Reklama

Děti a punčocháče.

Pavel (Ne, 17. 1. 2021 - 11:01)

Moje kamaradka 21nosi slabe bezecke leginy.Nedavno jsem s ni sel nakoupit .No a vsimnul jsem si pri obouvani ze nema ponozky ale nejake sylne hnede puncochace.Kdyz jsme byli uz venku na chodniku tak ji bylo videt okolo zadku dva sylne pruhy pres ty slabe leginy.Zeptal jsem se ji jestli nosi puncochace rekla jo a ted je mam zrovna na sobe ,proc se ptas zak jsem ji rek ze jsou ji prave videt v zadu dva dlohe pruhy po stranach.Rekla to nevadi ja mam ty detske sylne a ty maji pruhy a dodala jsou krasne teple.

trev (Po, 18. 1. 2021 - 11:01)

Moje manželka taky nosí tyhle dětské hnědé punčocháče. Našli jsme dva takové páry jednou v zimě na chalupě její rodičů. Byli to její, které nosila ještě na střední škole. Z legrace si je vyzkoušela, aby se mi v nich předvedla. Byli ji trochu malé a těsné, no mně se v nich hrozně líbila. Pak jsme koupili několik páru v její velikosti a od té doby je nosí. Hlavně kvůli mně. Někdy jí přemluvím, aby si je vzala i k sukni nebo kraťasům no a ty tenké legíny, to je vynikající nápad jak by je mohla taky nosit. Určitě to vyzkoušíme.

Jaja (Ne, 17. 1. 2021 - 19:01)

Neres nejake pruhy pod leginy .My jezdime na bezky ,a tam mame jak holky tak kluci pod leginy puncochace vetsinou vsichni teple a ty maji v zadu teke vetsinou pruhy a nikdo to neresime jestli jsou nebo nejso videt.Letos nee ale kdyz jsou otevrene restaurace zajdem na teple jidlo kde si vsichni odlozime a.ne jednomu z nas jsou videt .Nas vek je v prumneru 18-22.

vrána (Ne, 17. 1. 2021 - 10:01)

Kluk i holka nosí punčocháče pod kalhotami celou zimu. A to mají 15 a 17. Jsou na to zvyklí od mala a berou punčocháče jako zimní součást oblečení, tak jak čepici nebo rukavice. Nevím o tom, že by někdo z jejích vrstevníků měl nějaké poznámky. A to je nosí od listopadu do března. Dcera tenké silonky možná i víc.

Alena (So, 16. 1. 2021 - 09:01)

Na tom neni nic divneho nosit puncochace v chladnu,ale davat klukum nebo chlapum silonky je hodne zvlasttni.Je to jako kdyby zenamnela nosit panske spodky.

Petra (So, 16. 1. 2021 - 08:01)

Je mi 16a puncochace nosim.Muj braha je mladsi o dva roky a nechtel je ani nahodou nosit,mamka mu to nakazala.Pred tydnem u nas byli jeho kamaradi a kdyz se prezovali jednomu z nih se stahla ponozka a ja to videla,a rekla brachovi no vidis kamarad ma taky puncochace a ty je nechces nosit.On mi odpovedel ,ale jeho mama nenuti.

Jitka (So, 16. 1. 2021 - 00:01)

Dnes jsem na nocni a procitam vase radky.Bohuzel jsou na strankach i sprostaci kteri se nedrzi tematu.Mam dospele deti dva chlapce 18 -21,od mala nosi puncochace.a berou to jako normalni vec.Maji devcata a neslisela jsem nikdy zadne narazky z jejich strany .Mate take nejake zkusenosti s detmi ktere nosi puncochace nebo i dospeli.piste je to zajimave tema a zskusenosti.

Verca (Pá, 15. 1. 2021 - 22:01)

Je mi tricet segre dvacet sedum a obe nosime puncochace bavlnene od mala a neprijde nam to blby a nikdy se nam nikdo nesmal .U deti holek i chlapcu je to taky jedno a pokud se jim nekdo smeje tak at jsi ho nevsimaji.Zivot je o lidech a jejich ja.

Verca (Pá, 15. 1. 2021 - 22:01)

Je mi dvacet,muj kluk je o rok mladsi.Byl u nas doma a rikal mi ze mu je vedro jesli muzu otevrit na chvilku okno ,i kdyz mne bylo celkem chladno.Tak mu rikam ze jme tady sami at.si svlece.teplaky .Nechtel.Ja mu je stahla pod.zadrk ze srandya on strasne zrudnul, mnel hnede sylne poncochace.Vzala jsem ho za ruku a rekla je ty mas taky puncochace,skoro stejny jako ja.Stahla mu teplaky slozila sobe taky a bylo .

Sona (Pá, 15. 1. 2021 - 20:01)

Je mi 17a starsi sestre23 let a teple puncochace nosime,jako nase mamka.Ne jenom ven ale i doma jsou nepruhledne.A sestra ma pritele je mu 24 a nosi je tez uz jse hov nich videla u sestry v pokoji kdyz prisli z venku a ani se nejak nestydel

Jarda (Pá, 15. 1. 2021 - 17:01)

Puncochace nosim od konce řijna a nekdy az do kvetna podle jake je pocasi.nosim je od detstvi ,teple jednobarevne.pod kalhoty drive pod teplaky nyni jsou sportovni leginy.Nedavno jsem si je vzal rano jako jindy a jel do prace.Zapomnel se ze jsem obednan na prohlidku k doktorce na druhou hodinu ,rychle jsem tam mazal bylo pul druhy .Stacil jsem to jen tak tak.Sestra mi zavolala po trech minutach a rekla odlozte si do pul tela.Neni tam poradny zaves.Ja stuhnul z cervenal nezmohl jsem se ani na slovo zapomnel sem ze mam puncochace.Svlekl jsem.si svetr tricko no a ted ty kalhoty a premyslel jsem co dal.kalhoty uz skorodole a sestra rika vam tonejak trva a kouna.smerem nane a ted to prislo ty puncochace si muzete nechat a pojdte at to odsejpa .Ja stal v tich puncochach pred sestrou i p.doktorkou.Kdyz ten proces skoncil,zeptala se mi p.doktorka kde jsem je sehnal ze jsou pekne .

Nikto (Pá, 15. 1. 2021 - 12:01)

Nosia sa a nielen na šport, ale aj na bežné nosenie. Tatrasvit vo Svite vyrába do veľkosti 180 cm. Kto to pozná, vie aký je veľký problém ich zohnať. Chodievam do podnikových predajní, tiež tam volám, ale málokedy ich majú. Vždy sú vypredané.

Lada (St, 13. 1. 2021 - 10:01)

Jako kluk ani nahodou chtel jsem.spodky ale prekazeli mi na kotnikach dnes jsem dospelia nosim puncochace hlavne pod leginy na turistikupod 10stupnu a je mi jedno kdo co rika hlavne ze je mi teplo.

Jan (Út, 12. 1. 2021 - 12:01)

Přesně tak zimní kombinézu a punčocháče a taky s plenkami a krásně vydrží celý den ale pak ta cvachtanice v plenkách to je nadeleni pak ho umýt rovnou v myčce pro automobily.

Nikto (Čt, 14. 1. 2021 - 12:01)

V tomto prípade by bol lepší potápačský neoprénový oblek a ponoriť do vane s horúcou vodou na noc.

Lada (Čt, 14. 1. 2021 - 13:01)

S pritelkyni oba v zimnim obdoby nosime teple puncochace hreji ,nejsou vided a chodime hodne po horach a jeste jsme nebyli nemocni.

M (Čt, 7. 1. 2021 - 06:01)

Dejte mu přesně co chce on když plenky a punčocháče ale jen jednorázové plenky jinak nikoliv pouze jen punčocháče. A co zimní kombinézu a punčocháče s plenkami.

B (So, 2. 1. 2021 - 17:01)

A co po koupání si punčocháče vzal zpět a co plenky nechtěl také s punčocháči já triletemu klukovi dávám každý večer a den pleny s punčocháči a deseti letemu to samé i on po mne chce abych mu dávala pleny s punčocháči

A (St, 30. 12. 2020 - 12:12)

Včera jsne byli na výletě na horách, punčocháče pod oteplováky dávám klukům pravidelně. Mladší třeťák s oblečenim neměl problém. Staršímu šesťákovi jsem vytáhla ze skříně z loňska, chvíli protestoval ale po návratu domů si je pak nechal až do koupání.

Lenka (Út, 29. 12. 2020 - 19:12)

Náš synek 8let nosí kalhotky, silonky vždy tělové a bolerko. Takto je mu fajn a mě se v tom líbí

Reklama

Přidat komentář