Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Pá, 15. 1. 2021 - 09:01)

Já bych to zahraničí oželila,bez toho se taky obejdu.Nebo jestli je možný že obvoďák vystaví doklad proč nemůžeš být očkován? Mam u něj zaznamenaný reakce na různý léky proto se mi nechtělo brát ani Antidep,natož tohle.

Milčo, (Pá, 15. 1. 2021 - 12:01)

to že jsi alergická třeba na acyplpirin neznamená, že se nemůžeš nechat očkovat. Ale on to tvůj praktik vyhodnotí. Ale budeš to mít blbý, jsi HIV takže pravděpodobnost těžkého průběhu když s nakazíš a hlavně bude omezeno tvoje fungování venku jako všem neočkovaným.

Návštěvník (Pá, 15. 1. 2021 - 13:01)

Jestli nehodlá cestovat po světě nebo pracovat u pozitivních, vakcína snad není povinná. Až otevřou bary samozřejmě tam bude moct jít. Jen nevím, proč se hiv pozitivní člověk nehlásí o vakcínu, když nemoc pro ni může byt smrtelná. Nebo z ní udělat mrzáka

Jirka (Čt, 14. 1. 2021 - 13:01)

Takze Kaco je to jeste horsi nez nam rikaji v mediich? Pils co ti je? Neco s pritelem? A jak jste tu nekdo vytahl minulost, to se nepovedlo.Slo tam o moje dite.

Kača (Čt, 14. 1. 2021 - 20:01)

Ahoj Jirko, situace není vůbec dobrá. Ale, říkám si, pořád je to zvládnutelné, když lidé budou mít rozum... V médiích jde spíše o to, že se nějak nedokáží sjednotit...buď se tváří, že vše je pod kontrolou, klid, pohoda a pak opak, že mrtvé v nemocnicích málem vyhazují oknem...A lidi v tom mají zmatek a hádají se...Proto mě zaujal ten rozhovor s naším ředitelem, že byl napsaný velice slušně, s citem a pravdivě. Teď k tomu všemu začaly hádky o vakcíny...to si ješte užijeme. Tady u nás se už řeší očkování manželky našeho exprimátora, na které neměla nárok, a já už se bojím vlézt na FB... tolik nenávisti. Jsem také ráda, že děti vás mají oba... To je dobrá zpráva a těch si v této době cením :). Měj se co nejlépe a pozdravuji Alici...

lalla1 (Čt, 14. 1. 2021 - 14:01)

Jak se daří Jirko? Co děti, dohodli jste se nějak s Alicí? Pozdravuji

Jirka (Čt, 14. 1. 2021 - 14:01)

Jo dohodli Lallo.Stridame se o ne oba.Alice bez nich dlouho nevydrzela, bylo to jen docasny.Jinak jde to, ale je to jen kvuli nove parnerce.A jak ty? Dik za optani.A zajimala by me Pils, co s ni je.Preci jen uz se tady zname dlouho.

lalla1 (Čt, 14. 1. 2021 - 14:01)

Tak to je dobře. Alice je máma...Ráda čtu, že máš vztah a že ti vydržel. Pils se tady ozvala, na email ne, ale asi má zlé období, ona ví, že tady jsme i pro ni.

Jirka (Čt, 14. 1. 2021 - 15:01)

Prave, skoda Lallo ze se Pils nesveri.Rikal jsem si jestli neco neni s jejim partnerem. Ja tu znam Pils vestsinou jako optimistku,tak jsem si rikal co ji trapi.S novou partnerkou si rozumim.Neni to sice krasna blondynka ale ani ne obezni semetrika,jako byla ta prvni.Konecne normalni prumerna hodna zenska.

Kača (Čt, 14. 1. 2021 - 12:01)

Z FB od Veroniky: Je sobotní noc... Společně s mými kolegy stojíme v tyvekach, v těch skafandrech které nás chrání proti té “obyčejné chřipečce”... na jednom oddělení nejmenované nemocnice u nejmenovaného pacienta (ať zachovámé GDPR).
Pacient je COVID +, asi jako 90% lidí, kteří teď potřebují naši pomoc. Není to žádný stařík, je to člověk okolo šedesátky.
Pán se bude intubovat, jeho tělo je už vysílené tím svinstvem, o kterém stále někteří tvrdí, že neexistuje. Nezvládá už dýchat sám ani s podporou kyslíku, bude se převážet do vyššího zdravotnického zařízení, jeho stav se dá označit jako velmi vážný.
“Dáme Vám rouru do krku a převezme Vás jinam, tady už pro Vás nemáme ventilátor” zní k pánovi.
Je to velkej, statnej chlap, budící respekt. Otevře oči a... ten velkej, statnej chlap začne plakat.
Jdu k němu, chytnu ho za ruku a říkám mu v tom podělaným skafandru... “Podívejte se na mě... všechno dobře dopadne jo? Slibuju!”...
Pán kývne... zavírá oči, anestezie začíná působit, intubuje se a já tuším, že tohle bylo nejspíš to poslední v životě, co tenhle pán slyšel...
——————————————————————————
Proberte se lidi! Může to být někdo z Vašich blízkých...
A k politikům, kteří se bijí do prsou a říkají, jak je situace stabilizovaná, čísla jsou optimistická a přetížení nehrozí, bych vzkázala asi jediné... doporučuji “stáž” v kterémkoliv kraji na kterékoliv záchrance nebo v kterémkoliv COVID oddělení, kde se starají o pozitivní pacienty. Je to stejný výsměch, o jaký se postarali hrdinové na demonstraci. Je mi z nás smutno.

#zprvnilinie

povídkáři (Čt, 14. 1. 2021 - 10:01)

Vážení!!!!! Mám pro vás PM neboli SZ. Vzkazuje vám naše šéfová, že vás včetně odpíračů rouš,,,, ech povídek bude žalovat. Toho kdo sem Obohacení evropského fondu zkopíroval bude žalován na OSA (ochranný svaz autorů) pro porušení autorských práv a zbytek za nesprávný manipulativní výklad, šíření poplašné zprávy neboli Hoaxu. .....Co se týká té skopírované citace Dobytka a vaší Miluny, šéfová vzkazuje, že se k žalobě mohou připojit. A my odpoledne vložíme jemnou Povídku, která případ Jituny a Dobytka ....Všimli jste se, že nevinná povídka zaujala víc než drsné citace ? C se to s tebou děje, čtenářská obce? Díky popírači i vysvětlovači, vše zlé je k něčemu dobré.

Návštěvník (Čt, 14. 1. 2021 - 11:01)

Čtenářskou obec zarazilo, že někdo vytáhl ten nejtěžší kalibr. Ale chápu, že paměť nemusí bejt silná stránka všech.

-Aleš- (Čt, 14. 1. 2021 - 10:01)

https://www.google.cz/maps/@32.0425859,-112.7944483,3a,61.7y,251.82h,97.94t/data=!3m6!1e1!3m4!1seB0F3WIz8LbZJAMfBn1Xdg!2e0!7i13312!8i6656

-Aleš- (Čt, 14. 1. 2021 - 10:01)

Já mám rád pouště Arizony, někdy si takhle po ní virtuálně jezdím.

bianka (Čt, 14. 1. 2021 - 08:01)

Jooo Nohavica.:-) Taky moje krevní skupina. A je dokonalý jako vždy. Ani písnička s Hip Hopem mi nevadila. Díky Mio. Jinak souhlasím s anonymem /13. Leden 2021 - 23:06./ Ale jen v tom, že každý vidí v povídce, co chce.

-Aleš- (Čt, 14. 1. 2021 - 07:01)

Aha, takže zkopírovaná povídka nikoho nezajímala, možná ani nevěděli čeho se týká, jako třeba já, do té doby, než to indián a spol. začali rozmazávat. Tady je vidět, že jenom čeká na záminku aby se mohl realizovat a napadat lidi, kteří udělali tu chybu, že odhalili svoje soukromí. O něm víme jenom to, že si přečetl všechno.

-Aleš- (Čt, 14. 1. 2021 - 07:01)

Já nevím kde vidíte nějakou povídku? Tedy jednu povídku vidím, ale ta se tváří neutrálně, to ostatní nepsali povídkáři, ale samotní přispěvatelé. Taky jsem si všiml, že indián vždycky vyleze zpoza kaktusu v Arizoně jenom když se tady objeví něco kontroverzního, aby to tady usměrnil, o normálních věcech zřejmě diskutovat neumí.

Mia 22 (Čt, 14. 1. 2021 - 11:01)

.

Návštěvník (Čt, 14. 1. 2021 - 10:01)

Za indiány se nás tu vydává víc. Ale nevím jestli to chceš pochopit. Jeden člověk to není. Ale ok, můžu se já i ostatní vrátit k nickům různých Sledujících, Čtenářů, Kolemjdoucích, Pozorujících, Anonymů nebo zůstat zkrátka Návštěvník. Aby vás z těch indiánů netrefilo. Jinak si odporuješ, povídka že je neutrální? A hned na to, že někdo vyleze jen když se tu objeví něco kontroverzního? Bordel máš v hlavě. Ale to vlastně není žádná novina

-Aleš- (Čt, 14. 1. 2021 - 06:01)

Mio, dík za odkaz, tohle jsem od Nohavici neznal. To je hodně silnej text, taky mně z toho běhá mráz po zádech.

Reklama

Přidat komentář