Reklama

pomočování u dětí

Martina (Út, 26. 1. 2021 - 12:01)

Jo, nelitovat, to jde těžko. Teď mi mladí poslali přání k narozeninám, rodinnou fotku pohody v posteli. Kluk má v přiléhavém pyžamu zas plíny mezi nohama! To už je nevkusné, tohle někomu posílat!

Dana (Út, 26. 1. 2021 - 13:01)

Moc to prožíváte, na tom nic nevkusného není. To já bych do klukových šesti let neměla ani fotku nebo video, měl plíny stále. I u moře měl v plavkách plínu a když se na to teď dívá, vůbec mu to nevadí.

Z (Út, 26. 1. 2021 - 14:01)

Z

Martina (Út, 26. 1. 2021 - 14:01)

A problém s okolím jste neměli, myslím tím s plenkama u velkého kluka?

Dana (Út, 26. 1. 2021 - 15:01)

Vždycky se najde někdo, kdo hloupou poznámkou ublíží, znáte to. Snažila jsem se oblékat ho tak, aby plenky nebyly vidět.

Kuba (Čt, 14. 1. 2021 - 11:01)

Zdravím je mi 13 let a teď od doby kdy chodili čerti je mamina pozvala i knám protože prý moc zlobíme a když přišli tak mě jeden dal do pytle že mě prý vezme do pekla a jak na mě nastrčil pytel tak jsem se strachy počural i pokakal a od té doby mám problém že jsem se začal počůrávat každý den hlavně v noci a občas i přes den hlavně když někdo na mě třeba bafne nebo křikne tak se počůrám taky .Mamina už je dost nervozní s častého praní . Na 25 . ledna jsem objednanej k doktorce alemám strach co mi bude dělat.Mamka mi taky vyhrožuje jak se to nezlepší tak se asi hold budeme muset vrátit k plenkám jako když se znova začne počurávat batole.

Z (Út, 26. 1. 2021 - 12:01)

Z

Petr (Pá, 8. 1. 2021 - 15:01)

Nevím v čem je problém, je to záležitost krátkého úseku dětství. Stačí dát jeden dva igelity a dvojité prostěradlo, aby se to vsáklo a dítě když se probudí, aby si umělo vyměnit prostěradlo a pyžamko a jít si zas lehnout. To již většinou podruhé za noc se nestane. Je to tím, že dítě si neumí vstát během noci a spíše se mu zdají sny , že čůrá a tak se vyčůrá a až to ho probudí. To časem zmizí spolu s kvalitním spánkem.

Dana (Pá, 8. 1. 2021 - 16:01)

Vy takové dítě doma nemáte, jinak byste tohle nenapsal.

Karel (St, 6. 1. 2021 - 15:01)

Já bych věk v souvislosti s nošením plen vůbec neřešil. V naší vesnici žije jeden pán, kterému je 65 let a trpí těžkou sklerózou. Chodí po vsi jako bludný holanďan. Už ho málem několikrát přejeli. Na a ten pán nosí špinavé tepláky a pod nimi je vidět, že má plenu. Nevím, zda nosí plenku Pampers nebo nějakou jinou značku. To přes ty tepláky není poznat. No a ten pán do té pleny nejen chčije, ale i sere. Pozná se to podle smradu, který kolem sebe šíří. Ale on to vůbec neřeší a je mu to úplně jedno. Myslím, že je dokonce šťastný.

Pavla (St, 6. 1. 2021 - 12:01)

Tak nevím ale zdá se mi že trochu dámy přeháníte , no a co ,když si ucvrnkne tak dám plínu a je vyřízeno. Do cca 13 let dítěte bych tobl nijak nehrotila .Můj malej ,nyní 13 měl plínu s přestávkama do 11 a co !Svět se nezbořil.

Martina (Čt, 7. 1. 2021 - 12:01)

Myslíte, že je pro vývoj chlapeckých genitálií dobré stálé sevření v plenách přes noc a ve slipech ve dne? Vždyť v tom musí být horko, hlavně v létě.

Návštěvník (Pá, 8. 1. 2021 - 15:01)

no, naši kluci když nemaj uplí slipy, tak si sním furt hrají takže třeba u nás by to bez slipů nešlo.

Dana (Pá, 8. 1. 2021 - 09:01)

O to se nebojím. Našemu klukovi se ten jeho kolibřík někdy už postaví, tak snad vše OK ne? A když mu je horko, tak spí s nohama roztaženýma, to se mu uleví a odvětrá. A do slipů mu už dva roky nic nedávám a místa tam má dost.

Martina (Pá, 8. 1. 2021 - 14:01)

Váš kluk má nějaké postižení? Jak je možné, že chodil do školy s plenkama?

Dana (Pá, 8. 1. 2021 - 16:01)

Má lehkou DMO, chodí do speciální školy, tam jsem to pro první třídu domluvila. Ještě ve druhé jsem mu je chvíli dávala, ale když byl už celý měsíc suchý, tak jsem toho nechala. No, sem tam to nevyšlo, tak mi ze školy zavolali a kluka jsem si odvezla domů dřív. Chci říct, že se za kluka nestydíme, dělá co může a my taky.

Dana (St, 6. 1. 2021 - 12:01)

Taky ho lituju, ale nutné to je. Dáváme mu Abri form junior, balík za 4 stovky, za měsíc ho spotřebujem, je tam 32 plen. Pojišťovna nám to nehradí. Myslíte, že bych to dělala pro zábavu?

Martina (St, 6. 1. 2021 - 12:01)

Takže každý den nehoda?

Dana (St, 6. 1. 2021 - 13:01)

To zas ne, ale každý večer dávám novou.

Martina (St, 6. 1. 2021 - 11:01)

Je mi líto i vašeho kluka. Jak často má nehody? Opravdu jsou plenky nutné?

Reklama

Přidat komentář