Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Pá, 15. 1. 2021 - 16:01)

Ahoj Fernando, podívej se na webovky Nakupy Polsko.cz. Zkouším po x té odesílat...a nejde mi to... :(. Jak ráda bych pomohla...

(Tohle psala Kaca Farnandovi, Lallo.) A da se tam dlohleda i lekarna, s kterou ta firma Nakupy..spolupracuje. Jeste jsem se k tomu nepropracovala, ale o vikendu to zkusim

-Aleš- (Pá, 15. 1. 2021 - 15:01)

Nevím jestli pro nemocné lidi je vakcína bezpečná. Na ten odkaz dole je možné argumentovat, že vždycky někdo umře, ale je to to stejný jako když se napíše, že někdo umřel s covidem. Těm mrtvým je jedno jaká byla příčina smrti. Ale jako kdyby ta vakcína byla hlavně pro zdravé. Můžete mi nadávat jak chcete, ale jsem přesvědčen, že jde jenom o byznys

https://cnn.iprima.cz/ockovani-proti-covid-19-muze-byt-pro-starsi-nemocne-lidi-riskantni-varuji-norsti-vedci-17177

Miluna (Pá, 15. 1. 2021 - 16:01)

Přesně.Opět stejný pocity Alešku.Já si říkam že v nejmenšim tu umělou sračku vypustili aby pak z toho měli zajištěnej kšeft.V nejmenšim.Ještě nevíme co se z toho může vybrvit dál.Jakej hnusnej podvod vymyšlenej na svět.Už sem zase v garáži.Každej den úklid-garáž.Do zblbnutí!! Tohle je už je fakt příšernej život,už uplně o hovně.Už mi to ani v té garáži nebaví.Mě už nebaví vůbec nic.I muj kluk už je zpruzenej a mrzutej že už na mě vyjíždí i on! Už sem jim doma potřebná jen skrz žrádlo.Nemam už kde být.Ota ten na to taky už sere.Se mi bojí už nebo co kurva! Přitom kdyby věděl co se ze mě snaží Sergej doma udělat.Uplně nějakou submisivní štětku,jenže jde to proti mýmu nastavení,takže nevim jestli mi nerupne v kouli.

lalla1 (Pá, 15. 1. 2021 - 16:01)

Ano, Aleši, je jim to jedno. Jen ještě nemuseli zemřít :(

Miluna (Pá, 15. 1. 2021 - 15:01)

Alešku skvěle napsaný,život fraška,ironie.Jsou to docela i moje pocity.Kdyby se mi někdo zeptal jestli bych se chtěla ještě narodit tak řeknu že určitě ne.Kači když pocitově je pro mě Covid jen nějaká zástěra,pozadí něčeho.Muj pocit mi nedovoluje věřit tomu jak nám to prezentujou.A beru to tak ať se stane co má se stát.Schovávat se pořád donekonečna nejde.A tak nechci píchat do sebe něco nevyzkoušenýho.Jinak nic neberu,jen někdy Rivotril.Ani chlast už nějak ne a ani nic jinýho.

Návštěvník (Pá, 15. 1. 2021 - 12:01)

Lze udělat paralelu ke každoroční výrobě chřipkové vakcíny, kdy se v zimě a na jaře vybere vhodný kmen do vakcíny pro příští sezónu, přes léto se musí vyrobit a distribuovat do celého světa a od podzimu se očkuje.

Kača (Pá, 15. 1. 2021 - 11:01)

Alice, přeji ti krásný sváteční den, hlavně pohodu a zdraví :). Snad sem někdy nakoukneš...

-Aleš- (Pá, 15. 1. 2021 - 08:01)

https://www.youtube.com/watch?v=xR3tgxrKrWA

-Aleš- (Pá, 15. 1. 2021 - 08:01)

Toho radního a jeho předbíhající manželku by měli naopak odměnit. Vždyť plno lidí se nechtělo nechat očkovat nevyzkoušenou vakcínou, ale když vyšel článek o té statečné paní, která šla přednostně, tak každej nadává jak si to vůbec může dovolit a že oni mají na vakcínu větší nárok. Ta paní si zaslouží státní vyznamenání za propagaci očkování a zato, že se lidi hromadně přihlašují do registru :-)

Kača (Pá, 15. 1. 2021 - 11:01)

Budu to brát jako ironii ;).

-Aleš- (Pá, 15. 1. 2021 - 11:01)

Pro mě je život na tomhle světě jedna velká fraška a ironie, takže jsem to myslel tak, jak jsem to napsal :-)

Kača (Pá, 15. 1. 2021 - 11:01)

Jsi rebel! :)

Miluna (Pá, 15. 1. 2021 - 08:01)

Alešku já nevěřim že Češi jsou v Covidu nejhorší z celého světa,to musí být nějaká blbost.Připadá mi to že Češi a Slováci byli vybráni jako pokusný myši na neotestovaných vakcínách,proto teď dělaji kampaně.A ze zahraničí ty nežádoucí účinky třes celého těla a skřivená tvář,sem tam úmrtí.A výsledek je že člověk má být nakažlivej dál.Takže kdybych si to nechala píchnout tak pro rodiče budu nebezpečná dál,kteří se očkovat nechtěji.Ráda přenecham svojí dávku někomu jinýmu.

Kača (Pá, 15. 1. 2021 - 11:01)

Milu, nejsi na pohádky stará? Očkuje se v celé Evropě. U nás asi nejméně... Přečti si jak jsou proočkovaní v Izraeli...A udivuje mne, že se bojíš vakcíny, ale alkoholu, drog a toho Tritica (neznám přesný název) se nebojíš...Počty nakažených zvolna klesají, tak se snad dočkáme klidného léta. A znovu opakuji, vakcínu ti nikdo nenutí, tak z ní neměj strach. Ahoj.

-Aleš- (Pá, 15. 1. 2021 - 11:01)

Alkohol a drogy jsou prověřené staletími, během kterých je lidi užívali, na rozdíl od rychlokvašky ve vakcíně.

Kača (Pá, 15. 1. 2021 - 11:01)

Ano, jsou prověřené, tak jsou bezpečné...Nic, nebudu vám zasahovat do diskuse, chtěla jsem jen Alici popřát k svátku. Mějte se oba hezky...

Kača (Pá, 15. 1. 2021 - 11:01)

...raději napíšu "po celém světě"...aby to tak nebilo do očí :))

-Aleš- (Pá, 15. 1. 2021 - 08:01)

Vidím to stejně jak píšeš v druhé půlce příspěvku. Stejně jako ty nebudu sobec a nebudu chtít aby se kvůli mně plýtvalo vakcínou.

Miluna (Pá, 15. 1. 2021 - 09:01)

Takže taky jí přenecháš? I za cenu že nás nebudou chtít někam pustit? Já jo.Protože to beru jako vydírání a v minulosti sem měla ošklivý reakce na nějaký léky,takže jí přenecham.

-Aleš- (Pá, 15. 1. 2021 - 09:01)

Vypadá to, že o očkování je obrovskej zájem, co jsem teď četl. To je pro nás dobrá zpráva, protože pokud bude dostatečnej odbyt vakcín a tím pádem dobrej kšeft, tak by to lidem nemuseli nutit tím, že je nějak zásadně omezí na svobodě. A jestli půjde jenom o možnost vycestovat do zahraničí, tak to je mi jedno. Já jezdím nejdál na Vysočinu.

Reklama

Přidat komentář