Reklama

PŘÍMÁ ADOPCE

Dita (St, 3. 3. 2021 - 18:03)

Dobrý den. Stále hledáte náhradní rodiče? [email protected]

Eva (Ne, 17. 1. 2021 - 15:01)

Ahoj Luci.Napíšu Vám email.Evča

Marie (Pá, 8. 1. 2021 - 06:01)

Krásný den, hledáme děťátko k přímé adopci, vlastní děťátko mít bohužel nemůžeme a moc rádi bychom se stali milujícími rodiči, prosím ozvěte se na email [email protected].

budeme rodice (St, 30. 12. 2020 - 11:12)

Dobrý den, jsme bezdětný manželský pár, žijeme spolu šťastně už 11let. Bydlíme na venkově v domě se zahradou. Jsme čerstvě zařazení žadatelé k osvojení, máme za sebou odborné přípravy a testy. Rádi přijmeme miminko do přímé adopce, dáme mu lásku, péči, dobrou výchovu a hlavně svůj čas.
Veškerý postup a administrativu vyřídíme nebo pomůžeme vyřídit.
kontakt na nás: [email protected]

Marie (Pá, 25. 12. 2020 - 22:12)

Krásný den, hledáme děťátko k přímé adopci,jsme zajištěný manželský pár, žijící v rodinném domě,vlastní děťátko mít bohužel nemůžeme,moc rádi bychom se stali milujícími rodiči,prosím ozvěte se,kontakt 724095355.

Helena (Čt, 26. 11. 2020 - 21:11)

Dobrý den.. hledáme děťátko k přímé adopci,v případě zájmu pište na email: [email protected]

R. a T. (St, 11. 11. 2020 - 11:11)

Dobrý den,
jsme manželé, kteří bohužel ze zdravotních důvodů nemohou mít vlastní děti. Přesto bychom rádi založili rodinu. Procházíme i oficiálním adopčním procesem, ale ten je teď kvůli covid situaci pozastavený. Zvažuje-li některá budoucí maminka pro své miminko adopci, prosím ozvěte se nám na [email protected] Děkujeme.

Malvina (St, 4. 11. 2020 - 02:11)

Dobrý den, jediné,po čem toužím,je miminko,sama jsem ho mít nemohla a na jiném webu jsem poslední rok narazila jen na podvodnice. Jsem učitelka MŠ,z venkova,dům se zahradou.Pokud se zde najde nějaká maminka v tíživé situaci, ráda se děťátka ujmu. Mail: [email protected]

R. a T. (Ne, 25. 10. 2020 - 15:10)

Dobrý den,
jsme vysokoškolsky vzdělaný manželský pár z jižních Čech, který nemůže mít vlastní děti. Proto hledáme nastávající maminku zvažující přímou adopci. Rádi miminku poskytneme domov, milující rodinu a veškeré zázemí potřebné pro start do života.
Těšíme se na odpověď na [email protected] .

Monika (St, 30. 9. 2020 - 12:09)

Hledam tehotnou zenu, rodici v listopadu nebo prosinci, ktera je ve svizelne situaci a uvazuje o prime adopci nebo nejake forme osvojeni.
Kontakt [email protected]

Michaela (So, 19. 9. 2020 - 12:09)

Hledám Paní která si nemůže z jakých koliv důvodu nechat miminko a chtěla by ho dát do přímé adopce jsme mladý pár který si prošel ivf a nemůže mít děti 2 paní si sennou psali a již se odmlčeli tak prosím jen ty kteří to myslí vážně a budou komunikovat napište my na email [email protected]

Bolavá duše (St, 16. 9. 2020 - 20:09)

Hledám pár Lenku a Runeho hledali mamču pro přímou adopci nějaké jim nevyšli ,jsou z mallorci paní Lenka je česka jaké koli info prosím pisnete mi na email : [email protected] moc díky vsem

Aneta (Čt, 18. 6. 2020 - 22:06)

Dobrý den,
Jsme mladý manželský pár, já 23 let a manžel 25 let a velmi toužíme po děťátku .bohužel trpím Rokitanski-Kuster-Houser-Mayer syndromem tedy absencí dělohy a tak je pro nás jediná možnost adopce.
Toužíme po tom dát miminku domov a lásku.
Najde se tu nějaká maminka, co chce dát své dítě k adopci?

Katka (Čt, 18. 6. 2020 - 22:06)

Hledáme nastávající maminku, která se o své děťátko nemůže postarat a ráda by mu zajistila milující rodiče a domov. Jsme evidováni na seznamu budoucích osvojitelů. Kontaktujte nás na email: [email protected]

Návštěvník (Út, 2. 6. 2020 - 12:06)

Touto cestou bychom rádi našli slečnu, která si z jakýchkoli důvodu nemůže ponechat miminko. Nabízíme férové jednání. Jsme již schválení žadatelé o adopci, avšak rádi pomůžeme jakémukoliv miminku, které potřebuje lásku. Ozvěte se na [email protected]

Lena (Po, 25. 5. 2020 - 15:05)

Dobrý den, prosím o radu... jak sepsat vzdání se dítěte v prospěch otce? Můžeme to sepsat mezi sebou a potvrdit to na poště či u notáře a nebo musíme nejdříve jít na soud a tam to oznámit a oni to musí odsouhlasit. Právník otce dítěte říkal, že musím zajít na soud tam oznámit, že se chci vzdát dítěte v prospěch otce a pokud to odsouhlasí, tak mi dají nějaký papír.
Můžeme mezi mnou a otcem dítěte sepsat plnou moc, aby mě mohl zastupovat u soudu? Plná moc se může potvrdit na poště a nebo se musí posílat na soud a potom to oni schválí nebo jak to je? Poradí mi někdo co mám tedy dělat? Děkuji za odpovědi.

Přímá adopce (St, 6. 5. 2020 - 17:05)

Jsme mladý zajištěný pár, pracující ve zdravotnictví, nicméně vlastní rodina není ze zdravotních důvodů možná. Rádi přijmeme miminko do přímé adopce. Pripravu na osvojení pod ospodem máme již za sebou, taktéž psychotesty. Pokud by jsme nějaké nastávající mamince mohli pomoci, prosím o kontakt na [email protected]
Těšíme se na kontakt, odepisujeme okamžitě.

Annastasia (Ne, 3. 5. 2020 - 18:05)

Kontakt pre mamičku ktorá hľadá milujúcich rodičov [email protected]

Annastasia (So, 2. 5. 2020 - 20:05)

Kontakt pre mamičku ktorá hľadá milujúcich rodičov [email protected]

Annastasia... (Ne, 3. 5. 2020 - 14:05)

Napište nám prosíme na [email protected] diky

Reklama

Přidat komentář