Reklama

Milování ve spánku

M. (Pá, 1. 1. 2021 - 16:01)

Taky jsem několikrát zažila, že mě probudilo přirození mého partnera ve mě. Beru to jako to nejkrásnější probuzení a okamžitě jsem probraná.

Návštěvník (So, 2. 1. 2021 - 13:01)

Parádní, že? S přítelkyní tohle často praktikujeme, když se probudím dřív já, tak ji vyprstím a zasunu, když ona, tak pohoní a vykouří. Sladké to probuzení.

mariana lehotská (So, 30. 4. 2022 - 23:04)

Taky jsem několikrát zažila, že mě probudilo přirození mého partnera ve mě. Beru to jako to nejkrásnější probuzení a okamžitě jsem probraná:-)

Jana (Pá, 29. 7. 2022 - 19:07)

Naprostý souhlas a když se do mě stihne udělat, tak mi to cestou do koupelny pěkně teče. Oba jsme spokojeni a šťastni. Já ho zase budím kouřením penisu až se mi udělá do pusy, slastně polknu. Záleží jen na tom, kdo se dřív probudí.

Návštěvník (Pá, 18. 3. 2022 - 19:03)

Taky jsem několikrát zažila, že mě probudilo přirození mého partnera ve mě. Beru to jako to nejkrásnější probuzení a okamžitě jsem probraná.

Luky (So, 26. 12. 2020 - 12:12)

Mám sestru , které je teď 14 let. Ráda spí v noční košili, ale bez kalhotek. Nevěděl jsem to do té doby, než se ohnula na zem pro něco. V tu chvíli jsem viděl její zadek včetně pipiny, bohužel ale asi jen na 3vteriny. Byl jsem z toho vykuleny a když usnula, tak jsem ji pomalu odkryl a už trochu ji koukal nahý zadek. Jenže měla nohy u sebe a nebyla ji vidět pipina. Tak jsem ji chtěl trochu odhrnout košili , ale v tu chvíli se pretocila a já se lekl. Naštěstí se nevzbudila a ležela na zádech a roztahly se ji nohy. No to byl fakt nejlepší pohled. Má opravdu krásnou kundicku. Vzrusilo mě to a začal jsem si nad ni honit. Už to na mě přišlo a nevěděl kam se udělat, tak jsem ji postříkal pipinu. Hodně jsem si ulevil a ráno o ničem sestra nevěděla. Dělám to teď docela často a hodně mě to vzrušuje ji postříkal když spí.

Bobrik (Út, 16. 3. 2021 - 15:03)

Ahoj nevěřím že padající semeno na její telo by ji neprobudilo jedině že by se jí to líbilo a čekala na to jednou tě za ten ocas chytí.

Martin (Po, 15. 3. 2021 - 09:03)

Cauko a nechtěl bys mi udělat nejaky fotky její Kundičky uplne ti zavidim ze se na ni muzes vystrikat ze

Anonym xxx (Ne, 16. 12. 2018 - 05:12)

Již několikrát jsem se uspokojil (nechci aby to vyznělo špatně) na své drahé polovičce když spala.
Pokaždé byla dost opilá... Takže usne hned a tvrdě. Vždy jsem zkontroloval oční víčka. (Pokud je pohyb očí pod očníma víčkama znamená to REM stav, tudíž lehký spánek, což nejde. Pakliže se víčka vůbec nehýbou, pak je v hlubokém spánku)
Pokaždé jsem Jí o tom řekl!!!! Nikdy se na mne nezlobila, protože já jsem její a jak říká ona, ona je zase má).
Vagína je vždy tak úplně neskutečně a nezvykle uvolněná! Jak tam ty prstíky krásně jdou... A pak penis.. Dokonce i vybrátor.

Když mám zase během spánku já erekci, tak toho zase využije ona. :D

Máme to různorodé. :D Každopádně je to nádherné... Jak ty svaly uvnitř vlastně vůbec nereagují. Jak najednou ty nejvíce citlivá (ÚŽASNÁ) místa nejsou tak citlivá.

Přesto se respektujeme a milujeme! Nikdy bychom neudělali nic, co by ten druhý nechtěl! To je první a nejdůležitější pravidlo! Vše je o komunikaci. ;)

Steve (St, 2. 8. 2017 - 22:08)

Milostný experiment? Kdyz...Tak mě se anál hnusí každopádně ... u mě by to neprošlo nikdy. Jinak bych to nehrotil ... máte-li se rádi, důvěřujete si, máte k ssobě velmi citový vstah - nehrotil bych to i když nebyla u jednoho chut', takovej je život, musí se občas něco zkousnout.

Steve (St, 2. 8. 2017 - 22:08)

Né každý se při...Některým se to líbí, jen to interpretují jako znásilnění :-)

... (St, 2. 8. 2017 - 17:08)

Ano,chtěla , ale psala,že to nechtěla

.... (St, 2. 8. 2017 - 13:08)

Né každý se při...Ale ona věděla co dělá, čekala co se bude dít, chtěla to vědět.

... (St, 2. 8. 2017 - 13:08)

Né každý se při znásilnění brání,někteří jsou paralyzovaní

.... (St, 2. 8. 2017 - 13:08)

No držela jsi tak co furt nechápeš, si to přečti nad tebou ještě jednou.

M (St, 2. 8. 2017 - 13:08)

Říct je málo, kdybys...Jak jsem jiz psala,delala jsem ,ze spim a chtela vedet co se bude dit...kdyz jsem ze "spanku" sex odmitala a on furt chtel? Nakonec se udelal,utrel to a nasadil mi kalhotky a sel spat..

no (St, 2. 8. 2017 - 12:08)

Říct je málo, kdybys utíkala bránila se tělesně a on tě přemohl a násilím tě análně zneužil, bylo by to znásilnění. Ale je vidět, že jsi přidržela.

M (St, 2. 8. 2017 - 12:08)

Ale kuš ... tak to určitě...Milostný experiment? Kdyz jsem ten sex nechtela a on to stejne udelal bez meho vedomi? Kdyz se dozadoval analu,ktery jsem nechtela a on stejne zkousel...tak jsem i brecela do polstare... A rano mi nic nerekl...pochybuju,ze spal..kdyz si predtim delal jidlo...

Steve (St, 2. 8. 2017 - 00:08)

Včera se mi v opilosti...Ale kuš ... tak to určitě není. :-) Spíš milostný experiment.

Miloš (Út, 1. 8. 2017 - 12:08)

Také občas manželku při jejím tvrdém spánku hladím a pokud zjistím, že opravdu spí tak jí vyprstím análek. Je to super, je vždy krásně uvolněná a prstění jde lehce i více prsty. Ale nikdy nezasouvám a nestříkám. Takže nic nepozná a o ničem dodnes neví. Když děláme análek klasicky, není nikdy tak uvolněná. Občas z ní i přitom prstění vyjde trochu obsahu a aby to nepoznala vše slížu.

Reklama

Přidat komentář