Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Návštěvník (Po, 25. 1. 2021 - 07:01)

A co jako?

Pete (Po, 25. 1. 2021 - 05:01)

Už bylo na čase...

Petr (Ne, 24. 1. 2021 - 20:01)

Tak že by už?

Ward (St, 20. 1. 2021 - 03:01)

Co se týká materiálu, tak dřevo mi připadá přirozenější a zdravější, v používání o mnoho trvanlivější než korek. Navíc se nemusí uvnitř boty polepovat dalším materiálem, který bývá cizorodý včetně lepidla. Na nošení je ale výrazně těžší, což přináší, hlavně po dlouhotrvající nebo rychlé chůzi extrémní únavu.

korkoklub - kluk (St, 20. 1. 2021 - 09:01)

Souhlasím. Dřevo je však velice estetickou záležitostí. Noha se na ní chová, jako při bosé chůzi, ten úžasný pocit nohy na dřeve je nepopsatelný, to třeba zažít! A jsou tu i další specifika a výhody dřeva. Dřevo je odolní, netrhá se, jako látka a nedrolí, jako korek. Samozřejmě, dřevokluk /korkokluk/ vyvíjí taky dřevný materiál pro své experimentální dřeváky...

korkoklub - kluk (Út, 19. 1. 2021 - 20:01)

No ale teď se musím unést...když si spomenu na tu jemnou mechaniku kostry chodidla v součinnosti s pevným dřevem...hele, kdybych měl možnost udělat rtg video z chůzi v dřevácích, pak by jste viděli, jak navzájem souvisí všechny pohyby chodidla a dřeváků!

Návštěvník (St, 20. 1. 2021 - 06:01)

Ortodoxní psychopat.Na tebou by se “volízlo” 200 psychiatrů co jsi za materiál.

korkoklub - dř… (St, 20. 1. 2021 - 09:01)

Pokud je tomu tak, tak si mne tu najdou. Nemyslím si však, že jsem psychopat. Dělám jenom to, co mne baví a to je zkoumání a zkrášlování dřevákonohou a chci se podělit o své postřehy a zkušenosti ohledně dřeváko a sandálonohou, co je další oblast mého zájmu.

korkoklub - kluk (Út, 19. 1. 2021 - 20:01)

Ono to není vůbec lehká záležitost, protože se musí zachovat fixace plosky chodidla, ale zárověň se musí zabězpečit pohyb paty. To je sakra těžká záležitost a další hodiny a dny testování...Ale výsledek bude sakra skvělý, to si pište!!

korkoklub - kluk (Út, 19. 1. 2021 - 20:01)

Dobrý večer. Chci vám sdělit, že mám hooodně nápadů co se týká dřevákonohou. Stále mne chytne nějaká ta myšlenka a tak....Dnes jsem přemýšlel, jak by se dalo vylepšit dřeváky na chůzi po šmyklavém terénu. Víte, on ten problém není ani v třecí ploše podešví, ale v zájemné součinnosti podešví a chodidla. Zas kdybych to vyřešil, tak se ztrácí to čaro dřeváků. Takže se snažím vyřešit to, aby dřeváky nešmýkali tak velmi, ale aby ani noha neujížděla, když podešev zabrzdí...tedy, aby to bylo v rámci smyšlené normy. No ale časem předvedu, jen počkejte!

korkoklub - kluk (Út, 19. 1. 2021 - 08:01)

A Když odejdou někteří z vás, tak je nahradí jiní. Korkokluk ale hlavně přivítá to, Když odejdou ničitelé a troolové, bude alespoň budovatelský klid. Když ne, korkokluk si z toho těžkou hlavu dělát nebude, přepne na obranný mod.

korkoklub - kluk (Út, 19. 1. 2021 - 08:01)

Nechápu, co se tady stěžujete. Prostě diskuze na Doktorce jsou jedinečné právě svoju živelností a nespoutaností. Nemají obdobu a to je na tom dobré. Vzdyť jsme všichni jenom lidé...

Greg (Út, 19. 1. 2021 - 01:01)

Zbyňku, Pavle, Márovi a další zdejší i nepodepsaní, dodržujme i nadále dohodu, že sem po určitou dobu nebudeme psát. Marty, neztrať se, byla by tě škoda.

Rapid (Po, 18. 1. 2021 - 18:01)

Vzhledem k tomu, co se tady děje, nabízím prostředí pro debaty bez trollů. Pokud se do skupiny i dostane, snadno ji opustí, na rozdíl od zdejšího prostředí. Máte-li zájem, račte vstoupit.

https://www.facebook.com/groups/445024580212507

Martin (Út, 19. 1. 2021 - 08:01)

Na FB jsou už 2 korkáčové skupiny; 1 soukromá a 1 veřejná. Obě v podstatě s totožným obsahem, tak proč zakládat ještě další?

Rapid (Út, 19. 1. 2021 - 08:01)

Ano, jsou. Přesto i dosud byla diskuse tady. A v odlišném duchu, než v obou skupinách. Takže proč ne třetí s debatami, které se vedly tady před příchodem tro(t)llů? Je to nabídka, je to možné řešení. Když to nebude fungovat, skončí.

korkoklub - kluk (Po, 18. 1. 2021 - 18:01)

Nemyslím si, že ta nabídka platí i pro mne. Ale přeji mnoho zdaru, úpřimně.

korkoklub - kluk (Po, 18. 1. 2021 - 18:01)

Tolik bych mohl psát s láskou a radostí! A to jsem spomenul jenom vázání!! Kde jsou stélky, kde jsou pásky, kde je podešev a kde úhly, sklony poměry. Kde jsou taky vztahy k proporcionalitě nohy ve vztahu k dynamice chůze a ke statice...Je toho ješté moc, co bychom mohly prodiskutovat v tomto vlákně...Těšíte se? Já moc!!

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 18:01)

Co to tady blábolíš o vlastní výrobě.Ty tvoje teploušký packy jsou schopné akorát na sebe natáhnou silonky s legínama a pak chodíš v korkáčích ty slizká buzno.Piš se stejným hovadem v tý diskuzi o nošení dámského prádla deviante.

korkoklub - kluk (Po, 18. 1. 2021 - 18:01)

Ne, ne, ne...spomal. Jen klid! Neboj se, neublížím ti. Vždyť diskutuj o nošení korkových dřeváků!

Reklama

Přidat komentář