Reklama

Výprask vařečkou

Návštěvník (Pá, 29. 1. 2021 - 19:01)

No, nechtěla bych, aby to bylo úplně poznat, že mě někdo nařezal

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 21:01)

To by jsi ale nemohla dostat poradny narez, jak si chtela

Výprask girl (Čt, 28. 1. 2021 - 18:01)

Jo a zbytek rodiny je taky proti výpraskům. A nechtěla bych výprask do krve nevadilo by mi to ale rodičům jo...... klidně to může být do jelit, modřin, ale ne zas nějakých které jsou na pokraji rozsekání.... mě by to nevadilo, ale rodičům jo

Výprask girl (Čt, 28. 1. 2021 - 18:01)

Ahoj. Strašně ráda bych dostala pořádný výprask, řemenem nebo rákoskou. Teď před chvílí jsem si dala pořádně na prdel sama vařechou, dala jsem si asi 70ran a skoro to nebolelo a řemenem neumím dát sama sobě. Je mi 12 a jsem ve věku, kdy bych mohla dostávat, ale moji rodiče jsou proti tomu i když jsem si připravovala obhajobu. Prosím, nevíte někdo, kde bych mohla dostat OPRAVDU POŘÁDNÝ VÝPRASK? Nechci se ale moc seznamovat přes internet, vždyť víte, viděla jsem film v síti za školou a to mi stačilo. Chtěla bych opravdu extramní výprask, žádné poplácávání, pěkně pořádný výprask na holou, tak že bych brečela, prosila, ječela........... chci od někoho, komu bych řekla před výpraskem, že kdybych prosila, že ať určitě nepřestává, protože prosení s ječení je to po čem toužím. Hlavně aby to pořádně bolelo. Prosím poradíte mi?

Honza (Po, 1. 11. 2021 - 08:11)

Tak tobě je teprve 12 a už máš takový choutky?Musela by ses svléknout do naha.Nejdříve bych Tě ohnul přes koleno a naplácal vařečkou.Potom by si se musela ohnout přes židli.Vzal bych rákosku a sešvihal Ti prdel tak že by ses na ní 14 dní neposadila.

Návštěvník (Po, 28. 6. 2021 - 09:06)

Ahoj napiš
[email protected]

Hanicka (Čt, 4. 2. 2021 - 10:02)

Ahoj, jsem na tom podobne jako "vyprask girl"., ráda bych dostávala... Doma jsem to teda zatím nezkoušela jestli nejsou proti protože nevím jak. Nemá někdo zkušenost jak na to? Díky

Návštěvník (Pá, 5. 2. 2021 - 06:02)

Pokud jsi nezletilá, tak máš dvě možnosti. Až něco příště provedeš a rodiče tě budou chtít potrestat, tak jim navrhni výprask jako alternativu k obvyklému trestu. Připrav si argumenty, pokud by potřebovali přesvědčovat a možná je budeš muset přesvědčit nejen slovy, ale i činy (přinesením vařečky, obnažením zadku, zaujmutí pozice atd.). Druhá možnost je si prostě s rodiči na rovinu promluvit, že to máš takhle. Vyber si tu možnost, která by podle tvého názoru měla větší šanci na úspěch (své rodiče znáš hodně dobře, tak to můžeš odhadnout líp, než někdo, kdo je nezná).

Z (Pá, 29. 1. 2021 - 14:01)

Z

Návštěvník (Čt, 28. 1. 2021 - 15:01)

Dneska bylo v online verzi k vidění vysvědčení, tak jak to bylo s výprasky?

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 14:01)

Pochybuju, že tady někdo z těch zvrácených pedofilů děti má

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 13:01)

Každý kdo je pro týrání dětí si zaslouží být ve vězení a měli by ho tam mlátit a znásilňovat

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 14:01)

Takže 100%souhlas

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 14:01)

Doufám, že jsme si rozuměli, ti co tu ŘÍKAJÍ, že děti se NEMAJÍ BÍT(popř.minimláně), tak by NEMĚLI jít do vězení, ale ti, co bijí své děti do krve a ne jednou nebo dvakrát nebo když je připoutají nahé skoro dospělé ke kovovým schůdkům a ještě se chlubí tím jaké mají děti modřiny, tak by je měli zavřít a trestat tak, jak to dělají svým dětem

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 13:01)

Když se vám tohle nelíbí a píšete sem, že jsou všichni hovada atd. tak sem nechoďte.... a někteří tady dávají rady, proč nebít děti, tak ty by fakt zavřít neměli

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 12:01)

Hovada úchylná, co by tomu řekla vaše máma kdyby viděla co, že jste pedofilní trosky

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 12:01)

Hovada úchylná, co by tomu řekla baše máma kdyby viděla co, že jste pedofilní trosky

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 12:01)

Všechny by vás měli zavřít do Bohnic

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 12:01)

Všechny by vás měli zavřít do Bohnic

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 12:01)

Všechny by vás měli zavřít do Bohnic

Reklama

Přidat komentář