Reklama

Erekce - pocit

Peter (St, 6. 1. 2021 - 17:01)

Ja som už 5 rokov nepocítil aké je to mať erekciu. Moja má uzamkla do pásu cudnosti a v ňom akýkoľvek náznak erekcie je absolútne nemožný. Tiež by som chcel ešte zasunúť.

Peter (St, 6. 1. 2021 - 17:01)

Ja som už 5 rokov nepocítil aké je to mať erekciu. Moja má uzamkla do pásu cudnosti a v ňom akýkoľvek náznak erekcie je absolútne nemožný. Tiež by som chcel ešte zasunúť.

Ester (Út, 8. 12. 2020 - 08:12)

Ráno bych taky souložila pořád ,jen si sáhnu mezi pysky a už tam mám klouzko .Když je přítel doma tak si to rozdáme i dvakrát za sebou ale když jsem sama tak to si udělám sama vibroušem a to tak dlouho dokud stíhají orgasmy.

Návštěvník (St, 16. 9. 2020 - 08:09)

Miluju když žena začne kouřit čůráka velikosti 5 cm a sleduju jak během minuty má můj čůrák 15 cm.Pak jen čekám áž vystříkám semeno.

Vlasta (Út, 15. 9. 2020 - 07:09)

Ranní erekce u mého partnera je na denním pořádku ,ráda mu od toho pomůžu.Buď si zasexujem nebo mu ho vykouřím a pohoním ale to jen v případě že mám své dny ,soulož je priorita.Vím z vyprávění kamarádek v práci že ráno se jim nechce souložit.Já bych ráno souložila každý den i více krát a večer je soulož na dobré spaní.Sex je koření života tak holky se toho nebojte a na koně.

Majo (Ne, 1. 3. 2020 - 14:03)

svišz

Abe (Ne, 23. 2. 2020 - 22:02)

Erekce je velmi příjemná a nutkající k onanii, nebo souloži. Na druhou stranu se odkrví mozek a chlap je tak trošku mimo. Roztěkanost, nesoustředěnost, zapomětlivost, rozechvělost a p. Agresivní mohou být i násilní.

Venmar (Ne, 1. 3. 2020 - 15:03)

Naporstý souhlas s Abe. syn má mozek odkrvený několikrtá za den. A přesně jak Abe píše porážděné chování, roztěkaný, nesoustředěný a třese se jak osika. Jediné řešení častá masturbace.

Ella (Ne, 1. 12. 2019 - 17:12)

A ty tobolky od Amante užíváte jak? Ptám se zejména na to, jak dlouho a jak často. Děkuji moc.

Pajka (Pá, 4. 10. 2019 - 20:10)

A nevíš, čím by to mohlo být? Já nevím, třeba sex nebo nějaká extra fyzická námaha v poslední době? Jinak pokud hledáš, co s tím, pak za mě doporučím tyto tobolky https://www.amante.cz/amante-original/. Ty jsou senzační, opravdu účinné a dlouhotrvající. Máme s nimi doma osobní zkušenost.

Lynx (Ne, 26. 1. 2014 - 16:01)

přece si můžeš zašuakt...Každej to takhle asi nemá...

Jouda (Ne, 26. 1. 2014 - 16:01)

Vztahy jsou drahy a...přece si můžeš zašuakt bez vztahu ne? na co hned vztah? naopak volnost má tu výhodu že můžeš poznat víc bab a vybrat si pak tu co šuká nejlíp ne?

Jakub (Ne, 26. 1. 2014 - 15:01)

Vztahy jsou drahy a komplikuji studium. Chtic je pry ale druhy nejsilnejsi pud (po sebezachove), tak to mozna brzo vzdam.

Jouda (Ne, 26. 1. 2014 - 15:01)

Snazim se zustat panicem az...tak proč se tak trápíš a nazašukáš si?

Jakub (Ne, 26. 1. 2014 - 15:01)

Snazim se zustat panicem az dostuduji, ale je to velkej boj s prirodou, nevim proc moralisti a cirkev odsuzuji mlady lidi, kteri maji sex pred svatbou, kdyz za to nemuzou. Mam casto mokry sny a porad mi stoji penis, casto v trapnejch situacich, a mam pri tom desnou touhu mit sex.

Steve (Ne, 26. 1. 2014 - 13:01)

To Honza41let:

"Nicmene,zena je bez dělohy po zakroku ..."

To nemyslíš vážně, že né :-D A to už máš tolik roků???? Na sex a to co zde popisuješ má vliv na "POCHVU" a né na dělohu. Pind'our se přeci nestrká do dělohy ty moulo :o)))) Nějak si ty 2 věci pleteš.

Honza41let (Ne, 26. 1. 2014 - 01:01)

"čím dýl bez sexu...Ahoj,mas pravdu!Nicmene,zena je bez dělohy po zakroku a ver mi ze tech 18 je malo.Najednou je tam velkej prostor a to tesno které bylo fajn na zaluda je pryc.No neresimeto nejak moc ale je to jiné pro oba.Chtic a laska je ale ubralo se to koreni.Nekdy ta delka a sila je fajn pro oba ale na rozvod to asi snad u lidi není!Pokud jsou tedy normalni a vazi si jeden druhého nejen krz pindoura a pipinu!!Co?

gzj (Ne, 19. 1. 2014 - 17:01)

zug

goro (Ne, 19. 1. 2014 - 16:01)

Tak tohle mě vždycky taky...Jani,erekce je něco jako vzrušení u vás ženských.Je to příjemné a vzrušující.

BigPenis - 100% (Út, 14. 9. 2010 - 15:09)

Video kuzy pro zvětšení penisu. Andropenis, BigPenis revoluční systém pro zvětšení a prodloužení penisu s téměř 100% účinností
www.bigpenis.cz

Reklama

Přidat komentář