Reklama

Děti a punčocháče.

Matka (St, 20. 1. 2021 - 19:01)

Já vždycky synovi a dceři dávám bavlněné dětské punčocháče a zimní kombinézu když jsou venku a nikdy si nestezovali že to tak mají prostě jsou už tak zvyklí a punčocháče nosí od září až do dubna ale nikdy si řeknou i v květnu ale to mají pouze silonove punčocháče s 20 deny až 40 deny a synovi vůbec silonove punčocháče nevadí je už na ně zvyklí od jeho 8 let a teď mu je 12 let a dceři je 15 let a vůbec jim punčocháče nevadí.

Návštěvník (St, 20. 1. 2021 - 19:01)

Nasem detem je14holka13klu.od mala do skoli nosi puncochace .Jak na telocvik tak ven.Nikdy zadnou virozu nemneli.Topeni ve skole kam chodi se reguluje a tim padem nepretapia a casto vetra.Telocvicna je stara chladna,a cvicit v oteplovakach ,no nevim.

Roman (St, 20. 1. 2021 - 12:01)

Mé děti od tří let neměly nikdy punčocháče. Při současných zimních teplotách, kdy přes den klesne teplota max na minus 5 stupňů k tomu nevidím žádný důvod. Navíc dnes existují mnohem lepší oteplovačky než za mého dětství a děti by se zbytečně potily. Na horách maximálně dáme funkční prádlo. Do školy chodit v punčocháčích vidím jako totálně nezdravý návyk. Školy jsou přetopené a děti pak mají různé virózy právě z toho, jak je jim vedro a jsou zchoulostivělé.

Aa (St, 20. 1. 2021 - 12:01)

Ale záleží kde, bydlíte. My jsme na vsi na Vysočině, a děti čekají ráno na autobus a odpoledne chodí ven se družinou. To vážně bez punčocháčů nejde.

Béďa (St, 20. 1. 2021 - 10:01)

Jako kluk jsem punčocháče nosil celou ZDŠ. Ve vyšších ročnících ne scela dobrovolně. Také jsem skusil spoďary, ale tý mi vůbec nevyhovovaly. Punčocháče jsou ideální na lyže a také na ezení po skálach. Pak mě k punčocháčům přivedla tchýně po svadbě. Punčocháče mi přinesl Ježíšek pod stromeček. Nejdříve jsem se ostýchal, ale manželka mi řekla, ať si je vemu, když sme šli na návštevu ke tchýni, že bude mít radost. No a už jsem u punčocháčů zůstal. Spoďáry nenosím vůbec.

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 18:01)

Oprava slova byly(preklep).byli

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 15:01)

Pred nekolika lety jsem se rozhodl zhubnout,abych mohl lepe behat pri fodbale a mnel lepsi postavu.Zacal jsem behat.Uz nevim ale nekdo mi rek ze je dobry mit pod teplaky puncochace a teplou mikynu.Ze se driv zahreju a zacnu se potit a tim pujdou kila lepe dolu.Zasel jsem do textilu a rek jsem ze bych chtel nejake teple na mne.Pani.se zeptala kolik mnerim,sahla do regalu dala na pul a rekla ,ty ti budou.Byly to detske ale uz ne ty obycejne jako byli driv.Kazdy den jsem si sel zabehat na polni cesty .Domu jsem vzdy pribehl turch .Za pul roku -20kg.dole.Ale vzdy kdyz sem sel ven hlavni chodbou v panelaku a na chodniku ,blbej pocit ,jestli je nekdo pod slabymi obyc.teplaky nevidi.

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 15:01)

Pred nekolika lety jsem se rozhodl zhubnout,abych mohl lepe behat pri fodbale a mnel lepsi postavu.Zacal jsem behat.Uz nevim ale nekdo mi rek ze je dobry mit pod teplaky puncochace a teplou mikynu.Ze se driv zahreju a zacnu se potit a tim pujdou kila lepe dolu.Zasel jsem do textilu a rek jsem ze bych chtel nejake teple na mne.Pani.se zeptala kolik mnerim,sahla do regalu dala na pul a rekla ,ty ti budou.Byly to detske ale uz ne ty obycejne jako byli driv.Kazdy den jsem si sel zabehat na polni cesty .Domu jsem vzdy pribehl turch .Za pul roku -20kg.dole.Ale vzdy kdyz sem sel ven hlavni chodbou v panelaku a na chodniku ,blbej pocit ,jestli je nekdo pod slabymi obyc.teplaky nevidi.

Jindra (Po, 18. 1. 2021 - 13:01)

Jsem druhy rok na sšk internate a puncochace nosime normalne pod teplaky nektera pod leginy a bez ponozek,pouze pantofle.Kdyz jdeme do telocvicny tak take ,jenom se prezujem.Chodime jenom holky.

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 11:01)

Jsem sportovec tak ja 17 a moje pritelkyne 18 v chladnu a ted obzvlast nosime pod leginy puncochace.Jou to ty teple bavlnene.Muj bracha ma obcas divne reci .

Návštěvník (Ne, 17. 1. 2021 - 21:01)

Dnes ve mneste jsem potkal partu pubertaku,holek a kluku.Jedna holcina mnela jak mladsi nosi roztrhane kalhoty ,tak strasne ,ze ji bylo videt pomalu vic hole nohy nez kalhot.Nemnela po nimi nic ,zadne puncochace.To jsem nechapala ze ji doma rodice tak nechaji chodit v mrazech.

Návštěvník (Ne, 17. 1. 2021 - 22:01)

Oprava (potkal na potkala).

Návštěvník (Ne, 17. 1. 2021 - 21:01)

Tebe rodiče nenechali chodit do školy???

Návštěvník (Ne, 17. 1. 2021 - 22:01)

Proc???

Návštěvník (Ne, 17. 1. 2021 - 13:01)

Benito.cz detske puncochace164-170vel. Zatim maji a jsou pekne 100%bavlna.Mam obednano.

Pavel (Ne, 17. 1. 2021 - 11:01)

Moje kamaradka 21nosi slabe bezecke leginy.Nedavno jsem s ni sel nakoupit .No a vsimnul jsem si pri obouvani ze nema ponozky ale nejake sylne hnede puncochace.Kdyz jsme byli uz venku na chodniku tak ji bylo videt okolo zadku dva sylne pruhy pres ty slabe leginy.Zeptal jsem se ji jestli nosi puncochace rekla jo a ted je mam zrovna na sobe ,proc se ptas zak jsem ji rek ze jsou ji prave videt v zadu dva dlohe pruhy po stranach.Rekla to nevadi ja mam ty detske sylne a ty maji pruhy a dodala jsou krasne teple.

trev (Po, 18. 1. 2021 - 11:01)

Moje manželka taky nosí tyhle dětské hnědé punčocháče. Našli jsme dva takové páry jednou v zimě na chalupě její rodičů. Byli to její, které nosila ještě na střední škole. Z legrace si je vyzkoušela, aby se mi v nich předvedla. Byli ji trochu malé a těsné, no mně se v nich hrozně líbila. Pak jsme koupili několik páru v její velikosti a od té doby je nosí. Hlavně kvůli mně. Někdy jí přemluvím, aby si je vzala i k sukni nebo kraťasům no a ty tenké legíny, to je vynikající nápad jak by je mohla taky nosit. Určitě to vyzkoušíme.

Jaja (Ne, 17. 1. 2021 - 19:01)

Neres nejake pruhy pod leginy .My jezdime na bezky ,a tam mame jak holky tak kluci pod leginy puncochace vetsinou vsichni teple a ty maji v zadu teke vetsinou pruhy a nikdo to neresime jestli jsou nebo nejso videt.Letos nee ale kdyz jsou otevrene restaurace zajdem na teple jidlo kde si vsichni odlozime a.ne jednomu z nas jsou videt .Nas vek je v prumneru 18-22.

vrána (Ne, 17. 1. 2021 - 10:01)

Kluk i holka nosí punčocháče pod kalhotami celou zimu. A to mají 15 a 17. Jsou na to zvyklí od mala a berou punčocháče jako zimní součást oblečení, tak jak čepici nebo rukavice. Nevím o tom, že by někdo z jejích vrstevníků měl nějaké poznámky. A to je nosí od listopadu do března. Dcera tenké silonky možná i víc.

Alena (So, 16. 1. 2021 - 09:01)

Na tom neni nic divneho nosit puncochace v chladnu,ale davat klukum nebo chlapum silonky je hodne zvlasttni.Je to jako kdyby zenamnela nosit panske spodky.

Reklama

Přidat komentář