Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Anežka (St, 13. 1. 2021 - 17:01)

Ahojky, už je to zase nějaký pátek, co jsem sem naposledy přispěla svými zážitky, tak to hnedka napravím. Omlouvám se, že nereaguju na spoustu zdejších příspěvků, nebudu se na nic vymlouvat, prostě na to nemám náladu. Jak jsem myslím psala minule, řeším poslední dobou určité osobní problémy, které tu nechci rozebírat, ale které přispěly k tomu, že pořád nosím plenky. Během svátků jsem celé tohle nošení plenek začala přehodnocovat a říkala jsem si, že bych mohla začít žít opět jako normální dospělá holka, ale nakonec jsem si přiznala, že plenky mi opravdu pomáhají celou tu situaci zvládat. Takže po novým roce jsem se opět odstěhovala do Prahy a začala plenky užívat pořádně. Nosím je opravdu 24 hodin denně a v podstatě od té doby, co nejsem doma jsem nečůrala na záchodě. V noci se počůrávám celkem pravidelně, přes den už nad tím taky téměř nemám kontrolu, takže jsem v podstatě tam, kde jsem chtěla být. Přes den akorát vždycky cítím, že se mi chce čůrat, ale většinou se už nemusím snažit vyčůrat se, většinou si akorát uvědomím, že čůrám až když cítím jak se mi zahřívá a "nafukuje" plínka. Občas se mi stává, že cítím, že se mi chce a mám chuť se počůrat, tak tomu trochu pomůžu, ale častěji se mi to stává nevědomky. Vím, že to je hodně ujetý. Občas se počůrat, nebo si vzít plenku, dobře, ale "naučit" se počůrávat se nevědomky je už docela dost. Ale jak říkám, hroooozně moc mi to pomáhá psychicky. A teď už k tomu, co mě nakoplo k tomu, abych sem zase napsala. Včera jsem udělala docela dost těžkou zkoušku, tak jsem chtěla dneska upustit páru a za odměnu si dopřát trochu adrenalinu. Napadlo mě, že bych se konečně mohla pokakat. Dlouho jsem to odkládala a po té zkoušce jsem měla chuť na něco extra, a zároveň jsem byla plná sebevědomí. Tak dneska když jsem cítila, že se mi už celkem chce na velkou, tak jsem se pomalu převlékla a vyrazila nakoupit. A nešla jsem do nejbližšího obchodu, ale schválně někam dál, abych opravdu neměla šanci to stihnout zpátky domů. Cestou jsem to sice několikrát malém otočila zpátky, ale vždycky jsem se dokázala kousnout a jít dál. Dokud jsem šla, tak se mi to dařilo držet, ale jakmile jsem se dostala do fronty u pokladen, tak jsem věděla, že je konec :D takhle pevně u sebe jsem zadek ještě snad nikdy nedržela :D nechtěla jsem aby to přišlo ještě mezi lidma u pokladny, aspoň vyjít ven z obchodu. Když jsem platila, tak už jsem cítila, že už je fakt konečná, a něco už šlo i do plenky, ale to nebylo nic oproti tomu, co přišlo potom. Když jsem vyšla z obchodu, trochu se vzdálila od lidí, tak mi bylo jasné, že domů takhle nedojdou, a že budu muset povolit. Tak jsem se na chvilku zastavila a povolila. A to bylo něco. Na jednu stranu jsem myslela, že omdlím, protože jsem se tak hrozně zastyděla a myslela jsem že mi vybuchne hlava. Nakonec jsem ještě zatlačila jednou, aby to bylo kompletní a nejdelší cesta domů mohla začít :D Sice jsem se na to vybavila dobře, a vzala si přes plenku bodyčko, ale stejně mi připadalo, jak kdybych táhla v plence nějaké závaží :D z mé chůze to asi muselo být všem jasné, batolila jsem se domů hrozně pomalu. Doma jsem pak v té absolutně plné plínce, protože po cestě jsem se nakonec i počůrala, zůstala ještě nějakou dobu, než to začalo být vyloženě nepříjemné a až pak jsem se pustila do té nejhorší části - hygieny. Ne, že bych byla nějaké prase, jsem možná až moc čistotná, ale myslím ta část, kdy se musím té nadílky zbavit. Takže tak k mé premiéře. Poslední dobou mám strašné nutkání se s tímhle mým plenkovým dobrodružstvím svěřit, ale na to asi nikdy nebudu mít dost odvahy. Tak to musím psát aspoň sem :) tak zatím, a zase někdy, Anež :)

Joeyca (Pá, 22. 1. 2021 - 23:01)

Anežko, jak to vlastně děláš, aby ses pokakala samovolně? Já, když to držím schválně moc dlouho, tak si přivodím spíš zácpu než aby to "vyjelo" samo ven.

Anežka (So, 23. 1. 2021 - 09:01)

Ahoj, nevím jak bych to popsala, když to držím třeba když sedím, a sevřu půlky co to jde, tak to nejde, takže je lepší se hýbat, někam jít nebo udělat pár dřepů nebo tak něco. A taky to není jistota, prostě občas to vyjde, občas ne. A když už opravdu potřebuješ, tak tomu nejdřív necháš volnější průběh a pak až se to snažíš udržet. A to už pak většinou skončím pokakaná ať chci nebo ne :) a teď Kiki, jsem ráda, že si pořádně užíváš plenek. Jak už jsem psala mnohokrát, mně to hrooozně moc pomáhá, teď během zkouškového je toho stresu dost, navíc řeším i jiné problémy a s plenkami si připadám úplně bezstarostně. Zrovna ve středu mi plenka pomohla u zkoušky :D byla to online zkouška a mně se asi 15 minut po začátku hrozně chtělo na velkou, tak jsem si řekla "žádné zdržování" a jenom jsem zatlačila, no a bylo po problému :D a to mě pak trochu navnadilo, tak jsem se rozhodla rozjet tu bezzáchodovou "challenge". Přemýšlela jsem na jak dlouho, říkala jsem si dva týdny, nakonec jsem si dala cíl týden, s tím, že to kdykoli můžu prodloužit. Občas přemýšlím, že bych to zkusila prostě jak dlouho to vydržím, ale nevím no... Uvidíme po týdnu :) jinak včera jsem měla ještě chuť na něco netradičního, tak jsem ráno sundala noční plenku, a od té doby jsem až do večera zůstala bez plenky. Bylo to docela takové vzrušující, připadala jsem si jak nahá, bez té "tlusté" vrstvy mezi nohama :D radši jsem si šla koupit takové ty přebalovací podložky pro děti, a ty jsem si pak dala na židli abych ji nepočůrala, je to taková ta kancelářská, takže by to byl docela průser, počůrat jí. Jinak do toho obchodu jsem se nakonec odvážila taky bez plenky, ale nejsem zas takový blázen, abych to riskovala, když už tu kontrolu nemám, takže jsem doma počkala, než se počůrám, a až pak v suchých kalhotkách jsem vyrazila na rychlý nákup. Jako bylo to vzrůšo, počůrat se bez plenky, odpoledne jsem se pak dostala do těžké situace, protože se mi chtělo na velkou. Skoro jsem porušila tu challenge, ale když už jsem stála u záchodu a stahovala si legíny, tak jsem si řekla, že to nesmím porušit a stejně tak, že dneska je den bez plenek, tak jsem si je poctivě zase natáhla, a šla jsem čekat až to přijde :D musím říct, že se mi to líbilo, ale k večeru jsem si už okénku vzala, a musela jsem doma pořádně uklidit, vyvětrat, vyvonět a vyprat, protože mi přišlo, že to tam už hrozně páchne. No ale já už musím končit, za chvíli má přijet ségra, tak se ještě musím přebalit a vymyslet nějaký outfit, kde nebude vidět plenka :) omlouvám se, jestli to dneska znělo nějak divně, mám takovou vypravěčskou náladu, tak jsem to možná někde trochu přibarvila :) tak se mějte, plenkám zdar a čauky, Anež :)

Joeyca (Ne, 31. 1. 2021 - 16:01)

Anežko a kolik dní to musíš držet, aby to šlo takhle samovolně? :)

Zadek4 (Ne, 24. 1. 2021 - 06:01)

Ahoj Anežko, tak ti přeji jak si to krásně užíváš. S tou bezzáchodovou "challenge" mám dotaz, zda jsi tak důsledná, že ten záchod nepoužíváš vůbec, nebo při úklidu svých "zážitků" ano? V minulé plenkové sezoně si psala, že ano, jak si vzpomínám, ale myslím, že bez toho se dá také obejít, tak to případně upgraduj. :-) S tím bezplenkovým dnem mě trochu udivuješ. Nejdříve máš problém se pokakat do plenky a poté to obrátíš naruby a naopak se pokakáš bez plenky. :D Na příští bezplenkový den si dej na velkou potřebu výjimku a plenku si na chvíli vem, to je jen můj návrh. Když jsi se pokakala u té zkoušky, tak to jsi se na chvíli zvedla, zatlačila a poté si do toho znovu sedla, jestli to dobřé chápu? A nebála jsi se odhalení? Nemohl si někdo domyslet, co u té online zkoušky děláš? A ještě ten hlavní a poslední dotaz: Jak jsi na tom s "challenge" "pokakaná noc"? P.S.: Přeji ti příjemné zážitky s plenkami. :-) Z4

Láďa (So, 23. 1. 2021 - 22:01)

Máš pravdu je to nezvyk, když si plínku sudáš na delší dobu. Přítelkyně je zase pro změnu "závisla" na roláky a šátky, které nosi 24h denne 360dni v roce, na které mně také naučila, take říká , že pokud má holý krk je hned nesvá a nervozni.

Zadek4 (Pá, 15. 1. 2021 - 06:01)

Anežko, ty jsi si ale troufla. Pro mě je (po)kakání tedy dost intimní a netroufl bych si ho udělat takto na veřejném místě a už vůbec bych ho neriskoval uvnitř obchodu. Na druhou stranu nemám problém použít plenu k tomu, k čemu je, když mám soukromí. Ale gratuluji ti, že jsi to dala a divím se, že ti trvalo tak dlouho ze zase odhodlat, když už jsi dříve měla období, kdy jsi to dělala celkem pravidelně. Tak dej si výzvu, že když máš plenu, záchod je tabu (snad s výjimkou kdy do bude opravdu nevhodné) a už nikdy zbytečně nezneuctíš hovínko, které bude chtít do pleny tím, že půjdeš na záchod a stáhneš si ji. Zkusím ti navrhnout i kompromis a pokud nebudeš mít náladu na úklid, tak se vykakej už do stahované pleny a tím se neušpiníš, ale zároveň pokakáš plenku (je škoda ji nevyužít, když na to je a stejně už bys jí měnila), aby v ní bylo vše, co do ní patří. Další výzvu by jsi si mohla dát i "pokakanou noc", která je na mě už trochu moc, ale Kikině v ní fandím. Ta se sice nějakou dobu odmlčuje, ale snad se zase objeví.

Pulec (Čt, 14. 1. 2021 - 14:01)

Taková holčička krásná to by se mi líbilo

Eva (Čt, 7. 1. 2021 - 14:01)

nikdo?

Monika (Po, 4. 1. 2021 - 23:01)

Ahoj , o víkendu jsem už nestihla napsat , byla jsem s dcerou na výletě v Olešnici na kopci si zasáňkovat , hrozný, lidí hromada , nikde okýnko, zavřený toalety , ale užili jsme si to a tak jsme v neděli vyrazili zase, tentokrát ale dostala dcera pod kombinézu i jednorázovku a nabalila jsem nám sebou sendviče. Parádní odpoledne. Rozhodně doporučuji vyrazit než zakážou i to. Jen doporučuji dát pleny, jídlo sebou a roušky mí připraveny, v neděli už tam chodila policie a hlídala to.

Pavel (Út, 11. 5. 2021 - 12:05)

Ahoj Moniko rád tě poznam a co nosíš za plinky

Pulec (Út, 5. 1. 2021 - 08:01)

A co byla potřeba když jste dojely domů

Eva (Po, 4. 1. 2021 - 16:01)

Poradite jak s plenkama začít, co a jak? zkušenost s holkama v plence?

Kuba (Po, 4. 1. 2021 - 08:01)

Ahoj, je mi 14 a plenky nosím, protože asi v říjnu mi je dal táta. Řekl bych že se mu líbí, když ji mám na sobě. Už do nich dělám obě potřeby a má to zatím samé výhody. Někdo další komu rodiče dali plenky??

jij (Út, 5. 1. 2021 - 12:01)

Ahoj, ty jsi rodičům řekl že chceš nosit plenky a oni ti je pořídili?Jaké plenky nosíš?Jaké to má výhody?Jaké to bylo když ses poprvé do plenky počůral a pokakal?Přebaluješ se sám nebo rodiče?Mamce ani tátovi to vůbec nevadí?Promin, že se tak ptám, když jsem byl menší tak jsem chtěl taky nosit plenky ale nedopadlo to.

Z (Po, 4. 1. 2021 - 23:01)

z

Tomáš (Ne, 3. 1. 2021 - 02:01)

Je tu holčina,která ráda čůrá do plenek? Pokud ano pisni na [email protected]

Monika (Pá, 1. 1. 2021 - 10:01)

Ahoj holky, jak si jistíte pleny ? Mě to pořád padá, tak nosím normální outfit tílkobody ,ale už mi to nevyhovuje , je to elastika takže to nedrží, klín je úzký a v pase to neladí s tělem , chtěla bych to řešit nějak lépe , lépe esteticky a aby to bylo pohodlnější.
Poradíte ?
Děkuji

Marika (Pá, 1. 1. 2021 - 10:01)

Jaké plenky nosis

Pavel (St, 19. 5. 2021 - 09:05)

Ahoj Mariko rád tě poznam jaké nosíš plinky

Reklama

Přidat komentář