Reklama

onanie kluků

Franc (Pá, 15. 1. 2021 - 07:01)

Baro a jak zkousis jeho semeno?

Bára (Pá, 15. 1. 2021 - 09:01)

Mám ráda, když se k tomu dostanu co nejdřív po jeho ejakulaci. Většinou to je ráno, když musel vstát do školy. Vždycky semeno vycucám a už mám svoje oblíbené pití či kupř. jogurt a pod. do kterého si jeho spermičky přidám.

Bára (Pá, 15. 1. 2021 - 05:01)

Ten náš má 13 a taky mu nedá ani chvilku pokoj. Řekla bych, že kluci v tom věku jsou mistři světa v onanii. Jak náš syn, prostě pořád si dělá dobře. Dost to tají, ale zas tak vynalézavý není, abych to nevěděla. Nedá mi to, abych taky nezkoušela jaké má semeno.

Věra (Čt, 14. 1. 2021 - 23:01)

Mám dvě dospělé dcery a třináctiletého syna, který je teď pořád doma se mnou. U dávno jsem si všimla semene v jeho posteli, ale do teď jsem to neřešila. Když jsem si přečetla zdejší názory, napadlo mne, že se nehoní a má noční poluce. Tak jsem se rozhodla že to budu řešit, protože pořád prát ty jeho výrony mne nebaví. Chtěla jsem po manželovi aby s ním promluvil, nebo mu to ukázal, ale ten mne odbyl, že má moc práce a na hlouposti nemá náladu. Máme tady v ulici chlapa, co se rád před ženskýma ukazuje a honí se. Zašla jsem za ním. Okamžitě vyndal ptáka a za chvíli mne postříkal. Když jsem mu řekla, že chci aby to udělal před klukem, odbyl mne, že není teplej. Řešila jsem to taky s maminkou, jestli by otec nechtěl, ale ta řekla, že už se mu ani nepostaví, ale poradila mi, abych syna vyhonila já. Já to ale nikdy nedělala. Neumím to a mohla bych mu spíš ublížit. Slíbila mi, že s tím něco udělá. Poslala kamarádku. Paní v letech, ale pěkná. Zavřela se se synem v pokoji, chvilku si povídali a najednou slyším jak vrže postel. Vlítla jsem tam, oba nahatý, a ona s ním normálně šukala. Svedla a zkurvila mi syna. Roztrhla jsem je, klukovi stál čůrák jako pilíř. Řekla mi, že když viděla jeho vybavení, že neodolala. Trapná situace, ale co s ní? Tak jsem jí nařídila aby ho naučila honit. Byla rozjetá a sama masturbovala i přede mnou. Pak ho chytla za mokrého ptáka a honila ho. Raději jsem zůstala aby se znovu nespojili. Za chvilku stříkal. Semeno z něj lítalo a on křičel rozkoší. Trvala jsem na tom, že si to musí udělat sám. Moc mu to nešlo. Musela mu ptáka olízat a nakouřit, ale za dost dlouhou dobu to dokázal sám. Madam jsem s rozpaky vyprovodila a slíbila jí, že až bude dospělej a bude mít zájem, že se mohou zase pářit. Synovi jsem nařídila aby o tom nemluvil a semeno aby vypouštěl do mých starých kalhotek, které se perou snáz než povlečení. No, a teď se honí a ani přede mnou se nestydí.

Starý zbrojnoš (Pá, 15. 1. 2021 - 00:01)

Tos opsala z mého mokrého snu!

Franc (Čt, 14. 1. 2021 - 17:01)

Vždy jedu až do konce.

Franc (Čt, 14. 1. 2021 - 14:01)

Mirko máš pravdu že je to hezké když žena masturbuje ale kluk si také potřebuje ulevit. Víš jak je to krásný pocit když to s tebe začne stříkat. Ta velká úleva v koulich.

Franc (Čt, 14. 1. 2021 - 14:01)

Mirko co je na tom jiného? Každý má své uspokojení.

Mirka (Čt, 14. 1. 2021 - 14:01)

Co na tom nechápeš !? Když žena masturbuje je to hezké. Ale když si chlap honí piňdoura je to nechutné.

Franc (Čt, 14. 1. 2021 - 14:01)

Mirko ty si jí snad nehonis? Vždyť je to zdravé.

Mirka (Čt, 14. 1. 2021 - 14:01)

Ano . Ale to je snad neco úplně jiného !

Ttt (Čt, 14. 1. 2021 - 14:01)

J
Prosim. Jak ho mám mít velkyho abych už stříkal?

Franc (Čt, 14. 1. 2021 - 14:01)

Mně si s ním máma hrála asi od 6ti let. Líbilo se jí jak mi stojí a vždy říkala že je moc důležité přetahovat zaluda. Každý večer mi ho honila až ve 12ti jsem poprvé vystrikl. Mama byla šťastná a já také.

Ttt (Čt, 14. 1. 2021 - 12:01)

Co dělám špatně že nestříkám. Je mi 14 a půl honím asi 5 minut a pak je mi to už nepříjemný, ale nevystříknu. Taky ho mám trochu menšího.

Návštěvník (Čt, 14. 1. 2021 - 17:01)

Právě proto musíš jet aš dokonce přijde tlak a uvidíš že to půjde.

ttt (Čt, 14. 1. 2021 - 17:01)

Až do konce to nevydržím. Já přetahuju jen kůžičku .Nejdřív celou a když to začne bolet tak jen do půlky a pak bolí i to. Dělám to každý den ale nevystřík nikdy .Taky ho mám docela malýho, jasi 8 cm, tak jestli to nemůže být í tím.

Návštěvník (Čt, 14. 1. 2021 - 21:01)

Že máš malého to tím nesouvisí možná můžeš mít zdravotní potíže. Mluvil si z někým o tom.

Ttt (Pá, 15. 1. 2021 - 09:01)

Nemluvil, ale viděl jsem jednoho kluka jak to dělal a měl ho hodně velkýho a i velký koule. To já nemám tak jestli už můžu mít spermy když to mám tak malý a ani mi nerostou chllupy. Ale kluci uz prý stříkají už od 12 a to určitě taky chlupy ještě neměli.

Návštěvník (Pá, 15. 1. 2021 - 10:01)

A mohu vědět odkud si, tak to řekni doma tátovi co máš za problém nebo mamce. Toho kluka si vyděl kde jestli se mohu zeptat. A prosím tě de ti přetáhnout přes penys předložka.

Návštěvník (Pá, 15. 1. 2021 - 09:01)

A mohu vědět odkud si, tak to řekni doma tátovi co máš za problém nebo mamce. Toho kluka si vyděl kde jestli se mohu zeptat. A prosím tě de ti přetáhnout přes penys předložka.

Reklama

Přidat komentář