Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Simpsonovi (So, 16. 1. 2021 - 19:01)

„Opiem.” „A kromě toho?”

Bertik (So, 16. 1. 2021 - 18:01)

Kristýnka se vyčůrala a i bylo to z pinďíka do pipinky všechno,já jsem štastnej já to sem radši napíšu az zítra protože zítra ona nemůže.

Klára (So, 16. 1. 2021 - 19:01)

Bertíku tak vidíš a jsem ráda, že jste se zase dali dohromady a jsem zvědavá jestli napíšeš jak to probíhalo. My jsme mysleli, že půjdeme na vedlejší domeček se ještě vypipinkovat a zítra ,ale měli jsme s Liborem úplně stejnou náladu, že by to pro nás bylo tak už jako loučení a smutný,Libor říkal, že by tam ani asi nefungoval jako mezi nohama, protože to na něj dopadlo jako, že se něco končí a byl z toho špatnej trochu a já taky. Když odpoledne Niki byla u sebe a po té cestě usnula a mamča taky tak jsme se zavřeli v koupelně když se mi chtělo dost už čůrat a vypipinkovali jsme se tam, já jsem nejdřív se vyčůrala na záchodě a Libor mi pipinku hladil i přes to větší čůrání až do konce a já mu opravdu počůrala ruku hodně a pak mi pipinku zlíbal a zase byl tak strašně neudržitelnej, že jsem věděla, že to dlouho nevydrží a tak jsem s ním nakonec skončila v rohu v koupelně a on si mě otočil a já trochu nožky dala od sebe a on mi to udělal zezadu skoro ve stoje a já hned cítila jak teče jeho pramen lásky do mé pipinky a moc krásně ji naplnil. Já se nevypipinkovala sama, protože jsem byla neuvolněná a co kdyby někdo zaklepal, že potřebuje na záchod.Libor je ale skvělej a přiznal se ,že byl už z chaloupky nabuzenej,protože mě viděl jak čůrám s Nikou u auta ,když dělal sníh a my jsme to ani neřešily, protože já se před ním nestydím a Niki taky moc ne a jeho zajímá moje čůrání a tak mi bylo jasný, že asi bude něco chtít a třeba to večer zopakujeme v pelíšku. Já když se vyčůrám a nechám ho hladit si pipinku i při čůrání a nebo když mi to vypije tak pak je tak strašně nedočkavý a musí to pustit hned jak je ve mně v pipince. A to je moc hezký, protože vím, že mě má moc rád . Půjdeme si dát večeři. Králíka Libor po vypipinkování naložil a připravil na zítra a je v lednici. Knedlík budeme dělat až dopoledne a máme k tomu i kysané zelí. To bude mňamka zítra. Ale z toho domečku jsem smutná, já tam ani nebudu schopna jít zítra se rozloučit. Já bych to hodně oplakala a nevím, jak to ještě zvládnu. Když na to myslím, tak to obulím i tady. Libor tam chodí jednou denně kontrolovat teplotu, udržujeme tam topení na 19 stupňů.

Daniela (So, 16. 1. 2021 - 21:01)

Můj partner Kláro taky chce když se vyčůrám tam pod ní strkat ruku do proudu moči a když mě začne na ní hladit tak se mi to i stopne a pak vystřelí mohutný proud a jemu se to líbí. My jsme už vyspělejší, jemu je třicet dva,ale po tom taky vyteče jen co se spojíme. Takže tvůj Libor je normální fungující muž.

Pavkol (Ne, 17. 1. 2021 - 07:01)

také bych chtěl jednou mít takovou holku které by nevadilo že bych chtěl být u toho voyeur a rozhodně bych to ale nedělal proti její vůli jsem rád že sem takové holky jako Klára a Daniela píší aspoň se může člověk inspirovat do budoucna

Bára (Ne, 17. 1. 2021 - 07:01)

Kájo dobré ráno jak se máš? Chceš si psát dál. Měla jsem ráno potřebu, mám to napsat podrobněji?

Pavkol (Ne, 17. 1. 2021 - 08:01)

Nejsem pája ale kája klidně to napiš čůrala si nebo kakala a pokud kakala bylo to i s prděním?

Natalie (So, 16. 1. 2021 - 19:01)

Klárko taky zdravím a přeji příjemný večer a hlavně, že je mamince dobře.

Martin (So, 16. 1. 2021 - 19:01)

Mohu potvrdit to co tady napsali někteří, že jsi naprostá jednička a hvězda na diskuzi o čůrání. Děkuji.

Pavkol (So, 16. 1. 2021 - 19:01)

Tak to je Libor šťastnej chlap že směl být u toho tvého záchodového čůrání

Lucka (So, 16. 1. 2021 - 18:01)

Klárko ahoj,vidím,že jsi prožila hezký den,tak ti preji i hezký večer. Já byla na běžkách s přítelem a čůrala jsem taky u auta na parkovišti....

Pavkol (So, 16. 1. 2021 - 18:01)

No výborně Lucko konečně to zase někdo nahodil zpátky (myslím to téma)

Návštěvník (So, 16. 1. 2021 - 18:01)

Ale to víš že jo

Návštěvník (So, 16. 1. 2021 - 18:01)

Vzpoura?

Zdá se mi (So, 16. 1. 2021 - 18:01)

že z toho někdo začíná tady dělat bramboračku

Inženýr (So, 16. 1. 2021 - 18:01)

A přitom taková seriozní diskuze za ještě serioznější téma.

Návštěvník (So, 16. 1. 2021 - 18:01)

Tak tu bych si jářku dala s chutí.Plný talíř.

Pavkol (So, 16. 1. 2021 - 18:01)

to já mám radši uzenou, hovězí vývat, sýrovou,nudlovou (myšleno pochopitelně těstoviny)a rajskou. jo a ještě česnekovou a hrachovku

Návštěvník (So, 16. 1. 2021 - 18:01)

Je fakt že tady bryndáš pěkně

Návštěvník (So, 16. 1. 2021 - 18:01)

ale aspoň je konečně legrace a nenadáváme si

Reklama

Přidat komentář