Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

korkoklub - kluk (Pá, 15. 1. 2021 - 09:01)

Opakovaně píšu pod různými nicky abych ztěžil práci kazisvětům, tedy ničitelům a trollům. Jako Jana jsem nepsal. Teď budu používat nicky: korkoklub - kluk a korkobdivovatel. Jsem nositelem korkových dřeváků a jejich obdivovatelem a píšu do diskuse, kde je to témou. Je v tom néco špatně?

Návštěvník (Čt, 14. 1. 2021 - 20:01)

Jak se korkokluk rozjede tak blábolí jak Babiš když “cigání”.Chvilku hutori po slovensky chvilku česky,pak trošku jakéhosi karpatského nářečí :-))).Pekně jste toho blbce dneska rozebrali.Ten bude celou noc trojčit v korkáčích :-))

Obdivovatel ko… (Čt, 14. 1. 2021 - 21:01)

Naopak. S humorem vás odrovnal. Celkem dost zajímavých věcí, alespoň mne, naučil.

Návštěvník (Čt, 14. 1. 2021 - 21:01)

Napsal korkokluk pod svým dalším nickem jak je jeho dobrým zvykem.Ať se to rýmuje :-))

Korkobdivovatel (Čt, 14. 1. 2021 - 21:01)

Něco jsme od něj naučili: Tak pokecáme o korkáčích? Pokud ne, jsi obyčejný ubohý troll.

Návštěvník (Čt, 14. 1. 2021 - 20:01)

Ten debil zacal psat jako Marty :-))

Marty (Čt, 14. 1. 2021 - 20:01)

Je zajímavý, že když jsem natrefila na tuhle diskusi, nechápala jsem o čem je vlastně řeč. Sexuálně mě korkáče nevzrušujou, ale chápu, když někoho jo. V práci jsou povinné, po roce fasujeme nový, starý si beru domů. Jak si na ně člověk zvykne, je konec. Teď na pár návštěvách jsem dostala obyčejný pantofle a zjistila jsem jak mě znervózňujou. Tak jsem šťastná ve svých korkáčích, se kterými si můžu na noze hrát a jsou tak krásně pohodlný.

Marty (Čt, 14. 1. 2021 - 20:01)

Je zajímavý, že když jsem natrefila na tuhle diskusi, nechápala jsem o čem je vlastně řeč. Sexuálně mě korkáče nevzrušujou, ale chápu, když někoho jo. V práci jsou povinné, po roce fasujeme nový, starý si beru domů. Jak si na ně člověk zvykne, je konec. Teď na pár návštěvách jsem dostala obyčejný pantofle a zjistila jsem jak mě znervózňujou. Tak jsem šťastná ve svých korkáčích, se kterými si můžu na noze hrát a jsou tak krásně pohodlný.

korkokluk (Čt, 14. 1. 2021 - 20:01)

Toto je můj poslední příspěvek. Odteď, kdokoliv napíše pod jménem korkokluk, tak lže a vydává se za něj falošně! Dostal jsem vás trollové. Na korkokluka jsté byli krátcí!!

korkokluk (Čt, 14. 1. 2021 - 20:01)

Dotyční, co byli tebou napadeni, se radši stáhnou a ty pak obviňuješ z toho korkokluka.

korkokluk (Čt, 14. 1. 2021 - 19:01)

Tak, když tu diskutuji na tému jenom já co tu děláte vy ostatní?

Petr (Čt, 14. 1. 2021 - 19:01)

Čekáme, už bude klid od tebe a tobě podobných.

korkokluk (Čt, 14. 1. 2021 - 19:01)

Lžeš, protože pokaždé, když se tady někdo vyjádří k témě, napadneš ho a píšeš v jeho jménu nezmysly, urážky a pod. Dotyčný se štátne a pak obviňuješ z toho všeho korkokluka. Je to podlé a úbohé...

Návštěvník (Čt, 14. 1. 2021 - 19:01)

Když si budete psát dál a zkrátka ho přeskakovat, nečíst, zmizí. Jedině ignorance na tyto lidi platí. Je to skoro všude stejný. Psát a ignorovat.

korkokluk (Čt, 14. 1. 2021 - 20:01)

Tak uvidíme, jestli máš pravdu. Přestanu psát na tuto diskusi a uvidíme, jestli to tu znova nabyde smysl a pokojné diskuse. Když ne, tak si dobře zapamatuj tento příspěvek, protože tě pak usvědčí ze lži...

korkokluk (Čt, 14. 1. 2021 - 20:01)

To spíš platí na tebe, ty trolle!

korkokluk (Čt, 14. 1. 2021 - 19:01)

Nemusíte čekat, stačí diskutovat na tému:Nosíte rádi korkové dřeváky?

korkokluk (Čt, 14. 1. 2021 - 19:01)

Lžeš. Ničíš diskusi, tím že tady trolluješ.

Návštěvník (Čt, 14. 1. 2021 - 14:01)

On je psychopat.Není schopen rozlišit takže mu ty jeho úchylárny přojdou normální a v pořádku.Dokonce si ten psychouš oniká :-))

korkokluk (Čt, 14. 1. 2021 - 14:01)

Podle vás je psychopatickým projevem psát o nošení korkových dřeváků, v diskusi:Nosíte rádi korkové dřeváky?

Reklama

Přidat komentář