Reklama

Kluci a nahota doma

Jenda (Čt, 14. 1. 2021 - 12:01)

Moc pěkné čtení. A taky se přmlouvám, abys mu ji nechala prozkoumat. Spravedlivě, ty ho máš prozkoumaného dokonale. A potom popsala jeho reakce. Stejně vám závidím jak si rozumíte. Já jsem ségru neměl, ale při mé smůle, kdyby jo, tak by to určitě byla nějaká blbka. A až budeš mít svého kluka, myslíš, že to s bráchou bude nějak pokračovat? A jen tak mimochodem, vím že nebudeš prozrazovat svojí identitu. Ale v širším záběru. Je to Ostravsko? Typuju podle slovníku, který používáš.

Jana (Čt, 14. 1. 2021 - 13:01)

Určitě potřebuje dohled, dokud nedospěje a nějakou slušnou holku si nenajde. Radit potřebuje už od 12. Jejda, teď mě napadla vtipná historka stará asi 4 roky. Ale to až večer.

georg (Čt, 14. 1. 2021 - 15:01)

Ahoj Jano,tak to vypadá,že budeme mít další Boženu Němcovou :-)
Píšeš pěkně poutavě a i téma naší největší spisovatelce nebylo cizí.
Spíš ale v osobním životě,psaním převažovaly pohádky. Ve Tvém psaní
cítím že to pohádky nejsou a pokud ano,plati plně první věta.
Těším se na slíbený večer.

Marek (St, 13. 1. 2021 - 22:01)

Naprostá pravda, díky za ty dívčí postřehy!

Tony (St, 13. 1. 2021 - 22:01)

Taky čekám

Adéla (St, 13. 1. 2021 - 22:01)

Tak piš Jano čekáme.

Darek (St, 13. 1. 2021 - 16:01)

Neboj, nás to baví, i když nereagujeme!!!!

Bára (St, 13. 1. 2021 - 16:01)

Taky bráchovi holím koule a penis pod koulemi si tam nevidí a vždycky se u toho kroutil aby si to tam vyholil. A on mi taky vyholí pipinu kolem řiti a pysků taky se tam nemusím kroutit a šmidlat. Jsme k sobě oba ohleduplní a žádný stud před sebou nemáme. I když se mu u toho postaví beru to jako samozřejmost i mi se pička orosí a taky to tak bere že je to tak .Kecala bych že mu občas ho nepohoním i on mi ji prstíkem přejede. Jednou jsem mu při holení podala vibrátor to jsem byla už dost vzrušená a udělal mě s ním.

Jana (St, 13. 1. 2021 - 17:01)

Stejně si myslím, že nás moc takových není. Někteří sourozenci mají smůlu, že jsou stejného pohlaví, nebo moc věkově od sebe, nebo prudérně vychovaní. Z těch zbylých to nebude ani 10%, které zkouší s bráchou věci, které můžou později potřebovat v manželství. Aby se k sobě nechovali jako pes a kočka. Aby taky poznali rozdíly v tužbách druhého pohlaví, tělesných i duchovních, aby později mohli druhou nalezenou polovičku získat a udržet si ji. Hlavně ty tělesné jsou tabu, o tom se prostě nemluví. Něco může pochytit v rodině, něco od kamarádů stejného pohlaví, ale taky to monou být senzační nesmysly vzbuzující nemístné naděje. Jako třeba že každá holka chce šukat. Ano, ale ne s každým otrapou. Kluk si ji musí získat postupným dobýváním, hlavně si musí získat důvěru. Někdy kluka zaučí starší kamarádka, ale ta ho má jen pro legraci, řidčeji pro vlastní potěšení. Ukáže mu píču někde na hajzlu, on se zamiluje a pak je těžce zklamán. Některé holky totiž ví, jaké je to afrodisiakum pro kluka, ukázat mu vyzývavě i třeba jen bradavku. Zahodí všechny žebříčky hodnot, které mu rodina vštěpovala. Odpustí jí i nedostatek fyzické krásy (oči, zuby, vlasy, pleť), jemnosti, laskavosti, inteligence i čistotnosti, nadbytek hrubosti a lenosti. Nevezme ohled ani na špatnou pověst, a zvítězí pouze její dostupnost a ochota se spustit. Mohla by mít klidně i hrb. Bude si myslet, že je to jeho první láska, a když ho pak vyvede z omylu, může to na něm zanechat trvalé následky ve schopnosti navazovat vztahy. Rodiče mohou zaučovat děti jen teoreticky, ale většinou se stydí o tom mluvit a děti v pubertě se stydí naslouchat. Takže kdo mu může pomoct víc, než starší sestra? Mě zaučovala kamarádka a ukázaly jsme si na svých tělech všechno. Máma mi všechno ukazovala taky, ale bez doteků, jak by si představovali slintající čtenáři. Kluci ale takoví nejsou, každý je ve všem machr a i když je to úplný vůl, který získal jakoukoliv drobnou zkušenost, tak je mezi kamarády hvězda. Nafoukne to, vymyslí neuvěřitelné báchorky a ostatní mu se zaujetím naslouchají, jak si sama vzala jeho ruku a strčila si ji mezi nohy, jak tam byla mokrá a kvičela blahem. Jak jsou všechny nadržené, aby jim tam někdo sáhl. Jak pak zjistil, že je nemytá a málem se poblil, ale to že prý je normální. Takhle to vypráví jeden Adamův spolužák. Nic takového normální není! Takto poučený kluk je připraven svůj první vztah totálně posrat včetně své pověsti a pojme z toho zklamání třeba i podezření, že je teplej. Vždyť i Adam mi chce sáhnout mezi nohy, aby se přesvědčil, jestli je pravda, že to tak strašně smrdí. Už jsme si to ale vyříkali, že takhle se to nedělá. Že holku je třeba ukecat a získat si její důvěru. To platí i pro ségru. On se mi dnes svěří s každým prdem, ale já jsem si taky jeho důvěru budovala pomalu, až mi to tady někteří vyčítali. Ale oni taky jenom chtěli rychle senzační pokračování příběhu. Ale honit péro si můžou i bez toho, ne? Tak to by bylo zatím všechno, zkoušku mám za 56%, stačilo mi 50. Večer asi něco ještě napíšu.

Martina (St, 13. 1. 2021 - 09:01)

Já bratrovi stříhám i holím jeho pohlaví koule i kořen penisu a on na oplátku holí mi pipinku . Děláme už to tři roky společně užijeme u toho spoustu srandy .Nakonec já mu vyhoním a on mě vyprstí a vylíže aby pry zjistil jestli mě dobře oholil. Prostě spojíme užitečné s příjemným.

Jana (St, 13. 1. 2021 - 11:01)

Díky za potvrzení, že v tom nejsem sama. Když něco nové a vzrušujícího člověk dělá poprvé, jako je holení cizích genitálií, tak je z toho úplně vedle a může se stát, že při tom vyprávění přidá trochu fantazie. Ale při opakování si může troufnout realizovat něco i z té fantazie, zvlášť když ten druhý neprotestuje a zdá se, že na to čekal. A řeknu vám, že taková činnost hodně upevní sourozenecké vztahy. Jsme vzájemně ochotni jeden pro druhého udělat mnohem víc, než dřív. Dřív by za mně nikdy sám nevyluxoval, nepřikryl by mě dekou, když je mi zima, neumyl po mně vanu, neustala postel ani jinou věc, kterou mám dělat já nebo každý sám. A já bych se taky vyprdla dělat snídani i jemu, umývat zrcadlo, které poprská při čištění zubů, uklízet posemeněné kapesníčky, které najdu při převlékání jeho povlečení za postelí. Hlasitě bych dřív taky ohlásila fleky na jeho prostěradle, nebo ať si jde po sobě štětkou vyčistit záchod a nedělala bych to sama. Taky pubertální sourozenecké hádky už máme za sebou a víc spolu držíme basu a nemusíme si jeden před druhým dávat tolik pozor. Ty kapesníčky na něj neprásknu, jen mu je ukážu a on naznačí, že musel, když nejsou lidi. On taky, když najde flek na mých pohozených kalhotkách nebo na pyžámku při stlaní, tak nedělá dusno a prostě je hodí do prádla, což jsem měla udělat už já. Ale přinese mi je ukázat, abych viděla, jak je na mě hodný, a neopomene do nich zabořit nos, nasát a ušklíbnout se. Už nespouštíme povyk, když jeden druhému naruší soukromí, ať už v ložnici nebo v koupelně. Až se tomu rodiče diví, jak spolu dobře vycházíme. Máma mi před nedávnem řekla, že si ho v koupelně honí a nechává odemčené dveře. Stál u umyvadla a náhle předstíral, že si ho myje. Že mu tam taky lezu bez zaklepání, tak abych to nekomentovala, aby se necítil zahanben. Že mu to nesmíme zakazovat ani naznačovat, že se jedná o něco nepatřičného. Souhlasila jsem a neřekla jí o tom, že on to dělá schválně spíš proto, aby se cítila zahanbená ona, že ho přistihla. Včera už jsem to holení dělala podruhé, protože on už dávno nemá po té nehodě s poraněným pytlíkem žádné příznaky. Teď už na to nemám čas, abych to dopsala, budu mít ve dvě online zkoušku a musím ještě vytisknout nějaké taháky. Snad později ještě dnes. Přidám k tomu i něco, co poprvé bylo lehkou fantazií, ale včera se stalo realitou.

Návštěvník (St, 13. 1. 2021 - 13:01)

Fascinující vzájemná příprava pro budoucí manželství obou.

??? (St, 13. 1. 2021 - 03:01)

Jako spisovatelka je Jana dobrá, jen je škoda, že je to vše vymyšlené, jen má bujnou fantazii

J (Čt, 14. 1. 2021 - 22:01)

Ty ji asi znáš osobně, že? A jestli ne, tak máš bujnou fantazii ty!

Jana (St, 13. 1. 2021 - 01:01)

Tak sorry, když tam nikdo nic nenapíše, tak se vlákno propadá v kategorii Sex na další stránky a vypadá to, že to nikdo nečte. Teď už je pozdě, ale zítra dopoledne napíšu část toho, čeho mám plnou hlavu.

Jana (Út, 12. 1. 2021 - 18:01)

Tolik bych toho mohla napsat, ale nikdo to nečte, podívám se za týden.

Jarek (St, 13. 1. 2021 - 16:01)

Já to tu doslova hltám, vracím se s tvými řádky do mládí, piš, piš, piš!!!! Co ta Eva? Měla přijít v pondělí 9.11. a zatím nic???

malesten (Út, 12. 1. 2021 - 23:01)

Čte, Jani. Jen piš.

Návštěvník (Út, 12. 1. 2021 - 22:01)

Jak si na to přišla, že to nikdo nečte?

Vašek (Ne, 10. 1. 2021 - 17:01)

Tri dny uz cekam na pokracovani. Nebo jsem sam, kdo by si chtel uzit v kuzi tveho bratra?

Reklama

Přidat komentář