Reklama

Výprask vařečkou

Nina (Pá, 29. 1. 2021 - 18:01)

Moje mamka chápe že online výuka není jednoduchá. Bije mě jen když mám na vysvědčení 3 4 nebo 5 jinak ve školním roce jenom když dostanu 4 nebo 5.
Je sice hodně přísná a nikdy to strašně přehání ale vím že chce aby za každou cenu ze mě byla jedničkářka. Podle mě kdybych jí pohrozila že půjdu na sociálku tak mě seřeže ještě víc. Jinak za ostatní známky mě pochválila. Já vím že každý není dokonalý a nemůžu se chovat podle ní. Dneska večer si s ní promluvím v klidu a pak sem napíšu jak to dopadlo. Držte mi palce ať to dobře dopadne.

Z (Po, 1. 2. 2021 - 12:02)

Z

Návštěvník (Pá, 29. 1. 2021 - 19:01)

Tak držím palce. Je dobře, že Tě pochválila. Ať to dobře dopadne!

Nina (Pá, 29. 1. 2021 - 18:01)

Moje mamka chápe že online výuka není jednoduchá. Bije mě jen když mám na vysvědčení 3 4 nebo 5 jinak ve školním roce jenom když dostanu 4 nebo 5.
Je sice hodně přísná a nikdy to strašně přehání ale vím že chce aby za každou cenu ze mě byla jedničkářka. Podle mě kdybych jí pohrozila že půjdu na sociálku

Návštěvník (Pá, 29. 1. 2021 - 13:01)

Úchyláci zvrácení

Nina (Pá, 29. 1. 2021 - 10:01)

Ahoj včera jsem dostala výprask vařečkou na holý zadek. Protože jsem dostala jednu trojku na pololetní vysvědčení. Mimochodem je mi 12 a chodím do 5 třídy. Mamka mi řekla ať se připravím že dostanu výprask vařečkou. Asi o patnáct minut později za mnou mamka přišla s tím ať si sundám kalhoty a kalhotky a ohnu se přes postel. Já jsem jí poslechla. Mamka si mezitím šla pro vařečku. Potom přišla a řekla že dostanu 55 vařečkou na holý zadek a začala mě vyplácet. Já jsem brečela, křičela ale mamka nepřestala. Když jsem už dostala 55 ran musela jsem si kleknout do kouta a přemýšlet nad sebou. V koutě jsem klečela 55 minut. Zadek mě ještě pořád strašně bolí a mám na něm modřiny a jelita a nemůžu ani sedět. Jinak na holý zadek vařečkou dostávám často většinou kvůli známkám pozdním příchodům domů a kvůli odmlouvání. Za známky dostávám 55 ran za pozdní příchod 45 a za odmlouvání 50. Nikdy dostávám i proutkem a rákoskou. Jestli se mě chcete na něco k tomu zeptat tak můžete. Ahoj

Návštěvník (Út, 3. 8. 2021 - 13:08)

Můžeš maminku poprosit ať ti dá 300 ran rákoskou na ulici ať to všichni vidí.

Návštěvník (Ne, 31. 1. 2021 - 23:01)

Nechápu proč ti nedává i přes pipinu, když odmlouvas.

Nina (Po, 1. 2. 2021 - 11:02)

Přes pipinu mi nedává není zas taková rasistka!!!

Návštěvník (Po, 1. 2. 2021 - 07:02)

Úchyle ve dvanácti na ni leze puberta a odmlouvaní je normální a jestli chceš hned zpřísňovat trest tak jsi fakt úchyl

Nina (Po, 1. 2. 2021 - 11:02)

Jó jsi úchyl!!

Výprask girl (Pá, 29. 1. 2021 - 19:01)

To by se mi taky líbilo...... :). Nejraději ohnutá přes kolena, ale i toto je super!

Návštěvník (Pá, 29. 1. 2021 - 19:01)

To by se mi taky líbilo...... :). Nejraději ohnutá přes kolena, ale i toto je super!

Nina (Ne, 31. 1. 2021 - 17:01)

Nechtěj dostat výprask vařečkou na holý zadek. Strašně to bolí pak toho budeš litovat věř mi. Chápu že to chceš zažít ten pocit tu bolest. Jestli chceš tak to zkus. Jestli ti nevadí velká bolest tak se ti to líbit bude.

Z (Pá, 29. 1. 2021 - 14:01)

Z

Návštěvník (Pá, 29. 1. 2021 - 10:01)

A proc nedostavas jen prutem a rakoskou?

Nina (Pá, 29. 1. 2021 - 16:01)

Nevím, nikdy mamka vezme vařečku nikdy prut a nikdy rákosku. Asi protože vařečku má mamka po ruce vždy a pro prut musí jít na zahradu a rákosku má vždy někde schovanou kvůli bráchovi.

Nina (Pá, 29. 1. 2021 - 10:01)

Ahoj včera jsem dostala výprask vařečkou na holý zadek. Protože jsem dostala jednu trojku na pololetní vysvědčení. Mimochodem je mi 12 a chodím do 5 třídy. Mamka mi řekla ať se připravím že dostanu výprask vařečkou. Asi o patnáct minut později za mnou mamka přišla s tím ať si sundám kalhoty a kalhotky a ohnu se přes postel. Já jsem jí poslechla. Mamka si mezitím šla pro vařečku. Potom přišla a řekla že dostanu 55 vařečkou na holý zadek a začala mě vyplácet. Já jsem brečela, křičela ale mamka nepřestala. Když jsem už dostala 55 ran musela jsem si kleknout do kouta a přemýšlet nad sebou. V koutě jsem klečela 55 minut. Zadek mě ještě pořád strašně bolí a mám na něm modřiny a jelita a nemůžu ani sedět. Jinak na holý zadek vařečkou dostávám často většinou kvůli známkám pozdním příchodům domů a kvůli odmlouvání. Za známky dostávám 55 ran za pozdní příchod 45 a za odmlouvání 50. Nikdy dostávám i proutkem a rákoskou. Jestli se mě chcete na něco k tomu zeptat tak můžete. Ahoj

Návštěvník (Po, 2. 8. 2021 - 23:08)

Jaké to je dostat na zadek? Můžeš poprosit maminku ať ti dá tolik ran aby z toho stříkala krev? Potom můžeš povědět jaké to je.

Návštěvník (Pá, 29. 1. 2021 - 03:01)

Bum bum prásk prásk

Reklama

Přidat komentář