Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Bára (So, 16. 1. 2021 - 18:01)

Jestli chceš tak ti Pávo,mohu ti tak říkat?,napíšu o mém dalším .....

Pozorovatel (So, 16. 1. 2021 - 16:01)

Niki je fejk,IP a Lokace,Praha Uhříněves. Samozřejmě, kdo je tu častěji to jednoznačně ví.

Niki (So, 16. 1. 2021 - 17:01)

Já jsem v Kropáčově Vrutici.Jsi mizerný špeh.

Klára (So, 16. 1. 2021 - 17:01)

Nepiš to sem.

Niky (So, 16. 1. 2021 - 17:01)

Já? Kde to je?

Pavkol (So, 16. 1. 2021 - 16:01)

to bych naopak já mohl říct že to se m může napsat kdokoliv a že si nemůžu být jist jestli ty holčičí články píšou holky ale v případě Kláry Báry a Jíťy si jistý sem

Návštěvník (So, 16. 1. 2021 - 17:01)

Nebuď, nejsou :-)

Pavkol (So, 16. 1. 2021 - 16:01)

Niki jedině zvědavec kterému toto téma není cizí se ví že do reálu bych to převedl jenom s někým koho bezpečně znám a i to až po delší době chození a ne že bych tím ten vztah startoval v tom mám zase pro strach uděláno a vím co se sluší a patří

Nikola (So, 16. 1. 2021 - 16:01)

Nic nepotvrzuj .Kdo ví co jsi zač.

Pavkol (So, 16. 1. 2021 - 16:01)

to mohu potvrdit chodím sem teprve od štědrého dne a jedný o kom mohu poctivě podle článků říct že ho znám jak vlastní boty si právě ty Kláro. pak ještě několik dalších holek a z kluků bertík

Klára (So, 16. 1. 2021 - 16:01)

Albatrosi, Niki jen stáhla kalhotky a hned jak šla do podřepu hned jí to z pipinky čůralo prudce ven do sněhu a u mně to bylo podobný. Kalhoty rychle dolů, trochu na bobeček a už mi to proudilo z pipinky taky.
Nikola sem nikdy nepsala a nepíše. To byste měli vědět.

Albatros (So, 16. 1. 2021 - 16:01)

Klárko tvá obrazová otevřenost je stoprocentní. Podlehl jsem ti jako Mike nebo Bertík a nestydím se za to.

Klára (So, 16. 1. 2021 - 15:01)

Už jsme se vrátili z chaloupky a dojela jsem tam vklidu a bezpečně a zpátky jel Libor. Na chaloupce je hodně sněhu a ptáčci už na nás čekali jen jsme vylezli z auta a já odkódovala a došla do chodby pro slunečnice a koule, už sýkorky ,brhlíci a snad i pěnkava ,takový pták s červeným bříškem, na nás čekali naproti na větvích a pozorovali jak jim tam s Nikou a Liborem sypeme semínka do krmítek a na plot dáváme nové lojové koule. Moc jsme se nezdrželi jen Libor došel pro nářadí a prohrábl cestičky kolem chaloupky a zatím co pracoval tak Niki zaběhla za auto a já si myslela,že asi bude čůrat a šla jsem za ní a taky to tak bylo a už si tam stahovala kalhoty a punčocháče s kalhotkama a hned se vyčůrala do sněhu v podřepu trochu z výšky, aby si nenastudila zadeček a pipinku od sněhu,kdyby šla na bobeček úplně. Já jsem se solidárně přidala a hned mi to šlo taky rychle a udělala jsem vedle druhou loužičku do sněhu. Ta moje byla světlejší, Niki ji měla víc žlutou a zakryly jsme to novým sněhem ,aby nebylo vidět, že jsme se tam spolu vyčůraly. Helenka věděla, že přijedeme a pozvala nás na oběd a dostali jsme od ní králíka a třicet vajíček a Libor říkal, že ho zítra udělá na česneku a že umí i knedlík bramborový a tak mu budeme s Nikou pomáhat v kuchyni. Mamča nejela a zůstala doma a ještě jsem ji kontrolovala po telefonu z chaloupky, ale je vpořádku. U Helenky jsme chvilku poseděli a vypili čaj a pak jsme jeli domů. Ale ten čaj nás nutil čůrat a tak jsme si zastavili u benzinky a já se s Nikou zavřela v jedný kabince a Niki mne nechala první a já jsem čůrala jen tak normálně ne až tolik, ale ona taky ne akutně, spíš Libor potřeboval, protože na chaloupce nečůral jako my. Teď jsme už doma a budeme odpočívat. Fido k tomu sněhu, ano proto to odklízíme pravidelně u obou baráčků, je to naše povinnost jako majitelů a je to i relax, baví mě to. Sluníčko, taky na tebe myslím,musíš to vyležet a bude líp. Ten nočník na noc si tam ještě radši dnes nech,vždyť to opravdu v takový situaci není ostuda a Niki ho taky někdy má jako prevenci, když jí není dobře. Albatrosi, ty máš hodně intimní otázky, já tady o tom jsem schopna napsat, ale až tak do detailu se stydím, to je tak trochu moje a Liborovo tajemství a jen ti můžu potvrdit,že poprvé jsem se doopravdy vypipinkovala až s ním tak krásně a už vím a on taky kdy to bude a co mi udělá nejvíc hezky.Bertíku a ty se ozvi jak to dopadlo s Kristýnkou. Věřím,že dobře. Mylsím na tebe taky.Pavkole, ta Bára je asi zkušená ,ale v poho, tak na nezávazný kafe v Praze proč ne? A jestli si budete sympatičtí, tak si dáte kontakt a víc se bude odehrávat mimo tuto diskuzi. Držím ti palce.

Albatros (So, 16. 1. 2021 - 15:01)

Ta Nikola čůrala za tím autem hned jak se svlékla a ty taky nebo za chvíli a ne tak rychle?

Nikola (So, 16. 1. 2021 - 15:01)

Klára kecá,nikde jsem nebyla

Návštěvník (So, 16. 1. 2021 - 15:01)

Nikola od Kláry sem nikdy nepíše, tak lehni na hadr,fejkaři.

Nikola (So, 16. 1. 2021 - 16:01)

A mám ten hadr pochcat?

Nikola (So, 16. 1. 2021 - 15:01)

Vše je poprvé pravidelný anonymní návštěvníku.

Niky (So, 16. 1. 2021 - 15:01)

Píšu sem už mockrát ale podepisuju se takhle.

Nikola (So, 16. 1. 2021 - 16:01)

Ukaž jak se tu podepisuješ:-)

Reklama

Přidat komentář