Reklama

Výprask vařečkou

Martina (Út, 12. 1. 2021 - 11:01)

dcery 13 a 15 let 60 a 80 ran

Návštěvník (Út, 12. 1. 2021 - 11:01)

Za co nejčastěji trestáte?

Návštěvník (Po, 11. 1. 2021 - 13:01)

Karel 58 let Praha

Martina (Po, 11. 1. 2021 - 18:01)

zdravim všechny tak jak rezete v novem roce?

Návštěvník (Po, 11. 1. 2021 - 13:01)

Karel 58 let Praha

Samuel (Po, 11. 1. 2021 - 11:01)

Ja som vlani v deviatej triede dostal výprask od spolužiakov. Omylom som sa preriekol pred učiteľkou a oni sa dostali do problémov tak sa tí traja dotyční dohodli, že mi to vrátia. Raz po vyučovaní si ma počkali v šatniach a dovliekli ma na záchod tam vybrali brezové prúty a povedali mi nech sa vyzujem a že dostanem na chodidlá. Ja som mal v ten deň pančuchy tak som si vyzul iba prezúvky a dúfal som, že to bude stačiť, ale oni s tým nesúhlasili, tak som si musel vyzliecť aj nohavice aby so si vyzliekol aj pančuchy. Nakoniec mi jeden z nich stiahol aj slipy. Tak som tam stál len v košeli a čakal čo bude. Zvalili ma na zem a okrem výprasku po chodidlách som dostal aj na holú aj spredu a zozadu. Nakoniec mi ešte zhabali na týždeň prezúvky, aby som chodil v škole len v ponožkách.

Návštěvník (So, 9. 1. 2021 - 01:01)

a líbilo se ti to?

Návštěvník (Út, 5. 1. 2021 - 16:01)

Co by tomu řekly vaše matky úchyláci

Evka (Út, 5. 1. 2021 - 07:01)

Nikdo neporadí?

Po holom (St, 21. 4. 2021 - 10:04)

Evka co potrebujes poradit?

Martin (Út, 5. 1. 2021 - 15:01)

Já ti klidně výprask dám.Domluvíme se?

Návštěvník (Út, 5. 1. 2021 - 07:01)

Evko, měla jsi tady dvě dobré rady podle toho kolik ti je.

PRVNÍ RADA: Inu, kolik rady je vhodné k jednomu slovu? Není řečeno, kolik ti je, což je hlavní věc. Pokud jsi zákonného věku, existují místa na okounu nebo na bdsm.cz, existuje spankingová seznamka... a oni na těchto místech pánové dámy početně silně převyšují, takže nemyslím, že bys měla problém výprask dostat.

DRUHÁ RADA: A pokud zletilá nejsi, tak až něco příště provedeš, tak rodičům navrhni, ať tě potrestají výpraskem. Připrav si rozumné argumenty, pokud by to nechtěli udělat, nebo chtěli vědět, proč chceš výprask místo obvyklého trestu. Pokud budou i tak váhaví, tak jim budeš muset dokázat, že to myslíš vážně - přineseš jim trestný nástroj, obnažíš si zadek, zaujmeš vhodnou pozici...

Návštěvník (Po, 4. 1. 2021 - 23:01)

Co by to tomu řekly vaše matky jak si honíte u kompu a píšete toto

Andrej (Po, 4. 1. 2021 - 18:01)

Ešte som si spomenul na jednu príhodu. Asi rok dozadu som dostal v škole pokarhanie už ani neviem začo. Snažil som sa to doma utajiť, až som na to asi po týždni zabudol. Asi o mesiac sa mama stretla s učiteľkou a povedala jej o tom. Keď prišla mama večer domov tak všetkých zavolala do obývačky, ja aj moji súrodenci sme mali na návšteve kamarátov/kamarátky. Najprv som nevedel o čo ide ale keď som sa dozvedel o čo tak ma zamrazilo. Mladší brat išiel po varešku a zatiaľ mama mi oznámila, že dostanem 25 rán za pokarhania a 25 za nepriznanie. Dúfal som, že pri takom veľkom "publiku" sa nebudem musieť vyzliekať a kľačať v kúte, ale mýlil som sa. Oznámila mi, že kým sa brat vráti, nech tu stojím iba v ponožkách. Snažil som sa vyjednávať, ale výsledkom bolo iba 10 rán naviac. Keď som tam stál a všetci na mňa pozerali tak som si myslel že sa od hanby prepadnem. Potom ma mama prehla cez gauč a naložila mi tvrdých 60 rán a nasledovalo potupné kľačanie v kúte kým ostatní si robili svoje veci. Myslíte si, že to bol spravodlivý trest?

Po holom (Po, 19. 4. 2021 - 15:04)

Nemal si klamat dostal si vyprask a este ta hanba

Andrej (Po, 19. 4. 2021 - 23:04)

tak bohužial som nemal na výber, musel som byť potrestaný

Tony (St, 6. 1. 2021 - 09:01)

No za mého dětství bylo normální dostat.
Já dostával docela často výprask vždy od táty a vždy páskem většinou to bylo za poznámky ale za známky jsem nedostal nikdy. Jednou mně mamka načapala jak kouřím a řekla jen počkej až přijde táta. Já jsem samořejmně dostat nechtěl tak jsem utek a mněl jsem v plánu přijít až budou spát tehdy mi bylo asi 13-14. Venku byla zima a já jsem přišel domu dřív než bylo v plánu. A táta na mně čekal v obíváku poslal mně do pokoje za chvíli přišel s páskem v ruce a já začal smlouvat a táta řek že kdybych neutekl tak by sem nedostal řek ať si sundám kalhoty. Já si je sundal on si set na židli přehnalul mně na kolena a stáhl mi trenky pak začalo peklo ječel jsem ale nic nepomohlo pak mně schodil s kolen a nic víc mi už na cigaretu neřekl. Dodnes nekouřím ale občas jsem ješte od táty schytal tak do16 let.

Návštěvník (Ne, 3. 1. 2021 - 16:01)

A tvoje máma o tom ví?

Návštěvník (Ne, 3. 1. 2021 - 13:01)

A líbilo se ti to?

Andrej (Po, 4. 1. 2021 - 14:01)

Ani nie, totálny trapas a ostuda.

Reklama

Přidat komentář