Reklama

Antidepresiva a jejich vysazování

Návštěvník (Út, 30. 11. 2021 - 14:11)

Úpravu a případnou změnu musí ovšem provést psychiatr.

Návštěvník (St, 24. 11. 2021 - 06:11)

Vysazování určitě není namístě. Zajisté jen s radou lékaře. Berete toho dost, snad budete moci časem snižovat. Držím vám pěsti.

Hanka (Čt, 17. 12. 2020 - 14:12)

Já brala trittico 150 na nespavost a úzkosti 8 měsíců. Celou dobu jsem na to nebyla moc dobře , někdy byl spánek lepší, ale přes den únava a úzkosti, někdy trvaly i celý den. Někdy jsem si musela vzít na noc i zolpidem. Nechtěla jsem další léky, které mne vždy dr.chtěla dát. Po půlroční době jsem je chtěla vysadit, ale nebylo mne to doporučeno, že prý k mému věku 63 let,prý to asi budu muset užívat celoživotně. Představa, že by mne pořad mělo byt tak špatně, tak jsem se rozhodla je vysadit. Však kdyby bylo nejhůř, tak začnu nanovo je brát. Vysazovala jsem pomalu po třetinkách co 14 dni.Když jsem byla na dávce 25mg,tak pak jsemještě dalšich 14 je brala obden a mezitim tim jsem brala CBG .Nyni jsem bez AD již rok,užívám CBG ,někdy zolpidem.Taky mívám občas úzkosti,občas špatné spani,ale nedá se to přirovnat k době , kdy jsem brala trittico

EVA (Út, 5. 1. 2021 - 13:01)

Dobrý den,taky zvažuji nad lečbou CBD .Já jsem užívala 5 let trittico s citalecem. Byly dny, kdy mne bylo líp , ale víc bylo dnů špatných . Citalec jsme vysadili před 6 měsíci a nyní pomalu budem vysazovat trittico. Momentálně jsem již na 100mg. Takže si předčítám diskuze o přírodních alternativech a CBD se mne zamlouvá. Napiště prosím, jak na vás působi.Děkuji

Návštěvník (Pá, 7. 1. 2022 - 18:01)

ad. návykovost: BACHA NA NEUROLY!!! Nejlíp nebrat vůbec!

Milada (St, 6. 1. 2021 - 17:01)

Prozatim jsem spokojena

Milada (St, 6. 1. 2021 - 17:01)

Prozatim jsem spokojena

idka (Út, 1. 12. 2020 - 12:12)

Jednou jsem ho vysazovala, po třetinkách ubírala, vždy tak tři dny a ubrat další třetinku. Z a10dní maximálně jsi z toho venku.

Tak (So, 28. 5. 2022 - 14:05)

AD se mají brát na deprese a ne na uklidnění.

Návštěvník (Út, 7. 9. 2021 - 15:09)

Vysazování určitě není namístě. Zajisté jen s radou lékaře. Berete toho dost, snad budete moci časem snižovat. Držím vám pěsti.

Milada (Út, 1. 12. 2020 - 19:12)

A jak dlouho si ho brala? A nevratilo se ti časem zas nespavost?Já po něm stejně moc dobře nespim a často mne byvá špatně

Luboš (Po, 7. 8. 2023 - 16:08)

Ahoj,přeju vám všem,aby jste se cítily dobře bez braní AD,jak rád bych je vyhodil,ale už 15 roků v tom lítám a i přes to,že mi lékař neustále říká,že jednou bude líp,ale já už jsem pesimista.

Návštěvník (Ne, 6. 8. 2023 - 14:08)

Ahoj,přeju vám všem,aby jste se cítily dobře bez braní AD,jak rád bych je vyhodil,ale už 15 roků v tom lítám a i přes to,že mi lékař neustále říká,že jednou bude líp,ale já už jsem pesimista.

Návštěvník (Ne, 6. 8. 2023 - 14:08)

Úpravu a případnou změnu musí ovšem provést psychiatr.Záleží na množství a s pomocí lékaře jde léčba AD ukončit. A přejít třeba k psychologovi, ale u mě to nebylo zapotřebí.

Návštěvník (Ne, 19. 6. 2022 - 18:06)

Ako si ho visazoval, ja beru 200mg múžeš říct postup, beru jednu

Návštěvník (Pá, 28. 1. 2022 - 13:01)

Přemýšlím, že už to skončím. Bojím se, že přežiju a skončím někde v blázinci. Všechno jsem zničila. Zabilo by mě asi 15o tablet Sertralinu a moklobemid? Za jak dlouho by bylo po mně?

Milada (Po, 28. 12. 2020 - 15:12)

A jak dlouho si ho brala? A nevratilo se ti časem zas nespavost?Já po něm stejně moc dobře nespim a často mne byvá špatně

Návštěvník (St, 4. 8. 2021 - 19:08)

Vysazování určitě není namístě. Zajisté jen s radou lékaře. Berete toho dost, snad budete moci časem snižovat. Držím vám pěsti.

LOUDA (Pá, 27. 11. 2020 - 15:11)

chci říci jen toto asi ,jen ve zkratce,v nedávné době jsem padal omdléval tělo mi ztuhlo ale byl jsem při vědomí a nevěděl jsem proč,chodil jsem od čerta k dáblu ,ale pády přibývaly a bylo jich i 4-7 za den,byl jsem zoufalý a myslel jsem ,že přichází pozvolna smrt,žádná energie,prostě katastrofa.Brával jsem 9prášků ráno denně.Pak jednoho dne jsem měl obrovskou nervozitu a třes,nemohl jsem se z toho dostat,byl pád a byl problém se zvednout,až za buhví ják dlouho jsem se zvedl a dostal jsem se ke své zásobě lexaurinu pro uvolnění,nešel vyloupat jak jsem byl slabý,ale nakonec se to podařilo ale byl jsem zoufalý,a tak si myslím,že ze zoufalosti jsem spolykal celé platíčko lexaurinu no a šup tam mi nic nenašli,že bych něco snědl,prý bludy,a tak na detox do brna,po měsíci venku.prvních cca 10-12dní jsem při vysazování léků na detoxu zažíval muka která nepřeji nikomu bolelo to moc,od ukecanosti,hyper aktivity,arogance,agrasivita,nesebekontrola jsem se dal nejak za měsíc dokopy a beru jen 5patáků ráno a cítím se za posledních 18let nejlépe,vysazovat léky stojí za to ,ale proboha pod dohledem lékařře nikdy né sám

Návštěvník (Pá, 27. 11. 2020 - 17:11)

Vysazování určitě není namístě. Zajisté jen s radou lékaře. Berete toho dost, snad budete moci časem snižovat. Držím vám pěsti.

Reklama

Přidat komentář