Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Janka (Út, 19. 1. 2021 - 20:01)

Prosím vás, jak mají mít kluci velký pinďoury ve 14 letech když jim nestojí. Zdá se mi že syn tam ve spodním prádle nemá nic vidět , jenom teď v punčochách se mu tam rýsoval malý hrbolek . Řekla bych menší než palec . Jo to tak OK?

Návštěvník (Čt, 18. 2. 2021 - 16:02)

Syn mal do 13 rokov úplne chlapčenské črty a tvar postavy. Nemyslím teraz len penis, ale celkovo postava, bez ochlpenia, nezarastal ani na tvári ani v podpazuší, ani nohy - nič. Úplný chlapec, bez hanby - decko. Potom za 2 roky neskutocne vyrástol, vytiahol sa do výšky, zarasta na tvári, úplne ako dospelák. V tej dobe sa začal aj viac hanbiť a stranit, zmenil typ spodného pradla, zarastla mu hruď aj nohy. Boli sme spolu menej teraz, kedy by bol v situácii, aby sme ho videli, pretože kúpaliska sú zatvorené a na dovolenke sme neboli, ale keď sa vyzliekol napr. na preventive u lekára, tak proste - už je dospelák úplne. Za 2 roky z chlapca - muž.

Janka (Pá, 19. 2. 2021 - 21:02)

On se hodně stydí a svlečeného jsem ho neviděla asi od 11 a to měl pindíka hodně malého, ale doufala jsem že v pubertě doroste. Nevím jestli mám s ním zajít k doktorce, sám o tom ani nikdy nechce mluvit , ale jemu se tam v punčochách nerýsuje skoro nic . Přece ve 14 nemůže vypadat jak holka?

Ale ne (Pá, 19. 2. 2021 - 21:02)

Se nediv že v silonkách vypadá jak holka .A ty punčochy si bere tvoje, nebo mu je kupuješ?

Návštěvník (Pá, 19. 2. 2021 - 21:02)

Ne silonky nééé. Jsou to spíš takové legíny, ale klučičí. Nevím jak to popsat, spíš jako dětské punčocháče, bez šlapek.

Abe (Út, 19. 1. 2021 - 20:01)

Jen klid. Člověk i jednotlivé jeho proporce rostou do 21 let. Pohlavní zrání je rychlejší, u mě se penis od třinácti již moc nezvětšil, ale i to je individuální. Někomu vyroste později. Kromě toho rozdíl mezi penisem v klidu a erekci může být až sedminásobný. Takže z 3 cm mu může narůst na 21 cm. Největší je při masturbaci těsně před výronem semene. Vysleduj si jej při tom a to tě určitě uklidní.

Janka (St, 20. 1. 2021 - 10:01)

To si nejspíš ještě nedělá a jestli, tak to vidět nechci.

Anonymous (St, 20. 1. 2021 - 12:01)

Pokud ještě nehoní, tak nejspíš ještě není v pubertě a je normální, že má malého pindika. V pubertě mu rychle vyroste. Můžete se nenápadně kouknout az bude ve vaně jak na tom je, ale pochybuji že by si puboš vzal punčocháče a nehonil aspoň 3x denně. Takže počkejte ono to přijde.

Pavla (Út, 19. 1. 2021 - 20:01)

5 6 cm v klidu

Karolína (Po, 18. 1. 2021 - 11:01)

Můj syn má v 10 letech 26cm dlouhý penis myslím si že je to moc, starší syn ho měl takhle velkého až ve 14 letech, tet je mu 17 má ho 48cm i to je docela velký. Syn mojí kamarádky má v
16 letech 63cm, myslím si Teda že jsou moji kluci v pořádku

stařec (Út, 19. 1. 2021 - 00:01)

Jasně že jsou v pořádku když je máš s koněm ,a jak řehtají?? a co podkovy dobrý?

Abe (Po, 18. 1. 2021 - 23:01)

Karolíno. Ti kluci se neožení a nebudou mít děti, protože se do žádné lidské pochvy nedostanou. Pokud si budou chtít vrznout, tak jedině v ZOO, se slonicemi, nebo s kobylami ve stáji.

Vojta (Po, 18. 1. 2021 - 19:01)

Bože, vy jste kráva...........

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 12:01)

To je zajímavý že když se v bazénu svléknu a ukážu svých 18 cm a i dost tlustýho tak dĕti tohoto vĕku spíše vyjeknou a zvĕdavĕ koukají. A jestli to mĕříš v milimetrech tak jim ty žížalky moc nevyrostli a v 17 letech ani nevyrostou To jsem ho mĕl vĕtšího už jako 4 letý, kdy jsem ho mĕl jako o 5 let starší kluci a dostal jsem na koupáku plavky, abych nebudil pozornost.

Karolína (Po, 18. 1. 2021 - 15:01)

Já ale udavam míry v erekci, a je to v cm

Abe (Po, 18. 1. 2021 - 23:01)

Normální mužský má v erekci mezi dvanácti až dvaceti centimetry. Co je nad je spíše na obtíž, než pro potěšení. Těžko pro ně budeš hledat nevěsty, pokud si nevymýšlíš.

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 16:01)

Tak potom uz existuje jedina vec a to je,ze si totalne blba

Eva (Čt, 14. 1. 2021 - 14:01)

Můj syn má neuvěřitelně malý penis. V erekci 6 cm. Myslím si že už mu nevyroste.

Návštěvník (Pá, 15. 1. 2021 - 19:01)

V kolika letech?

Eva (So, 16. 1. 2021 - 06:01)

32

Reklama

Přidat komentář