Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Ne, 17. 1. 2021 - 11:01)

ale díky za upřímnost konečně někdo kdo mi za mé fantazie a za to že se je snažím (když to projde) převést do reality přímo nenadává

Návštěvník (Ne, 17. 1. 2021 - 11:01)

a mám tomu rozumět že i kdybys měl stejné tužby jako já že by ses s nima nechlubil a vybalil je před holkou až po nějaké době trvání vztahu? nebo jak to myslíš

Návštěvník (Ne, 17. 1. 2021 - 10:01)

No musím uznat že máš pravdu teď jsem byl kvůli nachlazení zavřenej ještě zítra jdu na kontrolu a ve středu do práce proto můj kamarád kterej o té nemoci i o mých tužbách ví napsal že ho 20 ledna nebo 25.ledna snad roupy přejdou (a myslel tím mě)

Kolpa (Ne, 17. 1. 2021 - 09:01)

ta otevřenost se mi opravdu líbí ale tohle jsem nepsal já to nemá cenu chodit někam kde si někdo muj nick může "vypůjčit"

otázka pro Báru (Ne, 17. 1. 2021 - 09:01)

a to si v tu chvíli čůrala na záchodě nebo to bylo někde venku?

Bára (Ne, 17. 1. 2021 - 08:01)

Já jsem tedy jen čůrala a tady Klára to napsala moc pěkně jako bych to psala já. Vzbudila jsem se a musela jsem jít nad záchod a já spím nahá tak jsem si jen dřepla a samo to hned šlo také proudem a po ránu mám také to delší když jsem plná. To druhý mi tedy nešlo ale někdy to jde ráno současně obojí najednou. Jako kakáčo jsem s klukem nedělala čůrání to ano. Budu v Praze na zkoušky 4 a 10.února nedáme někde kafčo?

Pavkol = Pavel… (Ne, 17. 1. 2021 - 08:01)

chápu tě správně že si šla nahatá i čůrat tak tobych tě za to že jsem to směl vidět pohladil po zádech

Pavkol (Ne, 17. 1. 2021 - 08:01)

bude-li otevřeno tak ano. jsem rád že ti nevadí že jsem se zeptal i na to druhé. a pokud ti nevadí to že jsem se na to zeptal tak to druhé si dělala naposledy kdy? Neboj mě je jasný že předvedení bude jenom čůrací.

Pája (Ne, 17. 1. 2021 - 08:01)

a ještě se omlouvám za tu bezprostřední otázku potřeba se přece říká obojímu takže jsem si myslel že tím myslíš tu druhou

Pája pro báru (Ne, 17. 1. 2021 - 08:01)

obě předchozí zprávy patří báře tak se těším na ty podrobnosti ať už se týkaly čůrání nebo toho druhého

Pavkol = Pavel… (Ne, 17. 1. 2021 - 08:01)

Oprava nejsem kája ale pája klindě napiš jestli si čůrala neob kakala a bylo to is prděním

Klára (Ne, 17. 1. 2021 - 07:01)

Včera večer jsme se ještě v pelíšku pipinkovali a Libor vydržel déle a já se ale stejně nevypipinkovala. Bála jsem se abych u toho hodně nevykřikla a když se Libor udělal tak jsem se vypipinkovala spíš jen trochu než úplně do maxima. Teď jsem se byla vyčůrat a mojepipinka byla hodně plná nejen od Libora ale čůrání v bříšku a teklo ho z ní dlouho a mezitím se objevila Niki ,ale musela ještě počkat a taky se jí chtělo hodně, že se trochu kroutila a dávala si ruku mezi nožky na kalhotky na pipinku a držela si jí, aby se nepočůrala a pak jsem ji pustila hned jak si stáhla kalhotky tak čůrala a taky hodně jako já. Měla jsem si to změřit, tak zkusíme příště až budeme chtít nutně čůrat. Půjdu udělat snídani. Ivoši děkuji za to uznání, jsem za to ráda, že tě to oslovuje. Hezký den všem.

Mike (Ne, 17. 1. 2021 - 08:01)

Takhle se s tebou probouzet je pohádka. Klárko já mám na tebe nekonečně nekontrolovatelnou slabost.

Ivoš (Ne, 17. 1. 2021 - 00:01)

Ano také souhlasím, že má Klára nejhezčí příspěvky, které vycházejí z jejich reálných aktuálních zážitků a proto nenechají nikoho lhostejným. Příběh, čůrání, sex, emoce... Je to parádní .

Simona (So, 16. 1. 2021 - 21:01)

Ahoj Klárko, nebuď smutná, že ten druhý dům už bude mít někdo jiný. Já bych navrhovala jezdit se občas zase dívat na ten jeho, vlastně už váš, ať vám dá klíče taky, určitě nebude mít jen jedny, a můžete se tam zajet třeba podívat, chvíli posedět a dát tam kafe. Tím se vám ta melancholie oslabí a naopak přijde těšení se na nové místo a na jarní čápy.

Šišmiš (So, 16. 1. 2021 - 20:01)

Senzační dnešní čůráníčko a pipinkováníčko!!!

korkoklub - kluk (So, 16. 1. 2021 - 20:01)

Mohu se přidat?

Hommer (So, 16. 1. 2021 - 19:01)

Colou

Hommer (So, 16. 1. 2021 - 19:01)

Colou

Návštěvník (So, 16. 1. 2021 - 19:01)

Skinner: „Cože? Vzpoura? Jste se snad zbláznil, člověče! Čím jste se zkouřil?”

Reklama

Přidat komentář