale potom se odhodlal.Byly jsme u jeho kamaráda na chatě na Berounce grilovat a samozřejmě se něco vypilo.Manžel mne připravoval a kamarád nás sledoval.Když jsem klečela a manželovi sála,tak do mne sáhl a vzápětí najížděl.Chtěla jsem cuknout,ale manžel se rukama opřel o moje záda,já se prohla a kamarád tvrdě najel,až jsem vyjekla.Za chvíli jsme byly hotovy všichni tři.Potom si mne kluci podávali až zvadli.Už je to dva a půl roku a pořád jezdíme grilovat.

Jarda (Čt, 5. 6. 2014 - 13:06)

to je mozne ze to s nim umi,...Je to určitě lepší,než mít doma cudnou puťku.S holkou,která to má ráda se určitě nenudíš.A pokud vše probíhá v Tvé režii,tak si oba náramně užíváte.

Hot secretary (Ne, 25. 5. 2014 - 20:05)

Ona působí trochu plaše a...Spíš to ona umí pěkně s ním...

zvědavec (Ne, 25. 5. 2014 - 20:05)

Ona působí trochu plaše a kamarád to s ní umí. Ale jak se chová když se napije ji kamarád dovoluje alkohol tak dvakrát ročně. Naposledy před celou hospodou mu pod stolem šahala mezi nohy a bylo jí jedno že každý ji vidí až kamarád řek ať přestane nebo půjde domů a ona se nemusí vracet.

Reklama

Přidat komentář