Reklama

Honění

Nelly. (Po, 15. 3. 2021 - 04:03)

Když s tím syn začínal, tak byl jednou nebo dvakrát tak do toho zabrán, že jsem ho při tom přistihla. Vůbec si nevšiml že stojím za ním ve dveřích pokoje. Opatrně jsem raději vycouvala.

Jarmila (Ne, 14. 2. 2021 - 08:02)

S poštěváčkem to mám stejné jako Viola, jen si na něj sáhnu tak ji ven s kapucky a za chvilku je orgasmus na světle. To jsem se o tom povídala s mou sestrou a ta si ho může uhonit i partner ji ho líže, honí , masíruje a on nic je schovaný i orgasmus není takový jak při souloži (vyginární) . Tak jsme se domluvily že se pokusíme spolu toho klitorise dostat ven s vězení jako to udělala mi kamarádka , pak napíšu jdeme na to zitra .Prozatím čau.

Jana (Ne, 14. 2. 2021 - 23:02)

Těším se, jestli se vám to povede hned napoprvé. U mě při dráždění taky hned nevylezl, ale i tak to bylo krásné. Na přímou masáž si musí zvyknout, zpočátku to musí být hrozně jemné, jinak je dráždění nesnesitelné. Když si zvykl, tak se začal ukazovat sám, jako by si o to říkal. Taky mám takovou kamarádku, ale trvalo nám to týdny. Asi jsme to dobře neuměly.

RGB (Ne, 31. 1. 2021 - 10:01)

Kdyby nějaká holka chtěla pokecat o masturbaci apod. Pište na Gmail: [email protected]

Viola (Pá, 22. 1. 2021 - 11:01)

Tak my to máme i s poštěváčkem jedna si ho může honit až ji bolí ruka a je furt stejný a druhá jen si pomyslí n
ěco o sexu a hned ji vykoluzne s kapucky. Já to mám naštěstí ten druhý případ

David (So, 16. 1. 2021 - 17:01)

Honit čuráka a honit pičku je nebe a dudy .Pička je sama o sobe orgán který chce trošku umu a něžnosti a čuráka chytneš pár krát přetáhneš předkožku a je semeno venku.

Laďa (So, 16. 1. 2021 - 17:01)

Prosím tě, co pořád máte s tou přetáhnutou předkožkou. Dělat si to lze snad i jinak.

Milan (Út, 12. 1. 2021 - 10:01)

Honění penisu mi přijde opravdu nechutné.

Návštěvník (Pá, 17. 12. 2021 - 06:12)

Tak si ho nehoň, vejre! Hoň ptáky po lese.

Návštěvník (St, 16. 6. 2021 - 06:06)

Tak si ho nehoň, vejre! Hoň ptáky po lese.

Návštěvník (Čt, 28. 1. 2021 - 07:01)

Tak si ho nehoň, vejre! Hoň ptáky po lese.

Lukáš (Út, 12. 1. 2021 - 09:01)

Holky dobře to děláte .Taky mojí ženě honím kundičku tak až mi tam vleze celá ruka a je tam jako píst ale to musí mít fakt chuť a musí být dobře roztečená pak to se udělá v tom křeči jak říká Zuzka a pak leží úplně hotová . Po několika minutách se sebere jde se osprchovat a pak i mi ho pohoní ale v té křeči to prý nejde to je úplně vedle. Ale když souložíme tak má pipinu pěkně staženou tam to jezdí taky fajn. Hold umí to holka přepnout.

Zuzka (Út, 12. 1. 2021 - 11:01)

A tvoje žena už rodila? Mě to totiž nejde, nechat se tolik roztáhnout. Možná to bude tím. Ona (jmenuje s Míša) to taky říká, že po dítěti je to úplně jiné. Dřív se tolik netěšila na to, že se jí v kundě někdo bude tak hluboko hrabat. A při té křeči jí úplně vypne mozek. Jednou zvonil telefon, mě to teda strašně rušilo, ale nepřerušila jsem to. Pak se ukázalo, že ona to vůbec nevnímala. Ptala se, jestli fakt někdo volal. Pomyslela jsem si, co kdyby manžel vcházel do bytu, jestli bych ji z toho transu mohla dostat.

Abe (So, 16. 1. 2021 - 23:01)

Všichni jsme různí. Některým mužům se penis může zvětšit až 7x (3- 21 cm), jiní jej mají velkého v klidu a při ztopoření se zvětší minimálně a podobně je to u žen. Do jedné strčím ruku a uvnitř jí v pohodě sevřu v pěst, ale při souloži hned po té, svírá až to bolí. Jiná jí má tak úzkou, a to i když rodila, že do ní pět centimetrů v průměru nedostanu, ale jsou i takové v kterých plavu a je to propast. Některé jí mají tak krátkou, že je to na žaluda a kousek. Každá je trošku, a některá i hodně, jiná.

Zuzka (Út, 12. 1. 2021 - 00:01)

Od té doby náš vztah hodně pokročil. Chodila jsem k nim pravidelně na návštěvu, malá spinkala
v postýlce a my jsme zkoušely přijít kloub tomu, jak se ten její orgasmus spouští.
Bylo jasné, že se musí strčit ruka poměrně hluboko. Měla strach, že ji bude mít vytahanou.
Přesvědčila jsem ji, že jí to může usnadnit porody dalších dětí. Taky že život je krátký
a že když pro ty pocity v pipině jsou tak nádherné, tak je to užitečné trénovat,
aby to bylo pořád lepší, ne? Za několik návštěv jsme na to přišly.
Ona si vždycky lehne na postel na záda a podloží si bederní páteř těsně nad zadkem
tuhým polštářem. Je to takový válec, který se obvykle dává pod hlavu za krk.
Roztáhne nohya na mě se usměje její krásná lastura. Namažu si ruku gelem a zasouvám ji
hřbetem dolů. Opakovanými pohyby tlačím směrem k zadku. Tím směrem je nejvíc roztažitelná
a to je taky důvod, proč musí být zadek podložen, aby těsně pod ním bylo volno.
Jestli si někdo myslí, že se tam dá ruka strčit po loket, tak to je vedle.
Hřbet ruky je tvrdý a klouby na něm taky. Ty musí směřovat dolů směrem k hrázi,
která je neuvěřitelně elastická. Všechen tlak tvrdým hřbetem ruky musí směřovat dolů. Nahoru ke stydké kosti to nejde a mohlo by to jen bolet. Když se sbalí prsty do špetky, tak se dá za chvíli
strčit celá ruka dovnitř. Žádná sevřená pěst. Až když je tam dost místa, tak pěkně
špičkama prstů napřed masírovat přední stěnu směrek k pupíku.
Pak náhle nastoupí taková neovladatelná křeč, která ji popadne, několik vteřin narůstá pocit
něco jako mezi lechtáním a bolestí. Tu ruku to úplně sevře a vypudí ven.
Nejsilnější pocit je prý po vypuzení ruky, když už uvnitř nic není, ale stah naprázdno přetrvává ještě 10 sekund. Nutí to pokračovat v silném tlačení, i když ve vagíně nic není. Ten skvělý pocit se
vráží až do půlky stehen a do boků a těžko se při něm popadá dech, protože naplní celé břicho.
Nutí to popadnout se za břicho, zkroutit se, nějak se svíjet nebo prohnout.
Když bude zájem, napíšu, jak se nám to tréningem podařilo vylepšovat.

Lukáš (St, 13. 1. 2021 - 16:01)

Našly jste to čemu se říká bod G. Uvádí se, že je na přední straně pochvy. Tedy tam kde se dostaneš špičkami prstů. To, že Míše tam ruka strčit jde a tobě ne může být tím, že je po porodu roztáhnutá, ale taky nemusí. Nejlépe by ti na to měla odpovědět Míša jak to měla před porodem, ale asi jí to předtím nenapadlo zkoušet a taky neměla nikoho kdo by se o to pokoušel, když její manžel k tomu nemá vztah. Věnujte tvojí pipině více času. Prstíky, hlazení, jazyk a pomalu roztahujte až budeš hodně mokrá. Když tudy projde hlavička a tělíčko dítěte, tak ruka časem určitě taky.

Eva (Ne, 10. 1. 2021 - 17:01)

Nenech sistříkat do chlupů to si pak musíš osprchovat.kundičku.

Eva (Út, 29. 12. 2020 - 00:12)

A jak masturbuješ? Jenom rukou mezi pysky a masíruješ poštěváčka, nebo zajedeš prsty do pochvy? Nebo máš umělý penis, či dokonce vibrátor a jak je velký? Jak dlouho se musíš honit než máš orgasmus? a stačí ti to? Není lepší soulož?

Máma (Út, 29. 12. 2020 - 21:12)

Ty jsi ale zvědavá. Proč nenapíšeš také něco o sobě? No co, není co tajit. Soulož bývá i lepší, ale jak s kým. Mám dost velkého poštěváčka, takže jej honím jako ptáčka. Pochvu mám také dost citlivou, tu dráždím druhou rukou. Hodně teču, takže za pár minut mám asi minutový silný orgasmus. Křeče chvění, zadržované výkřiky a velkou slast. Přicházím k sobě dost dlouho, ale celé to trvá tak pět minut. Někdy si ale udělám pěknou hodinku, někdy i víc. Vibrátor, nebo jiné předměty nepoužívám. Připadá mi to nepřirozené. Stačím si sama.

Hasek (Čt, 30. 12. 2021 - 22:12)

Miluji se koukat na poštěváčka a u toho si honit,mmm

Reklama

Přidat komentář