Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Sluníčko (Pá, 15. 1. 2021 - 06:01)

Klárko asi jsem nastydlá hodně. Čůrám a bolí to hodně v pipince a mám teplotu a bolí mě v krku. Čůrala jsem v noci a bolelo to a teď ráno taky. Když to pustím normálně všechno tak to bolí a tak musím čůrat pomalu, ale to moc nejde a to nevydržím a vyčůrám se stejně hodně a bolí to a bolí to i po vyčůrání. Maminka mi prohlídla pipinku,ale že je normální a tak jsem dostala čaj a brusinky a když to bude i dál bolet dojedeme k doktorovi. Klárko to asi bude tím jak jsem včera čůrala a uklouzla jsem do sněhu se svlečenou prdelku a pipinkou a dostal se mi tam sníh.

Návštěvník (Pá, 15. 1. 2021 - 12:01)

nevadi vám, že Klára a Sluníčko je jedna a tatáž osoba.

Návštěvník (Pá, 15. 1. 2021 - 13:01)

Já tady opakovaně Sluníčku domlouvám,aby nedělala blbosti,protože je to holka ve věku Nikoly a jen se chce se srovnávat s Klárou. Nic nevypovídá o tom, že by to měla psát Klára jako recesi snad, proč by to dělala? Tato konstrukce Návštěvníka je dost přitažená a nelogická.

Návštěvník (Pá, 15. 1. 2021 - 14:01)

Proč by to měla psát Klára? Píše to ten, co píše Kláru.

Návstěvník (Pá, 15. 1. 2021 - 14:01)

A tohle je co za pomatenou dedukci ??? Nech se vyšetřit ,Colombo.

Ivan L. (Pá, 15. 1. 2021 - 12:01)

Mohu se zeptat podle čeho jsi k tomu došel ? Mám dost intuici a logiku a dokážu si dosadit i nenapsané ,ale tady se mi to nijak nespojuje. Nebo je to pouze tvoje dedukce, že o močení tady nemůže psát nikdo jiný než jediná holka za všechny?

Návštěvník (Pá, 15. 1. 2021 - 07:01)

Tak to vidíš,Sluníčko jedno nezodpovědný ! Já se na tebe zlobím, že děláš takový kraviny a teď budeš ležet. A taky by mě zajímalo stejně jako Ivoše a další, kolik ti je ve skutečnosti roků a napiš něco o sobě víc. Doufám, že nejsi tak hloupá,abys mi neodpověděla. Ikdyž se na tebe zlobím, mám tě svým způsobem ráda taky,tak bych si snad zasloužila od tebe slušně odpovědět. Děkuji a uzdrav se.

Návštěvník (Pá, 15. 1. 2021 - 07:01)

Ta nikdy neodpovi na vase dotazy,jen si hraje na malou a kopiruje Klaru,kdyz Klara napise,s prominutim,ze sezere hovno,tak ta to bude delat taky

Návštěvník (Pá, 15. 1. 2021 - 09:01)

Jo :-)

Ivoš (Čt, 14. 1. 2021 - 23:01)

Myslím,že Sluníčko je holka tak 15-18 ,ale má problém se přijmout jako skoro dospělá. Sluníčko tak co? Začůráme si? Uděláme to i do pipinky? Jak to máš skutečně? Ale pravdu.

Ála (Pá, 15. 1. 2021 - 00:01)

Ta bude malá když dělá takový kraviny. A ten zánět z toho sněhu chytla určitě a ještě dostane horečky a bude uchcaná každou chvíli bude muset chodit na záchod. A klidně bych jí ten nočník u postele radši nechala v takovém případě.

Mike (Čt, 14. 1. 2021 - 20:01)

Klárko jsem rád, že je ti líp a mamince. Krásný čůráníčko od tebe bylo dnes tak hezký zbytek večera.

Bertík (Čt, 14. 1. 2021 - 18:01)

Já vím ale já to tak mám když holky tak hezky čůrají.

Klára (Čt, 14. 1. 2021 - 16:01)

Dnes jsme se s Nikou odpoledne vyčůraly do sněhu. Trochu jsme blbly a na zahradě si vymyslela, že počůrá sníh a asi se jí chtělo a tak si stáhla kalhoty a punčocháče a ani nešla úplně na bobeček ale spíš trochu z výšky to pustila z pipinky dolů a za chvilku už se rozčůrala a měla větší proud a udělala žlutou loužičku do sněhu, ale pak ji přikryla novým sněhem, Já jsem taky potřebovala na záchod,ale nechtělo se mi venku, ale ukecala mě a tak tedy jo a taky jsem to udělala a ona z toho měla legraci,protože jsem asi měla pipinku víc sevřenou a teklo mi to pod sebe taky víc roztříštěně a ne přímo rovným pramínkem dolů a tak jsem pokropila sníh víc i okolo hlavní loužičky. Taky jsem to zamaskovala bílým sněhem a šly jsme zase domů. Snad nám pipinky nenastydly, ikdyž nám to v té zimě se oběma rozčůrávalo pomalu a ne rychle. Libor jel za otcem a přijede večer a mamča je dnes lepší než včera a snad v pohodě, ale budeme dělat večeři samy s Nikou a uděláme plněnou tortillu podle vlastní fantazie pro všechny a zeleninový salát.

Lucka (Čt, 14. 1. 2021 - 21:01)

No vidíš, že je dneska líp i mamince. Tak si na ní zítra dáme panáka večer. Dneska jsme moc přes den nestíhali. Pa.

Sluníčko (Čt, 14. 1. 2021 - 20:01)

Já se Klárko taky šla vyčůrat na sníh ale jak jsem začalčůrat tak jsem uklouzl a spadla do sněhu celou pipinku a zadečkem ale dočůrala jsem to ale strašně to studilo a zadeček ne ale v pipince mě to teď bolí když čůrám jak jsem čůrala teď na záchodě .

Návštěvník (Čt, 14. 1. 2021 - 20:01)

No tak to budeš mít asi z toho pěkný zánět Sluníčko jedno pitomý. Snažíš se co nejvíc kopírovat Kláru a teď se ti to nevyplatilo. Udělej si urologický čaj na noc,ale počítej že tě to v noci vzbudí na záchod na malou .

Hm, (Čt, 14. 1. 2021 - 21:01)

Sluníčko ta se spíš pochčije než se vzbudí jestli dostane zánět a napije se hodně na noc. Nočník by si měla dát k posteli.

Ty (Čt, 14. 1. 2021 - 20:01)

Seš prostě debilka, jakou svět neviděl.

Návštěvník (Čt, 14. 1. 2021 - 19:01)

Holky vy jednou opravdu nastydnete tak,že to omarodíte. Hazardujete.

Reklama

Přidat komentář