Reklama

Incest

Vvv (Út, 12. 1. 2021 - 13:01)

Kazdy den se delam do mamy kalhotek miluji to!!

Darja (Út, 12. 1. 2021 - 08:01)

Tak jsem si všimla že syn mě okukuje třeba když se koupu nebo převlíkám tak schválně chodí do koupelny a do pokoje když jsem nahá. Mám 37 mu je 15 ale péro má už jak dospělák tak počítám sedmnáct centimetrů a pět v průměru . Viděla jsem ho když si ho v koupelně honil. I když mám občas sexuální půst tak nevím jestli bych do toho šla kdyby na to přišlo a chtěl by se mnou souložit . Asi bych se pořádně vyhonila pipinu vibrátorem.

Návštěvník (So, 6. 11. 2021 - 03:11)

Mam.18.a tuzim po zene,ktora spozna realny orgazmus a nie 4 krat.podme a prekonajme svoje tuzby

Návštěvník (So, 6. 11. 2021 - 03:11)

Mam.18.a tuzim po zene,ktora spozna realny orgazmus a nie 4 krat.podme a prekonajme svoje tuzby

Honza (Čt, 30. 9. 2021 - 13:09)

maminko moje já bych chtěl mít s tebou sex

Petr (Út, 12. 1. 2021 - 11:01)

.. když si všímáš jakého má ptáka tak tě asi zajímá... poměrně hodně matek zaučuje své syny. Možná to berou jako jednu z posledních věcí co je mohou naučit. A pro sebe- kde jinak najde mladičkého kluka který jí bude obdivovat a ona si může neomezeně hrát se stále nadrženým ptákem.
Nemluvě o tom, že nemusí používat hračky a může se nechat ukojit téměř kdykoliv.

Návštěvník (St, 13. 1. 2021 - 21:01)

Zajímalo by mě kolik takových opravdu existuje, já si myslím že hodně kluků by chtělo aby se něco takového stalo

Návštěvník (Pá, 15. 1. 2021 - 08:01)

Takových kluků-mužů bude hodně, zvláště v dnešní době když mají jen minimální opravdový fyzický sociální kontakt s opačným pohlavím. Pak jim nezbývá nic jiného než honit brko u netu a upínat se s myšlenkami skutečného sexu k vlastním matkám ve kterých vidí ženy a které jsou jim nejblíže.

Návštěvník (Pá, 15. 1. 2021 - 13:01)

Přirozeně muž touží po ženě, rodině dětech ne každému se ale vtomto daří, a mohu potvrdit že v takovém případě je přirozené když mu toto nahrazuje matka, ke které má nejblíže. Asi proto tolik chlapů píše že by chtěli sex s matkou, zkrátka jim chybí ženská a maminky sou v našich očích stále sexy

Návštěvník (Pá, 15. 1. 2021 - 13:01)

Jsou doma každý den, oblečené někdy víc někdy méně, někdy vůbec. Kluk kolem 15 let zákonitě začne toužit. Někdy to lze řešit jednoduše jednou provždy . Ale pokud je žena doma trvale neukojená , proč se zbavovat příležitosti k uspokojení.
Se svou tchýní jsem souložil do jejích cca 60 let. Zvlášť po přechodu byla velmi náruživá a vůbec neřešila s kým a proč. Prostě přišla příležitost.

Petr (Čt, 14. 1. 2021 - 07:01)

Samozřejmě , kdo z nás v jistém věku nepokukoval po holkách v rámci rodiny.
Dnes pokukuji také...jak to těm mladým sluší. Popravdě nenechávají mne úplně v klidu

Steve (Po, 11. 1. 2021 - 01:01)

Nic moc ... :-/ Naopak, mladé maso je nejlepší. K čemu jakýsi zcvrklý zemák?

Návštěvník (Po, 11. 1. 2021 - 11:01)

:-)))))))

David (Čt, 7. 1. 2021 - 17:01)

Tak dej vědět, kde takové fórum je..

Honze (St, 6. 1. 2021 - 22:01)

Moje mami je podobná p. Boudové a má ještě určitě o číslo větší prsa, tak se není čemu divit že mě pomyšlení na sex s ní pořád rajcuje. Kdo by nechtěl šukat takové baby tak je idiot.

Richard (Čt, 7. 1. 2021 - 08:01)

Šukat by chtěl každý kdo má ocas v kalhotách. Ale to není vše.
Proto je vhodné mít partnerku která tyto tlaky a touhy eliminuje a zklidní tě.

Dvz (St, 6. 1. 2021 - 20:01)

Já jen na matku pomyslím a už mi stojí.

Jana (St, 6. 1. 2021 - 13:01)

To by mě nenapadlo, o čem budu psát. Představte si, že brácha koupil vibrátor a dal mi ho tajně (neoficiálně) pod stromek, ale až druhý den, když ho nikdo neviděl. Prý se hodí na prostatu i bod G, je to jen taková tyčka se zahnutou hlavičkou. Je na baterky a jen to srandovně vrní. Asi to zkusím, ale jen o samotě. Tak ho asi budeme používat oba, protože se umývá snadno. Budeme ho mít schovaný u něj ve skříni mezi učením. Na bod G je prý lepší, protože do zadku se blbě drží. Chce to někoho, aby mu s tím pomohl. A dívá se na mě tak, že je mi všechno jasné. Řekla jsem mu, že strkat něco pod jeho chlupatýho pytla nemám chuť. On na to, že se oholí. Pak jsem o tom něco četla, jak je to účinné. V recenzích na tyto pomůcky chlapi píšou, že přitom řičí blahem. Tak mě to docela láká. Však už jsem psala dřív, že mu ráda občas pomůžu a i jeho zadní dírku dobře znám. Docela mě baví, jak při stříkání pulsuje. Když se to naučím s takovým přístrojem, tak se mi to může v budoucnu hodit.

Richard (St, 6. 1. 2021 - 15:01)

Ahoj Jano, souhlasím s tebou Co se v mládí naučíš... Předpokládám že si pomahate vzájemně. Že kvalitní pomůcky mají pozitivní vliv na sexuální život je dokázáno.

Salcisg (St, 6. 1. 2021 - 09:01)

Dobry den,
Je mi 37 let mám dceru a manželku a letosni svátky s nami slavila i má mamka(60). Už dlouho myslim na to jaké by bylo prožít vášnivý sex s ni. Strašně me vzrusuje když vim ze me vidí naheho.

Reklama

Přidat komentář