Reklama

Kluci a nahota doma

Marek (Ne, 17. 1. 2021 - 09:01)

Jano, tak teď jsem mile překvapen i zklamán. Upřímnost je vždy milá, vše se četlo doslova jedním dechem a slučovalo se to s mými představami. Také mám starší sestru a moje fantazie používám k lepšímu sexuálnímu zážitku s mou partnerkou. Častokrát si představuji, že je to má sestra, která je se mnou na dovolené, nebo přijede na víkend (v představě žijeme každý sám) a nějak se to zvrhne ve společný sex. Moje ségra je o 6 let starší a v pubertě byla samozřejmě předmětem mého sexuálního zájmu a to málem až skoro k incestní hranici. Proto mě tvé psaní bavilo. Ale. Pokud by mělo pokračovat jen na bázi fantazie bez popisu skutečných zážitků, už to asi pro mě ztratí kouzlo. To už je fantazie dobrá jen pro tebe a přítele, pro nás už je to jen jakékoliv snění místních masturbantů, byť s pěkným barvitým slohem. Ale diskuze by měly být pravdivé. Založ možná nové vlákno nebo přejdi do něj, jestli už tu je - sexuální fantazie. Tam se to bude tak nějak brát "normálně". Kolik ti nyní je? Mě 52. Přijde mi, že ti je tak mezi 35-50 lety. Ale třeba si jen opravdu vyzrálejší, i když mladší a píšeš na svůj věk nezvykle dobře.

Návštěvník (Ne, 17. 1. 2021 - 11:01)

Dříve napsala, že studuje žurnalistiku. To bude asi pravda. Takže věk 20+. A ten způsob psaní by tomu odpovídal. Že to nejenom studuje, ale že jí to i baví.

Návštěvník (Ne, 17. 1. 2021 - 12:01)

To ne. Žurnalistiku určitě nestuduje.

Jana (So, 16. 1. 2021 - 11:01)

Díky za vaše názory, literární kritikové. Tomášovi, Markovi, i těm, co se nepodepsali. Dnes připravím odpověď, která nebude pokračováním těchto příběhů. Po přečtení se může každý rozhodnout, jestli bude číst, co později napíšu.

Marek (So, 16. 1. 2021 - 10:01)

Nějak se nám z toho děje vytratila ta Eva. Ta už do toho nezasáhne?
A ještě něco. Hodně to v určitých chvílích působí skutečně, protože ten popis některých detailů jen tak nevypotíš z fantazie, takže proč si neříci - jo, ať to tak je.

Realistka (So, 16. 1. 2021 - 12:01)

Je to starší honič, ale nadaný na poměry tady. Ale naprosto mě rozsekala představa o tom jak si chloupky vystříhávám nůžtičkami :D. Je tam víc blbostí, co by žena nikdy tak nepojmenovala. Kor mladší žena. Jde o starší, tady na diskusích hodně sečtělou osobu. Takže tam postupně nacpe všechna témata z diskusí. Čůrání, různé fetiše, náhodné vzpomínky z dětství na nehody. Pán si asi představuje jak by to chtěl on. Proč ne :-). Když začal psát, psal celkem vulgárně, teď už se vtětil do mladé studentky, která je přeci dáma :D. A ty postřehy z rodiny, a kdo je nemá? Skoro každý měl rodiče. A jak tu někdo obhajoval to lízání pekáče, tak zmíněný postup rodičů by byl velmi sobecký a nedospělý, vůči mladé slečně.

A (So, 16. 1. 2021 - 13:01)

jak si vystříháváš chloupky?

Návštěvník (So, 16. 1. 2021 - 13:01)

Ten starej honič ti to večer vysvětlí

Vlaďka (So, 16. 1. 2021 - 09:01)

Taky jsem kdysi holila bráchovi koule a penis a to mi bylo devatenáct a mu sedmnáct šel někde na nějakou párty a nechtěl být za starého puritána s chlupatým vercajgem. Můžu řict že m+ě to i bavilo jak se mu stavěl když jsem mu ho holila u kořene a pod koulema ,je pravdou že jsem mu ho i trošku přihonila .Po holení šel na záchod a vyhonil se to se mi přiznal že byl tak nadržený. Kdyby řekl tak jsem ho udělala ale mlčel tak jsem si myslela klesne mu a bude mít klid

Tomáš (So, 16. 1. 2021 - 00:01)

Janičko, klobouk dolů. Ať už se to stalo opravdu tak, jak píšeš, nebo ne, píšeš to tak, že jsem z toho hotovej, a to doslova. Když se udělám a začnu myslet racionálně, je mi smutno z toho, že takovou Bohyni nikdy nepotkám. Jsem už dost starej a v těchto věcech mi dávno ujel vlak. Byl bych moc šťastný, kdyby opravdu na tomto světě existovala bytost, kterou ve svých příbězích popisuješ.

Návštěvník (So, 16. 1. 2021 - 02:01)

Tome, ty toužíš mít sex se sestrou? Jinak věz, že i v pozdějším věku se dá najít žena s fantazií, kterou baví sex a vyzkoušet co se dá. Nikdy hledání nevzdávej, žiješ jen jednou. Ať máš na co vzpomínat.

Jana (Pá, 15. 1. 2021 - 23:01)

Když pěna začala vysychat, musela jsem konečně začít. Přece nevyplácám tu pikslu celou, aniž bych ho oholila. To hlazení se mu zjevně začalo moc líbit, protože si začal pohrávat se žaludem, tvářil se zasněně a zapomněl mi čumět na prsa. Koukal ke stropu a byl zcela v zajetí svých klučičích představ. Jsem si jistá, že myslel na nějakou holku, že je tam místo mě. Kdyby se udělal, tak už by to nebylo ono. Přidala jsem čerstvou dávku pěny, zvlhčila sprchou a rozmydlila. Vzala jsem do ruky žiletku, zatáhla za pytel a stiskla ho tak, aby se kůže vyboulila varletem a napnula. Hekl pod dojmem nového pocitu a leknutím mu péro vypadlo z ruky. Tvářil se trochu polekaně, protože nevěděl, jestli to nebude bolet, jestli jsem nestiskla moc silně. Ale bylo to dobré. Trochu se nadzvedl a opřel o stěnu, aby viděl. Napnutou kůži jsem oholila celkem snadno, pak jsem úchop trochu posunula a za chvíli byly koule holé. I když jsem mezitím musela několikrát žiletku opláchnout. Sprchu mi přidržoval vedle zadku a byl úplně krotkej. Druhou rukou si přidržoval péro na břiše a bylo vidět, že se trochu bojí, abych ho neřízla. Pak musel dát kolena dál od sebe, abych mu mohla vyholit i úžlabiny mezi pytlem a stehny. Tam jsou chlupy docela dlouhé, připlácnuté na obou strnách a holítko je napoprvé všechny nevezme. To jsem mu poroučela, nohu víc vytoč, ať tě neříznu. Koukal trochu ustrašeně, když jsem mu vzala pytel za koule a odtahovala na stranu, jako bych ho chtěla utrhnout. Měla jsem ho plnou pěst, připadal mi nějak víc nalitý, ale byla jsem opatrná, jinak to nešlo. Úplně zapomněl na přihoňování a penis se mu válel na břiše. Když jsem pak postoupila ještě níž, tak už si zase lehl na celá záda, opíral se jen hlavou a koukal do stropu. Měl nohy přitažené k ramenům a pytel si přidržoval sám nahoře. Několikrát jsem ho musela opláchnout, abych dobře viděla, co ještě zbývá, a namydlit znovu. Za chvíli ho měl zase v ruce, protože přestal mít strach o vercajk. Přímo kolem díry chlupy neměl, ale oholila jsem mu půl zadku. Ale jen tu vnitřní část. I když se někde svlíkne, tak to nebude vidět, ledaže by mu koukal přímo mezi roztažené půlky. Aspoň už to nebude dělat na mámu, špulit na ni zadní obličej s roztaženými půlkami. Trochu jsem to protahovala, protože jsem viděla, že ho to bere, když mu mažu mýdlo kolem díry, přestože tam chlupy neměl a nepotřeboval tam holit. Vždycky jsem i prstíčkem zkusila zašťourat, ale měl ji pevně sevřenou. Když jsem mu oplachovala naposled zadek, dvěma prsty jsem mu roztáhla půlky a už čistou rukou protahovala pod tekoucí vodou ten žlab. Abych to úplně vyčistila, roztáhla jsem to místo víc a třemi prsty protahovala nahoru a dolů. V tom dal najednou dal nohy k sobě, že mě málem kopl. Řekl sorry, a už jsem věděla, že se udělal. Zastavil pohyb a já taky, s rukou uvězněnou s prsty na jeho řiti. Oba jsme věděli, že to nezvládne. Ještě asi 5 vteřin s tím bojoval, během kterých jsem se bála pohnout, ale pak to vzdal. Uvolnil se, pokračoval v předchozím pohybu, a v přitisknuté ruce jsem cítila, jak mu to pod zadkem začalo pulsovat. I já jsem obnovila tu masáž a už jsem viděla, jak mu to cáká na břicho. Když to přestalo, chvíli jsem v masáži pokračovala. Pak dal jednu ruku úplně dolů, takže se naše prsty potkaly. Zastavila jsem pohyb a on si dlouhým tahem, odspoda vyždímal z trubice poslední dávku a hluboce vydechl. Setrvali jsme mlčky asi minutu, jen sprcha na dlaždicích šuměla. Pak jsem zvedla hlavici sprchy a splácha semeno z břicha dolů. Přitom jsem si všimla, že jsme zapoměli na chlupy u kořene penisu, ze kterých se to hůř vyplachovalo. Pak jsem se na něj usmála a chvíli jsme se dívali jeden druhému do očí. Po chvíli ticha řekl, že sice zastavil honění včas, ale já jsem mu zrovna holou rukou v zadku dělala bůhvi co a nepřestala, takže ten pocit nezadržitelně rostl. Zkusil mě ještě zastavit, jak dal nohy k sobě, ale bylo už pozdě. I když jsme byli bez pohybu, cítil tu ruku a nezadržitelně narůstající rozkoš. Zkrátka jsem za to mohla já. Řekl ještě jednou sorry, že příště to zvládne. Řekla jsem, abych neztratila důstojnost, že žádné příště jsem neslíbila. To dáma nedělá, nic neslibuje. To jsem ještě nevěděla, že příště bude docela brzy.

Marek (So, 16. 1. 2021 - 09:01)

Jen doufám, že tento sloh není dílem literárně nadaného honiče, ale skutečné ženy, protože jsem tomu věnoval už tolik času, to tady přelouskat. Pokud je to dílem fantazie ženy, není to vůbec špatné, čte se to hezky. Pokud je to celé pravda, či alespoň polopravda či jen touha po uskutečnění takového vztahu s bratrem, spěje to zákonitě k něčemu hlubšímu, možná i k incestnímu vztahu. S mou starší sestrou jsem to ve svých fantaziích viděl a cítil podobně, bohužel to nikdy nebylo realizováno, což je docela škody. Nicméně takové představy mi v pozdějším věku hodně sexuálně pomáhaly k dobrým výkonům.

Návštěvník (So, 16. 1. 2021 - 02:01)

Mně na tom rozptyplují ty nepřesnosti a tak se nedokážu vžít do poměrně asi dobře napsané povídky, když si odmyslím sourozence. Ten kluk stál ve sprše nebo ležel ve vaně? Protože jestli ležel ve vaně, jinak si nedokážu představit jak někdo dává kolena k ramenům ve stoje, tak s koleny u ramen mu fakt zadek roztahovat nemusela, protože víc by to nešlo. V případě, že seděl ve sprše s rozcapenýma nohama, jak mu holila zadek?

Návštěvník (So, 16. 1. 2021 - 02:01)

Už jsen v obraze. Ležel ve sprchovém koutu na zádech. S koleny u ramenou, ale v předchozí povídce se styděl za řiť. Když má nohy u ramen, těžko se může za něco stydět, už vše vybalil. Z minulých povídek mám bohužel pocit, že to napsal chlap. Chybí jí ženské myšlení. Pokus tam je, ale slabý. Nebo je ta dívka nezkušená, tak píše poněkud nesmysly. Ale to by musela být hodně nezkušená.

haha (So, 16. 1. 2021 - 00:01)

ty jsi taky dobrej magor :)))

nech ji, (So, 16. 1. 2021 - 00:01)

to je naše nová úchylka. Ale talent má, to jo.

Jana (Pá, 15. 1. 2021 - 23:01)

No tak to mě těší. Před chvílí jsem sem vlezla, protože vidím cizí příspěvek, abych sem dala pokračování a koukám, že nikdo nereagoval. Já si to píšu vždycky předem, protože když se na tom nadřu, tak nechci, abych nějakým kliknutím zpět o to přišla. Už se mi to dřív stalo a měla jsem vztek. Tak pište, co si o tom myslíte. Je vůbec správné o takových věcech psát? Zjistila jsem, že i když si nějaké detaily v tom příběhu v konceptu dokreslím, pak mám i chuť to zkusit. Když si pak troufnu, tak se to skutečně povede. Ony totiž holčičí touhy často souzní s těmi klučičími, akorát to většinou jeden druhému neřekne. Když to napíšu o pár dní pozdějc, tak už je to pravda. Doufám, že i vás můžu inspirovat. Za chvíli si to naposled přečtu a dám to sem.

Vvv (Pá, 15. 1. 2021 - 23:01)

Me touhy jsou pak take veci kdyz to ctu:)

Remča (Pá, 15. 1. 2021 - 22:01)

Taky za mnou jednou přišel můj brácha 13 let a že jestli mu roztáhnu že mi vylíže pekáč .Mi bylo tenkrát 17 a ze svoji hlavy to neměl .Zeptala jsem se kdo mu to tak poradil s tím pekáčem .Ten kluk co se tady před měsícem přistěhoval že jestli to tobě řeknu že mi dá svést na závodničce .Po škole jsem si počkala až půjde ze schodů dolů a dostal takovou facku až sednul na prdel. A byl pokoj od takového blbečka.

Reklama

Přidat komentář