Reklama

Co si myslí ženy o mužích v punčochách?

Nohatej (St, 13. 1. 2021 - 17:01)

A tvoje odpověď na mou otázku zní: ??

Návštěvník (Út, 12. 1. 2021 - 14:01)

Ty tady vidíš nějakou feministku? Kde? Proč pořád hledáte hádky, kde nejsou? Vždyť je to všem u zadku co máte na sobě. A že jsou tady i fetišisti, tak to snad vidíš i ty.

kenipap (Út, 12. 1. 2021 - 10:01)

Malá úvaha: Pokud by všichni chlapi začali nosit sukni a punčochy, tak do měsíce by to bylo normální a Vy byste neměli o čem vést rozsáhlé diskuse.

Igy (St, 13. 1. 2021 - 14:01)

To asi měli, protože normální chlap by do toho dobrovolně nevlezl.

kenipap (St, 13. 1. 2021 - 17:01)

Říká se: neříkej nikdy, nikdy.

Návštěvník (St, 13. 1. 2021 - 17:01)

Nikdy, i když je mi jasný, že je to tvůj mokrej sen.

Chlap (Út, 12. 1. 2021 - 12:01)

Nestraš!

Chlap (Út, 12. 1. 2021 - 12:01)

Nestraš!

kenipap (Út, 12. 1. 2021 - 07:01)

Moje maminka měla představu, že punčocháče u kluka jsou známkou dobré výchovy. Bíle na svátky a význačné dni. Bez krátkejch kalhot to samo sebou nešlo. Když k nám přišli její drbny- pardón kamarátky, tak jsem dělal modela a poslouchal : bíle punčocháčky, nebo modré. Béžové snad jenom pod dlouhe kalhoty atd.

Bivoj (Po, 11. 1. 2021 - 13:01)

Já tady čtu ty diskusní příspěvky i to jak se vzájemně urážíte a nestačím se divit co tady řešíte za světobornou záležitost,chlapi. Někteří chlapi holt rádi nosí punčochy či punčocháče,tak ať si je nosí,co je komu cizímu do toho jaké kdo nosí spodní prádlo? A jestli to některým ženským vadí? No s tím se holt budete muset u svého koníčka smířit a řešit si to individuálně se svými partnerkami nebo manželkami,tzn. najít si partnerku, které to nevadí anebo se jí to i líbí. Je to stejné jako u rasismu, někdo rasisty nesnáší jiný obdivuje . . . Tož tak chlapi,přestaňte blbnout.

Nohatej (Po, 11. 1. 2021 - 13:01)

Proč házet všechny do jednoho pytle? Jsou zde diskutéři agresivní, co vyvolávají agrese a jsou zde pak ti, co se jim brání a někteří také dost úspěšně. Ti ani náhodou nenapadají, podle mě se jen brání, nebo brání diskuse před ničiteli.

Žena (Po, 11. 1. 2021 - 14:01)

Jsi zbytečně agresivní, asi by ses měl zklidnit. A hlavně číst příspěvky, než začneš přehnaně reagovat. A hlavně nesmyslně.

Annonym (Po, 11. 1. 2021 - 12:01)

Ja jsem to začal nosit pod pracovní oblečení protože ve funkčním pradlu není tak volný pohyb a leginy lezou nad ponožky tak proto nosím panské punčochy

Annonym (Po, 11. 1. 2021 - 12:01)

Ja jsem to začal nosit pod pracovní oblečení protože ve funkčním pradlu není tak volný pohyb a leginy lezou nad ponožky tak proto nosím panské punčochy

Annonym (Po, 11. 1. 2021 - 09:01)

Je to každého názor ať si ho řekne ale není nic špatného nosit panské punčocháče kalhoty ... asi má žena nejake komplexy

Žena (Po, 11. 1. 2021 - 11:01)

Můžeš mi napsat, co tě tak pobouřilo na mé upřímné, přátelské odpovědi, že podle tebe bych měla mít z něčeho komplexy? Žádnou jinou ženu tu nevidím.

M (Po, 11. 1. 2021 - 08:01)

Stále nechápu, proč sem chodí lidi, který to nezajíma, ale jenom urážejí jiný lidi. Takovým primitivum by mali zakázat zúčastňovat se diskuzí.

Anonnym (Po, 11. 1. 2021 - 05:01)

Proč myslíš? Tato diskuze je pro muže v puncochach tak nevidím důvod se tu dohadovat ze jsme fetisisti

Žena (Po, 11. 1. 2021 - 12:01)

Jinak jsi na omylu. Diskuse má jasně daný název a je určena ženám. A že někteří z vás mají punčochy jako fetiš, tak to je snad jasný. A i pochopitelný.

Nohatej (Po, 11. 1. 2021 - 12:01)

Název diskuse zní: Co si myslí ženy o mužích v punčochách? Podle tebe je tato diskuse určena ženám a tedy se namá co k tématu vyjádřovat chlap? Nějako nechápu tvé logice.

Reklama

Přidat komentář