Reklama

Incest

Návštěvník (Pá, 15. 1. 2021 - 20:01)

Spíš někdy mám výčitky že po ní toužím

Darina (Čt, 14. 1. 2021 - 17:01)

Bylo mi 17 a brachovi 15 nikdy jsme před sebou neměli tajnosti ani v intimním životě chodili jsme kolem sebe nahatí a vůbec žádný problém . Až jednou jsme byli sami doma rodiče jeli na tři dny pryč a bratr přišel za mnou na radu že si přivede spolužačku a kdyby k něčemu mělo dojít ať mu poradím co a jak má udělat. Tak jsem se obětovala po sprše jsem si sedla na gauč jen v županu a opřela se o zeď .Zavolala bratra ať si sedne na stolek vedle mě pomalu roztáhla nohy a prsty si roztáhla pysky a názorně mu ukázala co je poštěváček a jak si sním pohrát aby holka měla s toho dobrý pocit , pak jsem mu vzala ruku a položila na pipinu a prst jsem mu zasunula do pochvy a začala tam s ním jezdit až jsem se udělala . Ten byl s toho tak vyjevený že si myslel že se mi něco stalo jak jsem se trošku probrala tak jsem mu ještě dala líznout pičky ať ví jak chutná . To mu už ocas stál jako kůl a tak jsem mu dovolila ať se mi vystříká na prsa po pěti stažení a natažení předkožky mě postříkal jak starý chlap . Pak jsme se šli umýt a ve sprše mu říkám to bylo vše a nezapoměň na kondom ať není maras. Vše dopadlo na jedničku. -V sobotu jsem to i trošku slyšela jak tam v pokoji dovádějí .Když se z bráchou sejdeme tak na to vzpomínáme a zasmějeme se tomu už je to 15 let.

Petr (Pá, 15. 1. 2021 - 07:01)

... příjemné vzpomínky, zážitky mohou přibývat...

Z (St, 13. 1. 2021 - 00:01)

Už za nedlouho nastane konec všeho! Dobrou noc.

Martina (Út, 12. 1. 2021 - 15:01)

To co píše Darja se mi taky stalo .Můj syn se sám předváděl jakého má lulana . Když jsem se sprchovala přišel do koupelny nahý že se jde oholit a lulin mu stál jak vařecha v omáčce .Tak jsem se osušila a šla do pokoje si ostříhat nehty ,na gauči jsem si dala nohy od sebe a on přišel sedl si naproti do křesla začal si ho honit .Jen jsem mu řekla že ať nepostříká sedačku. On se postavil a sed si vedle mě na gauč a bez ostychu mi zajel mezi nohy to jsem už nevydržela a svlíkla župan a řekla posluž si a nastavila mu pipinu lehl si na mě že už ho tam strčí a v tom mě postříkal od hlavy až přes kozy až na chlupy na pipině. Od té doby jsem měla klid bylo to takové naše tajemství.

Dvz (Pá, 15. 1. 2021 - 15:01)

Vědět, že se moje matka takhle zachová, neváhal bych..

Návštěvník (Pá, 15. 1. 2021 - 18:01)

Také sem na ni svým způsobem fixovan

David (Út, 12. 1. 2021 - 19:01)

Já už bych ti nedal pokoj a musel bych tě furt mrdat. I teď se mi postavil.

Petr (Út, 12. 1. 2021 - 17:01)

Martino řešila jsi to elegantně ...ale:
mohl do tebe zajet , zažila bys několik vteřin štěstí , ucítila jeho semeno....
Nebo tam riziko nebylo ?

Vvv (Út, 12. 1. 2021 - 16:01)

To je hezke taky bych chtel takovou mamku.

Vvv (Út, 12. 1. 2021 - 13:01)

Kazdy den se delam do mamy kalhotek miluji to!!

Darja (Út, 12. 1. 2021 - 08:01)

Tak jsem si všimla že syn mě okukuje třeba když se koupu nebo převlíkám tak schválně chodí do koupelny a do pokoje když jsem nahá. Mám 37 mu je 15 ale péro má už jak dospělák tak počítám sedmnáct centimetrů a pět v průměru . Viděla jsem ho když si ho v koupelně honil. I když mám občas sexuální půst tak nevím jestli bych do toho šla kdyby na to přišlo a chtěl by se mnou souložit . Asi bych se pořádně vyhonila pipinu vibrátorem.

Návštěvník (So, 6. 11. 2021 - 03:11)

Mam.18.a tuzim po zene,ktora spozna realny orgazmus a nie 4 krat.podme a prekonajme svoje tuzby

Návštěvník (So, 6. 11. 2021 - 03:11)

Mam.18.a tuzim po zene,ktora spozna realny orgazmus a nie 4 krat.podme a prekonajme svoje tuzby

Honza (Čt, 30. 9. 2021 - 13:09)

maminko moje já bych chtěl mít s tebou sex

Petr (Út, 12. 1. 2021 - 11:01)

.. když si všímáš jakého má ptáka tak tě asi zajímá... poměrně hodně matek zaučuje své syny. Možná to berou jako jednu z posledních věcí co je mohou naučit. A pro sebe- kde jinak najde mladičkého kluka který jí bude obdivovat a ona si může neomezeně hrát se stále nadrženým ptákem.
Nemluvě o tom, že nemusí používat hračky a může se nechat ukojit téměř kdykoliv.

Návštěvník (St, 13. 1. 2021 - 21:01)

Zajímalo by mě kolik takových opravdu existuje, já si myslím že hodně kluků by chtělo aby se něco takového stalo

Návštěvník (Pá, 15. 1. 2021 - 08:01)

Takových kluků-mužů bude hodně, zvláště v dnešní době když mají jen minimální opravdový fyzický sociální kontakt s opačným pohlavím. Pak jim nezbývá nic jiného než honit brko u netu a upínat se s myšlenkami skutečného sexu k vlastním matkám ve kterých vidí ženy a které jsou jim nejblíže.

Návštěvník (Pá, 15. 1. 2021 - 13:01)

Přirozeně muž touží po ženě, rodině dětech ne každému se ale vtomto daří, a mohu potvrdit že v takovém případě je přirozené když mu toto nahrazuje matka, ke které má nejblíže. Asi proto tolik chlapů píše že by chtěli sex s matkou, zkrátka jim chybí ženská a maminky sou v našich očích stále sexy

Návštěvník (Pá, 15. 1. 2021 - 13:01)

Jsou doma každý den, oblečené někdy víc někdy méně, někdy vůbec. Kluk kolem 15 let zákonitě začne toužit. Někdy to lze řešit jednoduše jednou provždy . Ale pokud je žena doma trvale neukojená , proč se zbavovat příležitosti k uspokojení.
Se svou tchýní jsem souložil do jejích cca 60 let. Zvlášť po přechodu byla velmi náruživá a vůbec neřešila s kým a proč. Prostě přišla příležitost.

Reklama

Přidat komentář