Reklama

prvni masturbace

Tom (Pá, 19. 2. 2021 - 19:02)

Ahoj nechtěl by někdo si společně za masturbovat někde venku bydlím v Pardubicích a je mi 13 nejsem úchyl popřípadě pište na 739250223

Z (Pá, 5. 3. 2021 - 12:03)

Z

tomas (St, 24. 2. 2021 - 22:02)

ahoj napis sem svuj email ozvu se ti

Tom (Pá, 26. 2. 2021 - 18:02)

Pardon tak jedině normálně přes esemesky

Tom (St, 24. 2. 2021 - 22:02)

Sorry ale přes mail nemůžu nejlépe přes WhatsApp nebo mesenger

Katka (Po, 15. 2. 2021 - 06:02)

Určitě si nevzpomenu, kdy to bylo poprvé. Ono to ani nejde tak říct. Co vím, tak jsem si s ní hrála už od školky. Matně si pamatuju, to mi bylo tak 6 a dávala jsem v pokojíčku pozor, aby náhodou nevstoupila mamča. První orgasmus jsem měla brzo v jedenácti. Je to už skoro 6 let a doteďka jich bylo nepočítaně. S klukama se spíše jen kamarádím a to hlavní na co se těším,je onanie. Není nad to, můžu li si to dělat sama. Sebeuspokojování mám dokonale propracovany a vím, že kluk by mě rozhodně tak neudělal, jak se udělám já sama.

děda Jirka (Pá, 9. 7. 2021 - 14:07)

Nechtěla by ses někdy dívat po domluvě? Kdyžtak pisni na mé [email protected]

anonimko xd (Ne, 14. 2. 2021 - 23:02)

tak už něco pište nějaká aktivita ne ? plzzzz

RGB (Ne, 31. 1. 2021 - 10:01)

Kdyby nějaká holka chtěla pokecat o masturbaci apod. Piště na Gmail: [email protected]

RGB (Ne, 31. 1. 2021 - 10:01)

*Pište

Petra (Po, 18. 1. 2021 - 06:01)

Zacala jsem asi v 8.Postupne jsem objevovala sve telo.Prsty mi klouzaly do dirky.Ve 13 jsem objevila mamin robertek.Zacala jsem ho tajne pouzivat,kdyz nebyla mama doma.Pokazde jsem ho pak umila a vratila aby mamka nic nepoznala.Ale jednou me snim nachytala.Zrovna kdyz jsem ho mela v dirce.Byla jsem zady a vsede jsem ponem klouzala a vyklouznulmi.Kdyz jsem si ho tam zas chtela zasunout,mamka ho vzala a rekla ze mi ho podrzi a by mi nevykloz.Lekla jsem se a rychle se oticila na zada a zakrila se.Zacla jsem se ji omlouvat ze jsem ji ho vzala.Ale ona to chapala.Jak jsem tam tak lezela zeptala se zda mi ho tam muze zasunout.Syce jsem se predni trochu studela,ale dala jsem ruku stranou a roztahla znova nohy.Olizla ho a zasunula do dirky.Zacla snim pomalu kmitat.Pak jsem ucitila jeji jazyk jak mi lize postevacka.Zacla jsem se kroutit a to uz se nedalo vydrzet a zratka jsem se udelala.Pak me mama polibyla a odesla.Druhy den mi koupila vlastni robertek.Tet je mi 19 a uzivam si snim do dnes.

deda Jirka (Pá, 9. 7. 2021 - 14:07)

Nechtěla by ses někdy dívat po domluvě? Kdyžtak pisni na mé [email protected]

Pablo 82 (Pá, 16. 4. 2021 - 18:04)

No ty jo.
Sice docela zvláštní,ale věřím ,že dost nádherné.
Stalo se to ještě někdy po tom,nebo jen jednou,že ti máma takhle nádherně pomohla???
Případně oplatila jsi jí to někdy???

Z (Po, 18. 1. 2021 - 09:01)

Z

oliver (Ne, 17. 1. 2021 - 21:01)

Já sem začal honiť od 13tich vzpomínám si ze to bilo keď mama bila někde pryč a ja zas bil na držený ale neviděl sem jak se kurva uspokojit ale rozhodl sem se udelat si vanu a tam to prislo orasmus ako bomba ja sem si pak dlouho ještě myslel ze sa to da len vo teple vode XD. pak ked sem bil raz u babički tak sem tam nemal kouvle honit vích bite tak sem si vzal lavor a teplu vodu v petce a selsem si vihonit negde k Řece do soukromi boli to zajímave amater casi. mimichodem ted je mi 14 sorry za moji gramtyku

Petr Suchý (So, 16. 1. 2021 - 21:01)

Ahoj, jsem 14. letý nadrženec. Kdyby někdo z kluků nebo holek chtěl napsat, pobavit se o masturbaci, našich rozkrocích a sdílet fotky, tak pište.
Nejlíp 13-15 ale kdyby někdo hodně malý chtěl naučit honit není problém.
Nabízím: - fotku penisu jak vklidu tak stojáka
- fotku s přetaženou předkožkou
- fotku varlat
- video (strip, honění, výstřik,)
- fotky v trenkách
- fotky a videa na přání
Můj penis má cca 15 cm, holím se. Rád spím nahý.
Kdyby měl někdo zájem ať pošle intimní fotku na ig: petr.suchy14

Marcela (Pá, 15. 1. 2021 - 08:01)

Já začala masturbovat ve čtrnácti už naplno až ze mě tekla kundí štáva potokem . Pak jsem si našla doma mámin vibrátor a jak nebyla doma tak to byla jizda. Až mě jednou s nim načapala jen mi řekla ať ji ho pak až se udělám vrátím na misto a zavřela dveře . Druhý den mi koupila taky vibrátor ještě větší a výkonnější.

děda Jirka (Pá, 9. 7. 2021 - 14:07)

Nechtěla by ses někdy dívat po domluvě? Kdyžtak pisni na mé [email protected]

Karel (Pá, 15. 1. 2021 - 09:01)

Marcelo, a jak často masturbuješ? A kdy jsi masturbovala naposledy?

J (Čt, 14. 1. 2021 - 19:01)

Já v 5 letech. Samozřejmě jsem nevěděl, že je to masturbace. Ale moc se mi líbilo si s ním hrát, zvětšovat si ho a stavět. Naučila mě to paní doktorka na dětské prohlídce. Pořád si to pamatuju. Byl jsem tam s tatínkem, a postavili mě na stůl. Bylo to něco jako úzký pultík. Tatínek byl zezadu, trochu mě držel a paní doktorka byla zepředu, nahonila mi ho a přetahovala kůžičku. Moc se mi to zalíbilo a hrál jsem si s ním potom hodně často. Když potom v pubertě přišel výstřik, tak mě to dost překvapilo a pořádně jsem nevěděl co to je. Internet nebyl a od rodičů jsem se taky nic nedověděl.

Reklama

Přidat komentář